jan`i cpi aragon 70cc 2007 .

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Jan., Jun 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    sa ei suuda nii palju lugeda lõpmata arv:D
     
  2. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    KAs mulle tundub, või see ongi siin total offtopic story ? :D
     
  3. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Tule muidugi, jamame veits ja ehk saame asja liikuma :)
     
  4. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    niiisis teeks väike up:D esiteks mainin ära et lube veel pole kuid esimesel võimalusel sauele tegema neid kuna soov on juba suurem selle rolleriga sõita
    teiseks siis et said gondlid ära värvitud, nad on siis mustad, ise nägin esimest korda ja suht pimedas ning telefoniga pilti tegin ka, ma ei saanudki nüüd aru kas matt või läikiv millalgi uuesti ja siis näeb ning saab paremaid pilte kah.. kolmandaks siis et peal on stage 6 tutikas rihm, enam pole mingit värinat kiirendusel ja kõik sujuv kuid vaja veeel timmida seda asja, neljandaks siis et tuleb rahasüst väike, tuleb osta ära led lexusstyle tuli, amordikõrgendus,õhusuunaja ning dh koos puksiga, hiljem vaadata veel koso kella või midagi sarnast.. panen ühe pildi põhjagondlist ka

    [​IMG]
     
  5. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
  6. Groovy

    Groovy New Member

    459
    0
    0
    Ütle, kui sauele tuled, siis me tuleme ja naerame su üle, kui sa eksamil feilid. :lol: :lol: Aga plaanid on head. 8)
     
  7. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    nii, varsti siis ehk roll käes ja plaanid aina tiirlevad ja keerlevad nii välimuse ja mootori poole peale, ning tahaks targematelt vastuseid

    malossi sport peaks rahuldama gaasiga tagale võimalused, seda olen näinud roxidelt, nii, kui visata veel vahele doppler endurance väntvõll, 19 karpa ning mingid kergemad rullid, kusagil 3.9 või 3.7 siis kuidas mul oleks lood gaasiga tagale ? :D samas tahaks teada seda, et siis kui kerged rullid, oleks mu tipp pmts ju 0 ja ma peaks foori tagant minema esiratas lennus ning siis autodel jalus siiberdama.. roxi ülekanded parandaksid midagi? andke järjest soovitusi mida selle cpiga teha, ei viitsi eriti maha müüa ja muud osta vaid võiks teha hiinaimest ka midagi ulmelist, kuid mitte nii ulme kui denissi mhr, kuid ega see ka ei jääks mu vaateväljast väga nulli..
     
  8. Ennukas

    Ennukas Member

    319
    0
    16
    Teeload ära poiss :D
     
  9. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    ma tahangi minna juba järgmine nädal tegema, aga isa huiab ja on soomes :D:D pühap ehk täna peaks tulema siis lasen rääkida saue vennaga, ehk saab juba aja kusagile vahele :)
     
  10. Onikz

    Onikz New Member

    454
    0
    0
    No mul on mhr replicaga 4.5g rullid ning gaasiga tagale, aga ka tippu on 100+
     
  11. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    ega see denissi mhr pole ainus ju.Tallinnas on ju Camexi hiinakas.See sama mootoriga mis sul ju.Aga ega see vätne i anna sulle midagi ju juurde.Lihtsalt mingi Delta Clutch,multivar/speed control,parem rihm ja ülekanne
     
  12. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    no aga andke mulle häid sette, mis kerivad edasi malossi spordiga, ning cpi blokiga :D
     
  13. Groovy

    Groovy New Member

    459
    0
    0
    Pane mingi neljased(4-4,5g) rullid ja kollased vedrud, punane survekas, äkki siis suht korralik.
     
  14. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    tee load ära ja saa masin kätte ennem kui gaasgia tagale lähed :p
     
  15. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    see masin jääb nüüd seisma natukeseks.. senikaua kuni ma load ära teen, siis küsin masina tagasi võtan juppideks lahti, puhastan ära kõik, panen kokku ning lükkan müüki! ciao senikauaks tsipu!
     
  16. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    lükake see teema nüüd lukku, kuna masina edasised plaanid ei jää minu teha..
     
  17. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    hea pill oli :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte