Jusspb Piaggio NRG 2008

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by JussPB, Okt 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    esimeses postis uus pilt
    sain siis oma veepumba ja jahutustaldriku kaidolt kätte.
    ülihea teenindus! Isegi hind tuli üllatavat väike:D
    vahepeal olen siis uurinud ja mõelnud millist dh-d panna värvi suhtes ei ole otsustanud, ei tea veel ka kas etteulatuv või tavaline. Piaggiod suht lühikesed niiet vb etteulatuv oleks parem.. aga ei tea kuidas ta sinna otsa jääb, vb jääb palstik ette, peab uurima leharilt.
    dets. alguses läheb siis vist liivaprits käiku ja kui asjad värvitud siis saaks juba tasapisi edasi mõelda.
    Tasapisi kogun raha ja uurin välismaa foorumeid;) Eks aega on. Kui suveks isegi valmis jõuan, siis tahan kindlasti kuskile ringrada sõitma minna;) Aravete on vist mulle lähim.
    Teemat loete siis võite ka ikka kommenteerida;) Midagi ikka öelda on.
     
  2. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Etteulatuv puks ? Tuttava taifuunil oli . Oleneb muidugi millist mõtled , aga temal ei jäänud see kuhugi ette .
     
  3. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Nii, sai eile äkktripp viljandisse mulgimotosse tehtud:D
    plaan oli lenksu ja puksi järgi minna. Kohal olles tuli välja et neid polegi.. suht feil.. mis siis ikka. uurisime ja natukene rääkisime ja võtsin endale stage 6 käimalöömisvänt.
    Sai veel poolteist tundi igasugustel mototeemalistel teemadel räägitud ja seda ägedad valged koera sügada:D
    teine hea asi oli, et peale viljandi-türi-paide trippi kutsuti veel tallinna.. sai siis öösel väikest linnatsilli tehtud ja hommikul võtsime endale ka liivapritsi ära.
    niiet lasen endal kõik asjad ise puhtaks.
    Lenksu ostan siis kui tiksub raha juurde, algselt võtsin isalt võlgu aga no kannan tagasi;D
    Lisan pildid siia ja veel esilehele ka;)
    [​IMG]
     
  4. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Tahan seda kicki endale saada.Ei paljulubav teema.Aga palju edu sulle .Loodame,et keegi ikka ostab su typhooni kah ära.SIis on nrg püss ;)
     
  5. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Väike up, saime siis liivapritsi peale pooleteisetunnist "jamamist" käima, testisime alguses prügikasti peal, siis ukse peal. Lõpuks läks uus motoblokk
    Alguses
    [​IMG]
    5 minutit hiljem
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Mina siis harjutamas (H):D
    [​IMG]
    Liivaga olid suured probleemid, poest ostetud sõelutud liiv oli niiske, pidi ülesõeluma ja terve aeg sõber raputas paaki, et peale voolaks..
    Muud asjad laseme kas kui soojaks läheb v6i kui teeme endale kinnise ruumi.
    tasapisi kogun lenksu ja puksi jaoks raha;)
     
  6. RolleriKaspar

    RolleriKaspar New Member

    528
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Palju niuke prits ka maksis?
     
  7. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    T...a sa näed selle maskiga välja nagu mingi tuumaelektrijaama asjapulk.
    Kaspar, see prits pole tegelikult üldse keeruline ise teha. ;)
     
  8. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    oled asjalik mees oma asjaliku masinaga :) edu
     
  9. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Nii suurem update siis.
    Liivatamisele ja keemiaga velgede tegemisele kulus meil kokku 36 tundi umbes.. 1 päev saime kell 4 öösel koju ja teinekord kell 2. Kooli ei jõudnud..
    Sai siis reedel asjad ära viidud. Teisip. sattusin korra Tartu (kell 2), siis polnud veel valmis..Kolmap. kell 8 juba saadeti sms, et valmis.. niiet suht feil..
    Täna oli siis 5.30 äratus ja Tartu poole sõit.. (sõber pidi tööle minema veel, seetõttu ka hommikul) asjad saime kätte ja kell 10 olime kodus juba. 2 otsa on tulnud umbes 560 km..
    Kohapeal olid asjad enamvähem. Kõik oli kiletatud miskit näha polnud..Aga olen pettunud suht.. 2st kohast on voolama l2inud (velg ja variokaas) 1 velje kodarakoopasse pole värv jõudnud ja mootor on millegipärast krobeline alt vms.. Nüüd tean, miks öösel mitut õudukat värvimise pärast nägin:S
    Sõber lasi autoveljed pärlmutter mustaks+lakk, kes asju sinna viib siis tehke see värv! Kõige ilusam värv mida ma näinud olen. Oleks ise ka teinud.. aga arvasin, et tuleb liiga hele (näidise tõttu)
    Koju sain, siis esimese asjana, tassisin asjad ilusti õe tuppa. Tegin pilte ja hakkasin asju lahti kiskuma:p Siis ka lammutama ja polte lahti keerama.
    Nüüd kõik laiali ja kappi pandud. (Mul on suur kapp) :D
    Natukene ka pildimaterjali.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Natukene rolleri moodi juba..
    [​IMG]
    [​IMG]
    Päike tuunis pilti sutsu..:D
    [​IMG]
    triip on kust voolama läks:/
    [​IMG]
    Mootorist ei hakka panema, kuna mulle ei meeldi see eriti.. ise sinna alla ei vaata, niiet kui mootori kokku saab ja alla panen siis ei häiri mind see rohkem;) (see krobeline jama, toimib siis kivikaitsena):p
    Järgmiseks tuleb lenks, puks ja vb ka lülitid. Toetage Projekti ja ostke juppe! Pakkud stock LC silkusid ja AC silku jms.
    Plaan siis esiots kokku panna. Ja siis mootorit tegema hakata;) Mootori list sõltub kõik rahadest. Hetkel 3 silindrit välja valitud. Igaüks on eelnevast 50 euri võrra kallim..
    Eks kommenteerige;) Kriitika lubatud ja vägagi teretulnud:)
     
  10. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Ma ei saa ikkagi aru nahhui sa selle bloki nii krobelise liivapritsiga jätsid?? ega need "kivid" nkn seda värvi ei kahjusta blokil. Minuarust sai blokk küll suht kole.
     
  11. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    ära nuta, käibkh, minuvana mootoriblokk ikkagist :)
    Aga nohm normaalne teema ma arvan, et tuleb sama korralik asi typhoon :)
     
  12. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Blokk on kyll veidi peeti läinud. Aga pole hullu. Kui ta all on pole seda sealt seest niihästi näha ka. Ja tundub, et variokaane poolne osa on kena! Igatahes EDU:)
     
  13. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Jap, kui velg ja rehv kyljes ning sumps ees siis pole seda osa seal n2hagi.. porilaud tekitab varju effekti ja pole n2ha miskit.. ja rolleri alla vast e ivaata keegi..
    variopool k6ige 6nnestunum pool;) variokaanel pikalt värv voolanud:S aga jah.. pole ma loodan n2ha. Aga vaatab, 2kki kunagi uuesti vms..
    mootor tuli vist selline, sest oleks pidanud tegema mingi vahelihvi.. aga sellest ei r22kinud mulle keegi, kui kysisin, abi mis tegema peab enne pulbrit vms..Ega ei osanud ise küsida ka.
    Typhoonist korralikum tuleb. Kuna tuleb võimsam, ilusam ja parem;)
     
  14. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Praegu tundub küll ülikorralik ja mõnus masin tulemas. Eks loodame parimat.







    Psss, ma armusin su variokaande ära :lol:
     
  15. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Tõesti kena variokaan :eek:
     
  16. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    No põhjalikult oled asja ette küll võtnud,aga pulbervärv jääb ikka pulbervärviks. Asjad näevad välja nagu oleks musta kananahaga üle tõmmatud ja tugev pole see värv samuti,nagu väikse koksu saab on kild väljas. Muidugi üks asi on selle juures plussiks,et värvimine on suhteliselt odav ja toimub kiiresti.
    Edu minupoolt!
     
  17. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    No vot LÕPUKS keegi rääkis pulbervärvist tõe ära... Põrgulisega samal arvamusel...
    aga väga kenad jäid jupid muidu :p
     
  18. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Põrgu ja estland andke soovitus, mis oleks parem siis velgedele ja mootorile, et püsib peal ka ikka. Siis teinekord tean mida proovida.
    Aga v6tsin raami ka enne kilest v2lja. see on v2hemalt 6nnestunud t2ielikult;)
    Rahul olen siis raami, kiige, küljejala, taguvelje ja enamv2hem ka variokaanega.
    hakkasin ka raami tasapisi kokku panema;) Homme pesen puhtamaks ja panen külge.. siis elekter peale. Süütelukk kuivab hommikuni vast loodan, et toimib siis.
    ja esiamordid tahan üle v2rvida kuskil.. Nüüd oleks teie värvimis valiku soovitused teeretulnud;) sprayga ei jää eriti kena ega ka l2ikiv..
     
  19. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Autovärv :) aga suva , hea alternatiiv ongi pulbervärv... käib küll ju koledast blokist sai kena asja :p
     
  20. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Ma arvan, sama, et vastupidavuse poolest on autovärv parem, ei viska õrna koksu pärast tükki välja kohe. :p
    Aga muidu, hea tulemus siiski. :p;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte