J: Mõned anekdoodid.

Discussion in 'Naljakoht' started by kymcovitality, Okt 1, 2007.

  1. marko

    marko New Member

    4
    0
    0
    puhh ja karu on kalal..
    puhh püüab kinni kuldkala ja mlemad saavad kolm soovi..
    puhh soovib:ma soovin et terve metsa karud oleks emased
    notsu soovib endale mootoratast
    puhh soovib:ma soovin et terve maailma karud oleks emased
    notsu soovib endale kiivrit
    puhh soovib:ma soovin et terve maailma karud oleks emased
    notsu tõmbab samalajal kiivri pähe lööb motika tööle ja karjub:ma soovin et puhh oleks pede:D
     
  2. marko

    marko New Member

    4
    0
    0
    Juku on koolis emakeele tunnis. Juku esitab õpetajale küsimuse:
    "Milline sõna eesti keeles algab m- tähega ja sisaldab seejuures 4 tähte?"
    Õpetaja vastab: "Juku, selliseid sõnu on eesti keeles väga palju."
    Juku vastab seepeale: "Aga õpetaja te veeretate seda iga päev oma näppude vahel."
    Õpetaja läheb näost tulipunaseks ja ütleb kogeledes: "Juku sa oled rumal poiss. Mis jutt see olgu?"
    Juku vastab: "See sõna on "münt" aga teie mõttelaad õpetaja, meeldib mulle!" :lol:
     
  3. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    SUHT KOOM

    Väike poiss kuulis kuidas tema vanemad vaidlesid vihaselt:
    "Lits" - karjus isa.
    "Tõbras" - karjus ema.
    "Mida see tähendab?" küsis väike poiss selle peale.
    "Daamid ja härrad" - vastasid vanemad.
    Järgmisel päeval olid vanemad magamistoas ja poiss kuulis:
    "Oo millised rinnad"
    "Mmm milline riist"
    Jällegi tahtis poiss teada, mida vanemad ütlesid.
    "Ee.. kübarad ja mantlid" - vastasid vanemad.
    Järgneval päeval oli oodata külalisi.
    Poisi isa ajas habet ning lõikas endale sisse.
    "Sitt" hüüdis ta kohe.
    "Issi, mida see tähendab?"
    "See... on habemeajamiskreemi nimi."
    Poisi ema aga lõikas samal ajal kana lahti ja lõikas endale kogemata sõrme:
    "Kepp küll" karjatas ema.
    "Emme mida see tähendab?"
    "Eee.. see tähendab, et ma lõikan kana."
    Helises uksekell ja väike poiss jooksis külalistele vastu:
    "Tere tulemast litsid ja tõprad, riputage oma rinnad ja riistad varna. Isa määrib praegu sitta oma näole ja ema on köögis ning kepib kana !!!
     
  4. koty

    koty New Member

    166
    0
    0
    Tulnud kord talu peremehe vanem poeg sellise jutuga isa juurde, et tahab omale mootorratast. Isa aga vastu, et ei saa praegu, ostsime just suure liisingumaksega traktori ja kui liising läbi saab, siis saad ka oma mootorratta.
    Poiss arusaaja vend ja läheb ära. Tuleb aga noorem poeg sooviga, et issi tal jalgratast vaja. Issi vastu, et saa aru, ostsime just suure kuumaksuga traktori, kohe kui liising läbi saab, saada ka jalgratta.
    Väikemees aga jube tige ja kõnnib kulm kortsus minema, eemal näeb, et kukk kahe jalaga kanal seljas ja... Läheb siis sinna ja paneb täiest jõust kukele jalaga ja käratab:
    "Sina, raisk, käid ka niikaua jala kuni liising makstud on!!!"

    *************************************************************************************
    Venemaal peatab miilits musta mersu kinni, millel on kõik aknad toonitud.
    Astub siis auto kõrvale, kui äkki avanevad mersul kõik 4 ust ja välja astuvad 2x2 kandid. Tõmbavad mendil mütsi silmadele, käed lükkavad kapotile ja panevad kõik mendile taha!
    Siis kaovad nad sama kiirelt autosse tagasi ja tuld!
    Ment siis ühe käega kisub pükse üles ja teisega mütsi silmadelt, ning vahib ringi, ega keegi ei näinud. Näeb siis, et tee veerel väike poiss lutsib pulgakommi. Ment küsib:"Numbrit nägid!?" poiss vastab:" Sellist numbrit ei näe tsirkuseski!!!"

    **************************************************************************************
    Mõned päevad tagasi sattusin kasutama ühistransporti. Pressinud ennast pilgeni täis autobussi, hakkasin uurima võimalusi pileti augustamiseks. Paistab, et ise ei küüni kompostrini, noh, selge siis, et tuleb pilet edasi anda. Vaatan enda ees seisvat meesterahvast ja mõtlen: kuidas tema poole pöörduda, kas sinatades või teietades? Mõtlen loogiliselt.
    Tegemist on ekspressbussiga, seega kui see meesterahvas eelmise peatuses maha ei läinud, siis järelikult sõidab ta minu linnaossa. Sõidab, lilled peos, järelikult naise juurde. Lilled on ilusad, järelikult ilusa naise juurde. Linnaosas, kus elan, on ainult kaks ilusat naist: minu abikaasa ja minu armuke. Minu armukese juurde see mees ei saa sõita, kuna parajasti sõidan ise tema juurde. Järelikult sõidab ta minu naise juurde. Minu naisel on kaks armukest: Pets ja Tiit. Pets ei saa see olla, kuna ta on ära Rootsis töölähetusel, seega:
    "Näh, Tiit, löö pilet läbi!"
    "Kust Teie mind tunnete?!"
     

Jaga seda lehte