jan`i cpi aragon 70cc 2007 .

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Jan., Jun 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    miner horiz Acle on mhri ültse ?

    edit: on küll, denissil oli ka mhr
     
  2. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc '08

    Kuidas rihm põristada saab??? Tavaliselt kui rihm on kulunud, siis ta kulub ju peenemaks ja tippkiirust mõjutab üsna oluliselt. Põristada saab sul seal kickstarteri pendiks, kui ei ole omal kohal vms ning keegi mainis veel eespool, et ei ole vahet, mis masinaga tegemist? Ikka väga suur vahe on, eriti istumisasend on eriti halb nendel cpi/keeway, aga eks iga lits kiidab oma vittu.
     
  3. jouh2

    jouh2 New Member

    257
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    denissi mhr myygis ka veel! 2100 eek mingi 300km sõitnud
     
  4. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    hui teedki mhr ju:D
    sul vaja uut vänta jne:d uut sumpat siis veel vähemalt 21mm karpat jne.
     
  5. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    küll teeb rsk :D pappi tal tekib, siis hakkab kohe rollu alla taguma.
     
  6. jouh2

    jouh2 New Member

    257
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    denissilt saaks kogu mhr komplekti 5500 eeguga
     
  7. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    tingiv veel alla rsk, ou jann, parselda enda malossi 70 maha ja osta denissilt kraam ära, vot siis on relv.
     
  8. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    osta siis suurem karpa ja mingi kangem vänt kah mudu ta sul lichalt jookseb kokku.
     
  9. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    poisid poisid , rahunege maha nüüd , mhr projekt on tegelt naljaga pandud , aga eks näeb mis juhtub ;)
    täna sain siis esimest korda rolleri käekõrval koju lükata :D , vabajooksusidur läks vist pekki ..
     
  10. jouh2

    jouh2 New Member

    257
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    denissilt saab 5500 eest,karpa,väntvõlli,laagrid,silkukomplekt,sumpa,kõik vajalik,vhmlt mulle ta pakkus nii,osta ära jann saad pyssi
     
  11. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    vänta sa ei saa selle ossin ma ära koos laagritega.
     
  12. jouh2

    jouh2 New Member

    257
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    siis jah
     
  13. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 MHR PROJEKT .

    ei jah , praegu on mhr projekt mul küll mõtetest kadunud , vaja see masin hetkel korralikult liikuma saada .
    täna sain siis 17.5 dellorot karpsi kätte , vaja see peale panna ning uut rihma ka vaja .
    vabajooksu siduri puhastasin korralikult ära ja läks nagu naksti käima ja sõidab ka väga ilusti .
    kummilotu võtsin ka ära , läheb paremini pöördesse aga alguses uimab natuke ja siis tõmbab pöörded üles .
    peab vaikselt timmima hakkama , aga kas 80 düüs sobib mulle kui mul 17.5 karpa ja 70cc silku ?

    e. unustasin mainida ka seda et jällegi tänud punkrimehele , kes mind abistas ja õpetussõnu jagas , tänu temale olen ma oma rolleri parandamiseks nullist alustades üsnagi palju juba teada saanud .
     
  14. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 .

    ei norms et vabajooksu sidur nii sai tehtud. ütlesin kohe et siis hakkab funkama :lol: . düüs on piisav ma arvan, proovimise asi, millalgi võib minu 85 proovida, ehk muudab asja paremaks. Rihma ollilt ei saa siis ? 100 saad, siis suht häasti saadud ju :p
     
  15. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 .

    ma annan stokk rihma 75 :p
     
  16. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 .

    oll annab s6 vähe sõit rihma 100 :D
     
  17. Frodu

    Frodu Member

    182
    0
    16
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 .

    tule minu jutule, aitan asja korralikult timmi panna, endiselt üks lemmikumaid cpi-sid tallinnas:D
     
  18. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 .

    no eks homme üritan panna karpa peale, hetkel on nii et alguses uimab ja siis rebib mõnuga, oleks kergemad rullid tõmbaks tagale ka ikka :) , aga puhastasin kõik ära , kuid see väristab ikkagi , proovime ehk sinu rihma homme raks ? aga stock rihma ma ei viitsi enam osta , see huinjaa ja oll ei müü ka enda s6 rihma mulle , on tolgus :D , düüsi värk eks näeb mis ta ütleb , hook sai ka oma masina käima , kuid praegu tal ainult pool gaasi aga homme saab timmitud , kui ma ostan siis ostan mingi tuning rihma juba ära ja korras pikemaks ajaks , ning suured tänud frodu , mulle endale ka meeldib , ning üritan kõik teha võimalikult kiire ajaga ning piisavalt rahulikult et kõik oleks ilus ja tore ! kahe nädala jooksul vaja see masin ilusti timmi saada , siis jaanipäev ja umbes nädalaks maale ning kui hästi läheb tuleb rollu ka kaasa ning saab sugulastele ka näidata oma seitsmekümmest !

    jälle juttu palju , peaks gondlid maha võtma raami ja asjad ära nühkima ilusti kõik ripnevad asjad kinni panna ja paar kena pilti ka tegema :) homme saab karpast ja värkidest ka pilte ! tsau siis :)
     
  19. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: jan`i cpi aragon 70cc 2008 .

    kutsu külla kui abi läheb vaja :)
     
  20. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    täna panin siis 17.5 karpa peale , alguses oli suur jama , gaasitrossiga ja timmist ära , siis ragnar94 tuli minu juurde ja ajasime asja timmi , nüüd on külmast peast väga hea minek ja tipp isegi normaalne , aga parem kui enne ! peab veitsa veel timmima , uue rihma ( arvatavasti stocki ostan ) ostma ära ja peale panema ning siis hakkama sidurivedrude ja survekaga timmima :D , mis sidurivedrusi ja survekat soovitate muidu ? malossi sport 70 , leovince zx ja 17.5 karpa .
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte