Huryt Aprilia SR50 Street

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by huryt, Mai 1, 2008.

  1. riuno

    riuno New Member

    153
    0
    0
    huryt kergelt 5-6 posti järjest eks :lol: aga jah sai huryti roller ka liikuma mu pimping garage-s pandud
     
  2. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Reverse ikka alla. Ilus hääl ja puha :D
     
  3. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    tnx soovituse eest.
     
  4. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    Panin Siis nüüd endale Gianelli Reverse sumpsi.Kohe tunda et kiirendus on paremaks läind.

    Praegu siis järgmised asjad tehtud:

    Piirajad maas
    Sinine Survekas(Malossi)
    Mustad Sidurivedrud(Malossi)
    Gianelli Reverse sumps

    Edasiseid plaane ei ole kuna reha sai otsa.Arvan et ei tule kah midagi uut kuna varsti load ja auto olemas ja roller jääb ainult suveks ja seegi veel maybe.
     
  5. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    vedrud liiga jäigad ei ole , palju tipp on ? sinine survekas peaks küll ju jäik olema suht stokile , hmm ja mustad sidurivedrud . soovitaks mingeid kollaseid , aga no kui nii ka liigub pole hullu .
     
  6. Suurloom

    Suurloom New Member

    339
    0
    0
    Päris normaalne Sr Street :wink:

    Edu sulle selle pilliga.
     
  7. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Kui kerged rullid sul on? Ma ei usu, et ta sul hästi sellise vario setiga liigub. Punased sidurivedrud, suht lahja kollane ntx survekas(mul stock hetkel väga hea), 5.3 - 5.7 g rullikud ja Malossi special rihm = peaks normaalselt liikuma hakkama.
     
  8. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    Sidurivedrudega ei tea.Kasutaja non-smoking ytles et asi on segus et seda peab nats regullima aga ei tea mulle küll sobib.vedrud on jah vist lahjad natuke kuna kui 2 inimest on rolleril siis kohapealt natuke aeglane kiirendus
     
  9. riuno

    riuno New Member

    153
    0
    0
    need "mustad" olid kõige lahjemad apriliale. Kollased keskmised ja valged jäigimad. :lol: Rihma peaks ka tal ära vahetama kuna see nii lühike, et tagant ei tõuse ülessegi kohapeal :?, jääb kuskile kolmveerandi peale
     
  10. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Asi hetkel ju selles, et survekas on raudselt liiga jäik! Sellepärast ta kohapealt minema ei lähegi. Võta sellest komplektist kollased sidurivedrud ja pane originaal survekas tagasi. Siis tõstab kohapealt minnes pöördeid körgemale ehk annab parema kiirenduse.
     
  11. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    Kollased vedrud juba maha müüdud ja originaal survekas on kurat teab kus.
     
  12. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    Et tekkis selline küsimus.Reoller suht kaua seisnud garaazis.Ehk 2 aastat.Tahaks uuesti sõita sellega.Kas soovitaksite mida ma igaks juhuks peaks kontrollima.õlid jne ma mõtlen
     
  13. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    hea oleks kui uus bensiin sisse , karburaator ka puhtaks lasta ja sõitma
     
  14. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    Selge tänud
     
  15. huryt

    huryt New Member

    101
    0
    0
    Eile siis sai jälle masinal hääled sisse panna. Sõidul probleemi nagu pole aga siis kui käima paned ja esimesed paarsada meetrit sõidad,siis teeb häält nagu ta ei saaks korralikult bensu peale.Hiljem on nagu kõik ok.

    Probleem oli tegelt juba eelmine suvi,aga ei pannud seda eriti tähele.
    On pakkumisi mis võib olla?
     

Jaga seda lehte