jalgrattateema:D

Discussion in 'Jutud' started by MyTsinu, Veebr 12, 2011.

  1. kissamirru

    kissamirru New Member

    49
    0
    0
    Umbes 35 km,
    Tipp on 50, mäest alla 65km/h
    Maanteejalgratas (mudelit ei tea mingi vene oma, korda tehtud),
    2010 aastal umbes 500-600km suvega.
     
  2. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Seal koonusmutrid, peab peale pingutama, ja kas vänt või pedaal logises ??? Mees sa räägid nii umbkaudset juttu
     
  3. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    pedaal logises ja seda pingutati pidevalt aga keere oli keskjooksul"Väntvõllil" läbi ja keeras lahti lõpuks läks vänt teise asendisse ja enam ei saadud lahti et paika panna uuesti
     
  4. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    See on pingi loll jutt !!! Ma olen vähemalt 6 aastat ratastega tegelenud, laiali võtnud ja kokku pannud ning tean vägahästi, et see pole reaalne kuna kränk on võlli küljes nuutide peal ning olenevalt ehitusest on ta ka kinnitatud sinna kas otsapealt või otsapealt ja siis küljepealt pingutuspoldid veel või on üldse ühest tükist, pole võimalik et läheb paigast ära ja paika enam ei saa ning samamoodi pole võimalik, et pedaal pidevalt loksuma hakkab, kuna pedaal on samuti koonusmutriga ning kontramutter selle järel, kui mingid külasepad omastarust tegid seal midagi, siis teine asi
     
  5. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    einoh ma sõitsin ja äkki läks vänt suure raginaga alla tõõkojas prooviti lahti saada aga see nii kinni kiilund aga nad vaatavad veel asja üle ega neil pole śelle jaoks kõige õigemaid võtmeid ka
     
  6. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    sitt ratas, osta uus
     
  7. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    varsti ostangi juba teine kord kui väntvõll perses aga muidu täitsa ära harjund sellega mõnus siuke isegi mu sõbra 28 käigulise rattaga mis maksis 8000.- ei saand ma 35km/h see lendas ikka lohva 36km/h ära ja kui pingutada siis ka rohkem ehk 38km/h
     
  8. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    omal tippkiiruseks saavutatud 67km/h
    Selle sama merida maastikurattaga.
     
  9. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    maja juurest poe juurde 100m, 30 sek, mingi GT on
     
  10. garli12

    garli12 Member

    105
    0
    16
    63km Viljandist Valga maakonda. :lol:
    Tippkiiruse olen saand 56 km/h.
    Rattas on Trek 3900.
     
  11. Username

    Username Active Member

    1,173
    0
    36
    10,7km
    allamäge lendasin naisterattaga 55km/h radarisse (50 oli kiirusepiirang), ment küsis et kus helkurid on :lol:
     
  12. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    oleks võind trahvi saada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  13. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    naistekaga bokserite väel sõitnud nii et sõber oli pakiraamil ja cpil hoidsin ühe käega tagant rauast kinni ja 120 kellal, 97gpsi !
    125ne cpi oli
     
  14. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    me usume... :roll:
     
  15. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    veame?
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    No pic no proof, tee suvel video :D
     
  17. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    noo, kuraat, sellega veits jama see tsipuu vahetati juba roxi vastu, pazawazari cpi oli muidu
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    No aga tee mingise 70'se masinaga, ega kiirus täpselt sama pea olema.
     
  19. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Lebolt, kes männikul meiega tookord ujumas käisid, teavad täpselt,mismoodi see asi oli...
     
  20. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Ise sõitnud ka speedfight 2 taga 45km(22km ja tsipa peale 1 ots).Rolleri peal oli 2 inimest ning tagant hoitsime ka 2 rattaga kinni :D spidosse läks 70 reaalselt vast oli mingi 60 km/h.Aga noo ühe käega ikka suht nigel sellise kiirusega :lol:
    Pulli peab saama.
     

Jaga seda lehte