Jan. Aprilia Sr70 Street '08

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Jan., Sept 5, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    vahetage ära siiis variokaaned :D
     
  2. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    jan poleks nõus tal ju stage 6 kleeps peal :lol:
     
  3. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    pigem pole mina nõus. Üheöö lasime vaheatud kantega peeneks aga tal seal auk vario kaanes ja mul hargi jaosk hoummeidi tehtud.
     
  4. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    tra jaa väga kahtlane on ikkagi, mida rohkem ma kick löön, seda rohkem tekib seda et vahepeal käib üle, nagu MIDA VITTU ?
     
  5. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    Kicki käbi või selle vastane kulunud järelikult.
     
  6. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    jälle vittus ? tra, like what the fuck `?? puttsi sul sisi mingi , tra mae´i kujutagi ette. Tekkis suht eśiis kui aps käisime ja uue puksi ja stopperseibi lasime panna. Kellelgi ideid `? Tema vanapoolkuuga, tema vanakäbiga, tema jahutusselle taldrikuga minu masina küljes kõik töötas. Tema omal aga lööb üle ??? nii kui tema vanakäbi, vana jahtutustaldrikui taldrik vms oli ja minu variokaan, töötas tal ... tra homoap :D:D hakka tööle lõpuks rsk ;:D 8)
     
  7. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    no veits kulund olid tõesti, aga need kulund asjad minu variokaanele panna, siis töötab? kus karupersses on loogika siinkohal ?
     
  8. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    Ei olegi :lol: , osta lihtsalt uus käbi ja see vastane. Käbi vist kuskil 150.- ja see vastane vist oli 60.- .
     
  9. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    aga nende vanadega mul töötas. whathefuck. Tgtl jan, homme peale kooli minu juurde, ja võtame variod maha. Üritan su kolinast jagu saada ja proovime minu staffi sinu variokaanele ja küik jutud. Eitaha et sul lõpetamisele tulematta jääks ap drug :lol:
     
  10. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    Vahetage kicki süsteemid lihtsalt üksteisega ära noh :p
     
  11. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    eksmmõtleb. Vaatab mis homme saab...
     
  12. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    Ei vahetama ei hakka midagi, raksil endal korralikum värk ja ta ei taha ka minu omasid, isegi mu s6 tuning variokaant :D. Aga raks see on hea uudis et homme sinu juurde, kuradima tegelt nagu perses pole otseselt midagi, peksta kicki saab, aga rohkem käib ikka üle ja see on nii nõme.. masin ei taha käima ka minna, kuna enne hakkasin minema stati juurde, peksin mingi 10-15 korda ei läinud käima ja nüüd panin bena sisse, süüde välja peksin mõned korrad, süüde sisse ja peksa palju tahad käima ei lähe, jälle vist tühikäigu viga, keerad peale on soojana timm, aga enam käima ei lähe. kui viitsid raks lenda msni ka~!
     
  13. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    vastane 75 :D
    aga muidu kui need korras enamvähem siis proovi selle käbi vastase alla mingi seib panna,et need tihedamalt käbiga koos oleks,omale panin ka mingi peenikse seibi sinna alla kui õieti mäletan
     
  14. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    krt jälle masin ei tööta, kicki peksan ei luba ka mitte munnigi.. ainult lubab seda et üle ühe korra käib üle, pede masin krdi kuusakoski kaup täielik.. 12k lihtsalt perseauku pandud selle ap eest
     
  15. omen

    omen New Member

    638
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    vahetame ära ma räägin:D:D
     
  16. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    Tee korda mitte ära vingu koguaeg. Talv tulekul, aega on ju. See silku juba ikka reaalselt sõitnud ka.
     
  17. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    4k sõitnud ja näeb välja nagu uuuus, kohvi ega midagi ta küll pole, koguaeg sellega mure olnud et ei taha eriti käima minna, ei tea kas raghzal on veel see garage tuuning värk, sinna timmimisse viia ehk saab midagi teha :D
     
  18. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    sorri duubli pärast aga võib öelda et hetkel kick väga korras, võtsin roximeest kuulda ja panin seibi alla, nüüd on kick korras ja masin läks tööle 1-2-3 paugust :p kuna mootor oli külm ja tühikäik oli täiesti maas siis suri välja :D
     
  19. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    tra, vennal sumpa vist laserb sailncerist veits läbi vms, ja no hääled on super. Tunne nagu mingi tõsine elajas tuleks :p
     
  20. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Jan. Aprilia Sr70 Street 2008 .

    täna läks masin 82'sest(või oli 83:D) laksust tööle peale kooli 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte