Janar'i Yamaha Jog-R '04

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Janar., Okt 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Kahjuks ei oska, kuid silindrikomplektiga peaks kaasa tulema kasutusjuhend vms, seal kindlasti kirjas. Julgen vaid arvata, et nii 5000-7000km tagant äkki, kui eksin, siis parandage, mitte ärge lennake kohe selga mölisema 8) Lõplik otsus jääb sulle endale, kuid korralik sissesõit ning õli ja minu arvates on streetrace igakell parem kui malossi sport, võimsuse vahe pidi korralikult tunda olema ning kui tõesti SA's hind 84, siis anna aind tuld minu arvates. Lisaks ei teeks paha 19mm karpa, kuid 17,5 on kindlasti kohustuslik.
     
  2. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    malossi sport parem kui streetrace. malossi kestab kauem.
     
  3. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Sai täna mindud vaatama juhtmeid spido juures ja neid mis spidoteo juurest tulevad. Spidoteo juurest tulevad juhtmed olid suht räbalad. Kas võib olla nendes juhtmetes probleem, et spido kiirust ei näita? Pilt ka:
    [​IMG]
    Siis sai veel vaadatud palju tagapiduritel klotsi on. Klotsid ostab ka uued.
    [​IMG]
    Paar tavalist pilti ka:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Ostsin täna Malossi Carbon klapilehed, mingi päev hakkab simmereid ka vahetama.
    [​IMG]
     
  5. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Täna lisandus camexist 19mm karpa. Kaasa sain 6 düüsi ka veel.
    [​IMG]
     
  6. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    see oli küll vale samm nüüd. WMi ei soovita isegi siis, kui Kaido tasuta MHR silku kingiks xD
     
  7. kert

    kert Member

    772
    0
    16
    Eks see selline 50/50 asi ole jah. Sama, mis hiina replicatega. Võib olla raske timmi panna või isegi pea võimatu jne. Aga noh vahel joppab vahel mitte, vahel saad korraliku asja ka endale.
    Kui plaan karpat osta ning vähegi raha on, siis tasub kindla peale osta tutikas karpa.
     
  8. PitproCh

    PitproCh New Member

    15
    0
    0
    Tegelikult ei ole, sest kasutatud ja uuel karpal ei ole vahet, seal ei kulu ju midagi, kui just ei ole keermeid tuksi keeratud.
     
  9. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    ... oleks võinud 25€ müüa põhimõtteliselt tutika dell'orto 19mm. Ei, ostetakse ikka hiina. :p
     
  10. Kevinnn-

    Kevinnn- Member

    243
    0
    16
    Karpa on alles?Saada mulle pm-i pilt kui alles on 8)
    Edu Jog-iga!
     
  11. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Ei taha osta kasutatud karpat. Eriti veel posti teel. Ning minuarust ei tohiks sinu karpa isegi sobida mulle.
     
  12. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    dellorto sobib küll . inimene sa tegid kahjuks küll väga suure vea et ostsid selle hiina sita . Ma oleks ennem tellind scooter attackist 17,5mm dellorto . oleks olnud sitaks mõtekam variant
     
  13. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Said ühe korra mingilt kutilt üle ja müüs sulle sitta, siis müüvad teised ka? Ma olen siin foorumis müünud terve SR50R varuosadeks täiesti nullini ja mitte keegi ei öelnud, et halb kaup. :p
    Kui saad vii see hiina karpa sinna camexisse tagasi ja düüsid ka, karpade vahe on jõhker. Mul oli 28mm motoforce ja 28mm dell'orto karpa. Nende vahe oli nagu öö ja päev. Motoforcel oli küttekulu üüratu ja düüs oli 178 ja edasi ei läinud hästi. 28mm dell'ortol oli 155 düüs ja edasi käis hästi.
     
  14. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    selle koha pealt julgen jep beafro kaupa soovitada, on mis ta on muidu, võtab teemades kohati liiga palju sõna nagu enamus siit (kaasaarvatud mina) aga paska ta ei müü :p
     
  15. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Ei olegi väitnud, et kõik nüüd paska müüvad. Esmaspäeval läheb camexisse vaatab äkki kaido vahetab karpa mingite teiste juppide vastu mida mul vaja.
    Ning küsimus veel, et kas motoforce karpad võivad olla sama saastad kui see hetkene?
     
  16. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Mul praegu on vist motorforce karpa roxil, eks ta ka paras kusi ole :D
     
  17. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Dell'orto võta. Ära mõtle ka motoforce peale.
     
  18. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    +1
     
  19. Janar.

    Janar. Active Member

    628
    36
    28
    Käisin täna camexis ja vahetasin selle hiina karpa tagapiduri trossi, tagapiduri klotside ja magneeto tõmmitsa vastu. Tagapiduri tross tuleb jaanuaris.
    [​IMG]
     
  20. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Tundub õige teguviis! Kiirelt edeneb masin :p 8) Mis silinder tuleb siis?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte