Hooaja avamine 2010

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by massu, Märts 31, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    Pidi olema kuni 18 kraadi kuulsin kuskilt.
     
  2. ülemus

    ülemus Member

    207
    0
    16
    mul pole baiki ma lihtsalt mõtlen et mis keegi ei tohi teie läheduses sõita siis iseghi ? :D
     
  3. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    Laupäev 01.05
    Päev
    +7..+15 °C
    Ennelõunal pilves ilm, paljudes kohtades sajab vihma. Pärastlõunal pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Puhub edelatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Õhtul tuul nõrgeneb. Sooja on 7..15°C.

    Pühapäev 02.05
    Öö
    +1..+8 °C
    Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 3-10 m/s. Sooja on 1..8°C.
     
  4. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    aga kui mu gauja võtab aint 30 sisse mis siis?
     
  5. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    sorri, 35 peab võtma sisse, 30 ei saa....
     
  6. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    loodame et keerab ilma ikka ilusaks. Peaasi et vihma ei saja....
     
  7. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Loodan ka. Kui ikka paduvihma tuleb, siis peab nädala edasi lükkama.
     
  8. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Praeguse EMHI ennustuse kohaselt on laupäeval vahelduva pilvisuse ja olulise sajuta ilm. Puhub edela- ja läänetuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 10..16, tuulepealsel rannikul 6°C.
     
  9. maddison

    maddison New Member

    2
    0
    0
    ilm kisub vetis jamaks küll. Eriti ei raatsi halva ilmaga ringi kärutada,niigi veits nohune, aga eks atke teada kui kuupäev muutub.LEDid on mul ikka lülitiga,
     
  10. maddison

    maddison New Member

    2
    0
    0
    Laupäev 01.05

    Öö
    +3..+9 °C
    Pilves ilm. Paljudes kohtades sajab vihma. Puhub edelatuul 6-12, hommikul rannikul ja saartel puhanguti 15-17 m/s. Sooja on 3..9°C.



    Päev
    +7..+15 °C
    Ennelõunal pilves ilm, paljudes kohtades sajab vihma. Pärastlõunal pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Puhub edelatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Õhtul tuul nõrgeneb. Sooja on 7..15°C.
     
  11. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    pole mõtet kaks korda sama ilmateadet siia panna
     
  12. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    netihiirod rahunege maha jah :D ma võtsin selle ka emhist :O:O:O
     
  13. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Kui vaadata http://www.ilm.ee portaalist ilma siis laup suht nutune jah...Kuid samas pühapäeva peale näitab üleeestiliselt laus päikest.Ma ei tea kas see kaart vigane vms kuna emhi andmed küll vähe teistsugused pühapäeva kohta :D
     
  14. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Pühapäeval niikuinii ei saaks teha, kui toimuks öösõit siis vähesed saavad/viitsivad enne rasket töö/koolipäeva linnas ringi paarutada öösel ? :)
    Ma usun kui lükata järgmisesse nädalavahetusse pole ka kaos.
     
  15. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    Ahh mis see ilm teeb, soojakraade piisavalt, lihtsalt tuuline, paned salli kaela ja tuulejope ja pole häda midagi.
     
  16. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Kui isegi nsm niiske on siis ei tule :(
     
  17. ineedipod

    ineedipod New Member

    387
    0
    0
    Kui tibutab siis ikka kõik välja ja teeme ära!
    Ma ise ei saaks tulle järgmine nädal, kui edasi lükatakse :(
     
  18. Sharp

    Sharp New Member

    277
    0
    0
    Rahvas , pole vaja vinguda ! ;) Peale lõunat pidi sadu lakkama ! Elame üle selle.. Seda kokkutulekut nii kaua oodatud, et edasi küll lükata ei tahaks :)
     
  19. BlackOut

    BlackOut Member

    139
    0
    16
    tahaks Pirita teel näha seda kolonni, mis sõidab 45 kmh ja rämeda külgtuulega. Aga jah.... kui ilm ikka kapitaalselt teatud kohas, siis VB ei tule.
     
  20. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    no kurat ma arvan, et seda asja ei tehta selle pärast, oi oi teeme ruttu ära, muidu mõni arvab, et kui hooaeg pole avatud siis ma ei tohi sõitagi veel :D see hooaja avamine peaks ikka see olema, et suur kamp rollerivendi tuleb kokku ja teevad normaalse ilmaga sõitu, mitte et mingi häda pärast õrna vihmaga või sitaste teedega ja siis kõik vinguvad ja on sitased :D ei tea see minu arvamus, kui te tahate ise sõita vihmase ilmaga siis tehke see kokkutulek ära :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte