Jalgrattaga tagarattal

Discussion in 'Hobid / Huvid' started by rainerros, Aug 31, 2008.

  1. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    rattaga lebo kuigi isegi ratas pole hea mingi classic on otse väga lebo pöörded veel tahavad natuke lihvida aga jah rolleriga peab harjutama hakkama! :p
     
  2. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
  3. kurisma

    kurisma New Member

    96
    0
    0
    Rattaks siis mongoose zero ,kena kerge.tagarattal saab sõita kõvasti ,rekordiks üle 500 m ilma piduriteta :lol:
     
  4. Raptor

    Raptor New Member

    129
    0
    0
    Mul oli Merida Kalahari 500 (varastati ära) , tagarattal sõitmise rekord oli mingi 40m , ma startisin kohapealt mingi 2 või 3 käiguga . Hetkel pole plaanis uut ratast osta , kuna olemas on roller :)
     
  5. kerx

    kerx New Member

    28
    0
    0
    Endal küll ratast pole aga suvel sai võõraste ratastega harjutatud:D, mingi 800 - 900 meetrit max,
    tavaliselt kolmanda käiguga ja piduriga mängides loomulikult :)
     
  6. aeroximees

    aeroximees New Member

    348
    0
    0
    endal on max aind mingi 30 meetrit
     
  7. kewwa12

    kewwa12 New Member

    48
    0
    0
    Enda ratta nimi on classic discovery 3,8 suht hää ratas.Ei tea kui kaua ma tagal sõidan,kui arvestaga postidega siis 5 ja pool posti vahet no need tänavalaterna postid.Pidurid on mul hääaks tehtud,ees amordid,pehme sadul,sile kumm on ees aga taga on väike muster. 8)
     
  8. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    suve alguses mõtlesin ,et võtan asja käsile , ja noh , nüüd lasen juba nii pikalt kui vaja , alguses polnud rattal pidureidki :D nüüd harjutan vaikselt juba 1 käega :p
     
  9. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
    Sõita tuleks migni 2x4 käiguga.
     
  10. kewwa12

    kewwa12 New Member

    48
    0
    0
    Ma sain tead mitu meetrit ma sõidan umbes 190m.Selveri ja säästa platsil on hää sõita või bauhafi taga on siletee seega häää sõita.
     
  11. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Ma ikka harjutan vahest, rattaks on Kona Caldera. Rekord on umbes mingi 10-20 m.
     
  12. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Ei tea, rattaga 2-el rattal sõitu eriti ei harrasta, nii et suurem osa ajast siis tagarattal :D esirattal ka :D
    Pmst lasen nii kaua kui tahan, või noh, nii kaua kuni jõuan/viitsin :D
    Tagarattal teen tiire, võtan kurve(mõlemale poole) jne.
    Ühe käega sõidan ka, ka suht nii kaua kui viitsib :D
    Ja käed lahti sai harjutatud, vahepeal juba vaikselt tuli, ka nii mingi 2 autoparkimis kohta jn....
    Võin sõita nii istudes kui ka püsti :D tagarattal olles võin vahepeal nii püsti tulla kui ka istuda jne :d
     
  13. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    endal gt chucker 1.0.ei tea ei ole lihtsalt niipikka maad kus sõita:Dmuidu yle 500 meetri:D esirattal üle 20 meetri:D.
     
  14. Grave

    Grave New Member

    339
    0
    0
    Eeem Trek on 3700 Väike tuuning on tehtud.

    Eem Tok Nii öelda siis mingi 2,7-3km on rekord(Kohila alevist Sõita läbi plätsa Statoili)
    Eeem käed lahti vb tuleb mingi 200m ja sõidan piduritega.Nose(Esirattal) manuali tuleb kah tsipa kui hästi läheb siis mingi 20m


    Vb keegi mõtleb, et see suht võimatu, aga tegeln bmxi ja igast ratta spordiga :D(igapäevaselt)
     
  15. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    endal siis merida kalahari 580 ja tagal lasen ka suht niikaua kuni viitsin :D suvel lasin politsei maja vastas asuvas metsas tolle tee umbes üle poole ära (tartukad teavad) :D oleks terev metsa ära lasknud aga sõber kõrval karjus et aitab kah juba :lol: ja sõidan ainult istudes tagal , püsti seistes tasakaal veits halb ja siis halvem piduriga mängida ja tagal sõidan mingi 5-6 käiguga :p
    kivilinna poe juures üks hea sirge ,seal proovisin sõbra rattaga sõita üle pika aja aga nii hästi enam välja ei tulnd nagu suvel ,sõber sõitis kymcoga kõrval ja kymco spido kiiruseks oli 30 :D
     
  16. gasgassm50

    gasgassm50 New Member

    443
    0
    0
  17. kauppo1

    kauppo1 New Member

    9
    0
    0
    mul scott yz3 kui ei eksi
    piduritega lasen ikka päris korralikult edasi (u 200) :lol:
     
  18. mesa.

    mesa. New Member

    202
    0
    0
    Endal ka scwinn mesa.
    Lasen mingi 140m max ma arvan.
    Aga probleem selles, et lõpus on hoog nii suur, et kardan kas kukkuda või jalad lihtsalt
    ei jõua nii kiiresti tiirelda.
    Piduriga lasta ei oska, pidurit vajutan õrnalt, kohe esiratas maas. :|
     
  19. stupidM

    stupidM New Member

    35
    0
    0
    tleb niipalju kui jõuab. rekord mingi 1,5 kilta vist. enam niiväga pikka maad ei viitsi sõita, rohkem kiiruse peal:Dppalju põnevam. rrattaks mingi pantheri kõnnn.
    kõige parem tagaratta juhtum on old see kui tiksusin raahulikullt kõnniteel tagal ja järsku käratasid mendid seljatagant läbi ruupur ``poiss õppi sõitma``. piduriga sitax parem sõita. ilma mõtetu.
     
  20. fcuk

    fcuk New Member

    150
    0
    0
    Krt, olen harjutanud kuradi palju, aga ei tule palju, nipid on käes, aga ei. Ainult siiamaani pole tulned tagapiduri kasutamise peale... :D Homme proovin. Muidu rattaks Mongoose zeroG ja 10-15m tuleb ära kah... :D
     

Jaga seda lehte