Jäppe muud jutud :)

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by jeezuz, Jan 11, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    lol sõida freedomootoriga apriliaga minust mööda ! ma naeran ennast kõveraks ja siis tuleks rammiks või viskaks sind millegagi
     
  2. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    Re: Jäppe Yamaha neos

    ? eitea pole siukest imemasinat, oot ja sa ähvardad mind või :D?
     
  3. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    Re: Jäppe Yamaha neos

    enivei mis silku peal on :D? pane sport sumps ka alla ja tee korralik välimus ja liti suvel ringi :D
     
  4. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    60cc hiina silku või mingi turukas ! aga ma tegin ise tavalise sumpa sport sumpaks puurisin auke juurde ja panin 2 klappi sisse mis teevad vastusurve tööd ! aga muidu jah suveks plaanin 120km/h gpsi välja venitada !
     
  5. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    [​IMG]


    Mu sõbral on selline parssa ! ka 60cc hiinasilku peal ! Sumpast sõelad välja võetud juhtmed eemaldatud. paak istmealla viidud ! Sisselaske klapilehed minema visatud ! õhupuhasti minema visatud ! ja kanalid olen kõik isklikult viili ja liivapaberiga üle käinud ! Hetkel mootor laiali !

    Niipalju oli juhtmeid aga ma võtan veel vähemaks. See on lisaraskus :S
    [​IMG]
    See on kolb natuke halvas seisus tänu õhupuhastita sõitmisele ! aga savi atmi poest varastan uue ja 70cc silku malossi oma ja vb see kord koonuka kah et sama ei juhtuks ! 300km oligi selle silku sõit :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Tormis

    Tormis New Member

    46
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    Sa oled ikka huumori mees küll:)
    aga noh edu sulle siis:)
     
  7. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    Tuunija, kuule viska rullid ka variost ära läheb paremini pöördesse. 8)
     
  8. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    juhi võiks ka minema visata pealt, kaalu sääst ikkagi. või siis istme, sõidad püsti nagu mingi BMXiga. vb saad bunnyhoppi ka teha veel oma Geelyga 8)
     
  9. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    rullid viskasingi minema ! 3 tükki jätsin ainult sisse ! ja iste oli ära aga siis istusin raamitaga otsas ja oli koguaeg nokk õhus ! selle panin istme tagasi ! aga istme seest peksin plastiku puruks et kergem oleks ! aga mõni nagu hoolitseb enda rolleri eest, aga mina eriti mitte ! Hea on kui ma viicin bensu sisse õligi segada :D
     
  10. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    ma teadsin et sa saad hakkama, proovi seda ka, kui vario kaaneta sõidad siis saab sidur paremat jahutust, ja siis kaaluvõit ka ju metsik, kui sul starterit pole siis peksa kuvaldaga kaas pooleks et vända osa jääb külge. Sidur talvel veits libiseb rohkem aga ma usun et sul pohhui ju. Põhiline et kaaluvõit oleks ja ''tuunitud''
     
  11. PwnedYe

    PwnedYe Member

    443
    0
    16
    Re: Jäppe Yamaha neos

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    See silku koos kolviga tundus nagu prügimägi olevat.
     
  12. McKing

    McKing New Member

    346
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    Mis mis:D Vario kaas viska kohe nahhui:D Kurat sa pole õiget tuuningut näinudki:D Akutrelliga paned käima. Ikka kergem kui vario kaas:D Sidur viska ka kohe minema:D Sidurikell keevita taldrikutele kinni.jahutusplastikud ka viska minema neid sul ple üldse vaja. Esiratta asemele pane kah mingi kokuka velg. Läeb poole paremini nokka ju. Aga jah need juhtmed andsid küll täislaksu kaalust sul alla:D:D Ahjaa gaasitross ka võta ära. Sis ei pea gaasi andmagi lendab nagu loom edasi:D
    Rihma asemele pane tiir pallinööri:D Käib kah!
     
  13. Showoff

    Showoff New Member

    65
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    üks eesti parimaid stunt pille tuleb :D
     
  14. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    tänud kiituste eest ! Aga variokaan ammu küljest võetud ja jahutus plastiku võtsin kaa ära ja nüüd kerin pallinööri ümber jahutus tiiviku ja tõmban sealt käima ! Ning survevedru lõikasin ka peaagu pool küljest ära ! See peaks olema siis nüüd valge mallossi survekas ! Hästi pehme on ! Ja ees ongi juba atmi velg aga ilma kettata ! Selle, et mulle meeldib sõita rolleritega millel pidruid puuduvad. Siis on ikka selline hirmutunne sees ! et äkki sõidan kellelegi otsa või jään ise kellegile ette !
     
  15. Pagarew

    Pagarew New Member

    209
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    Eluvend ma ütlen;DD :lol:
     
  16. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    tänud :) Hetkel roller korraks lahti võetud kukkusin tamula järve jääauku sisse ! ja säde kadunud panen nüüd uuesti kokku ja rottisin uue mallossi 70cc silku kah ja 125cc atmi karpa
     
  17. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    kas sulle ei tundu,et sa natuke puudega oled w-tra nii lolli juttu ajad-aga ma annan hea mõtte lõika esiratas alt ära siis ainult tagarattas krt,kohhe 5kg kergem rsk :lol:

    ja sht laick vend oled,ei viici benzzu sisse õli ka panna,krdi muhe vend ikka rsk :lol: :D
     
  18. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    raske aru saada kas tegemist on tõsise puudega või siis lihtsalt kino vennaga.
    aga jääauku ikka ei kukuksXD
     
  19. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    anäe ka selliseid tohmikuid leidub :D
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Jäppe Yamaha neos

    Kasutajanimi ütleb kõik; ka religioonivennad tahavad kõvade rolleritega naisi saada.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte