jalgrattateema:D

Discussion in 'Jutud' started by MyTsinu, Veebr 12, 2011.

  1. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    on küll ja, ühe käega suht sitt sõita. me sõitsime nii, et see vend, kes pakikal oli hoidis sellelt vennalt kes võrripeal oli seljakotist kinni, nii oli veits mugavam
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Endal oli ka mõte juba muidu rattaga rollult tagant kinni hoida, aga kas nööriga poleks lihtsam? Ütleme et roller peab järsult peatuma, ratas lendaks talle hetkega sisse kui lihtsalt kinni hoida, või siis kurvis roller lihtsalt rammib sisse. Nööriga oleks lihtsam ju vist.
     
  3. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    no enne kurvi laseb rattur lahti, mis seal nii keerulist?
    Nöör on sitt, võib kodaratesse käia.

    Aga kui see 95km/h jutt tõsi on, siis olete küll veits kukkunud. Jalgratas pole mõeldud selle jaoks, jalgrattur saaks raskeid vigastusi, või surma. Ühe käega ka veel. Rollerijuht oleks selles pm süüdi, et vedas ja temal on pärast sitt kaelas. Ja rolleril tagaistujal on kurvad mälestused kogu eluks.

    Et, siit küsimus, palju peaks jooma kolmepeale, et sellest kõigest pohhui oleks?
     
  4. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    isegi kui 45km/h sees siis juba hakkab veidi nagu tunne et raisk see lendab alt
    aga sõltub rattast
    sama on ka rolluga 45-50 sees ja roller hakkab vibama lihtsalt
    sõbra rolluga oli vähemalt mul nii

    ega see sõltub inimesest endast mõnel juba 3. 0.5 asi pohhui
    mõni peab aga laskma 2-3 viina
     
  5. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    ma lasin roxi spidosse 70km/h tagant hoides maantee rattaga ja siis oli juba,et oi shit,mai julge enam,lenks hakaks ka vibama
    vevalt sa 97 lasid
    67 vb tõesti
     
  6. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Noniii, Me olime neljakesi, joonud polnud midagi, lihtsalt ei viitsinud vändata, vibamisega nii, et suht rõve on tõesti, aga ma üritasin seda suht ära hoida ja värki, rehvidele mõjus küll kahtlaselt, need olid päris kuumad, sõitsime mingi 7km vist nii või midagi sinnakanti... Mytsinsu jutt on laus lollis, kuna maratonivenand väntavad kusagil 50km/h oma ratastega ja ei viba ega uju midagi neil... kui sul võrr juba 50 pealt ujub oled nõrk vend !!! Matsu pannes oleks see tõesti valusaks osutunud. Ma olen pannud nii 50 pealt matsu et teine vend sõitsi boostriga, ma hoidsin kotist kinni ja siis nagu hakkas ütlema midagi, keeras pead ja kaldus kergelt ning läks õrnalt pihta rattale, aga selle hoopealt piisas uba ja lups siruli maas, eriti hullu polnud, sellesmõttes et ühtegi otsest haava polnud, marrastused nahapealsed, millest korralikud armid jäid ainult. Ma võin suvel video teha lebolt mõne 70-se võrri taga toreda hooga, kui kutid ei usu !
     
  7. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
  8. saareorion

    saareorion New Member

    70
    0
    0
    Ratas:Author Outset mingi 2008 võinii
    Tipp kiirus:73km/h mäest alla sõitsime sõbraga kõrvuti
    Ültse kilte mingi:2000 ja üle
    uhe maa peale 40km 8)
     
  9. UtzZo

    UtzZo Member

    437
    0
    16
    Ratas:Classic Discovery 3.8, suht hea ratas, peab vastu trikkidele, mida mina teen.
    Võrru ja tagasi, + Võrus veel linnavahel tiirutamine ka.Kiirus vast 50-65 km/h.

    Põlva mäest alla mingi 45+km/h, siis sai ka tagale :)

    Mingi nädal tagasi juba rattaga ka sõitnud, suht hea iku jälle tagal lasta:D
     
  10. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    seda 95 küll uskuda ei taha....endal mõni tuttav rolle taga mingi 6-70kmh olnud ja juba päris ränk olnud.
    kuidas need laagrid ja rehvid üldse vastu peaksid pidama 95kmh...ja see pidi küll peegelsile tee olema siis.
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Maanteeratas kannataks ära küll, mul väriseb kogu ratas juba 40'ga, sest mul mingid maastikurehvid all.
     
  12. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    eitea, ise hoidsin ka 150cc rolli tagant kinni. Mingi 80 oli sees siis võttis juba junni jahedaks, käed võttis ka nõrgaks. Nii sai mingi 3km lastud siis väsisid käed ära.. ja rattaks oli tavaline primera, ei võttnud vibama ka ega midagi.
     
  13. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Noo sinna pisut otsa ja olekski sama kiirus olnud+ mina ei pidanud võrri tagant kinni hoidma, kuna see vend kes pakiraamis istus, hoidis kinni.. Kui ei usu siis kutsuge Pazawazar siia teemasse ja ta räägib ise kuidas ta meid vedas
     
  14. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    mul sõber hoidis prophaze vms, rolleril tagant kinni ja umbes 70km/h oli sees ja pani kraavi:D, täisoli ka muidugi:D
     
  15. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    ei keerand kurvi välja ja kuigi jumala lauge oli, pmts nagu sirge peal :D
    Õnneks ei juhtunud midagi.


    Täna tegin ise sellekevade esimese tiiru. 10km, puht testimiseks kuda on sõita. Mingit normi tuulekindlat mütsi vaja et kõrvad haigeks ei jääks, siis kannatab pikemat maad ka ette võtta.
     
  16. unta

    unta New Member

    120
    0
    0
    ise tulin kunagi võrust-koju(2km)umbes, sõber lükkas aeroxi pealt tagant eks ta nii 70 võis rauas olla, pidurid väga võtta ei tahnud aga ära sai sõidetud, muidu klassivend oli kunagi 400cc-se atv taga vokiga, 80km/h, pärast ketasplokk hõõgus:)võbama ei võtnud sest sain ise ilusti 2 käega lenksust kinni hoida aga junn oli poole per*e peal küll:S:D
    kuna suvel oli roll peetis enamikaega siis suvega sai oma 1500km maha mäuratud rattaga:Dpikim ots on vast võru-sõmerpalu ja tagasi umbes sisi kokku 25km
     
  17. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    ma olen terve talv rattaga sõitnud :eek: ei kurda külma üle, aga ise olen sõitnud kõigerohkem järjest 70km ja tip kiirus oli ka siis migni 60-70km/h vahel
     
  18. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    ma ka sõitsin terve talv läbi kuni lõpuks keskjooks kinni kiilus
     
  19. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    2km järjest maha :lol:
    kiirust olen saavutand 49,6km/h spidosse
    jalgratas on GT avalanche 3.0 vms (ilma ketaspiduriteta aga raam on selline et saab panna kui vaja)
    kokku on see läbind oma 200km
     
  20. Rix

    Rix Member

    52
    0
    6
    kui pika maa olete sõitnud järjest jalgrattaga maha? Ma usun et oma 50km päevas. Suviti sai vahest ikka 100km päevi tehtud .
    kui palju umbes kiirust olete saand? Rolleriga veetud 70ga ja vändates mingi 50 ikka ära tulnud siledal maal-
    mis jalgratas teil on? Oi see inn selline uhke oma aretis, et kellegil teisel ei saa sellist olla, kusagil minu postide all peaks selle müügikuulutus ka olema kus nähe mis ja milline.
    palju üldse kokku saand kilomeetreid umbes? Selle leiutisega äkki 5-8 tuhat ja elujooksul kokku mitukümmend,
     

Jaga seda lehte