Jusspb Piaggio NRG 2008

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by JussPB, Okt 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    veoautovärvid on suht hevi djuuti asjad, millega värvida hevi djuuti detaile.
     
  2. Rannu

    Rannu New Member

    579
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Oleks minul selline blokk, oleks ma täiega õnnelik 8) Võid mulle ka anda tolle ma annan enda NRG oma vastu võid uuesti lasta teha, võin paar sotti peale ka maksta.
    Ei tegelikult kindel, et siit tuleb ilusaim NRG.
     
  3. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Loodame, et tuleb vägev asi siis. Blokil pole häda midagi, nagunii seestpoolt pole näha.
     
  4. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    vaata et jumala eest pooleli ei jäta 8) :lol: püss asi tuleb, algus on paljulubav :p

    sajaga EDU minu poolt:p
     
  5. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Mulle meeldib, väga ilus, kondlid ka veel metallik mustaks ja siis (Y)
    + yss dimont kroom amort ja kroom dh ja kroom dh puks siis näituse pill ka 8)
    Edu !
     
  6. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Ma sulle oma plaanidest rääkinud`?:D et nii täpselt tead?:D
    yss diamont asemel vaatasin sutsu paremat amorti tegelikult:)
    aga kroomitud amort, dh, puks ja lülitid tulevad küll;)
    Unustasin ka mainida, et kui exotical käisin sain 5 paari sidurivedrusid ka odavalt (2 paari oli tutikaid)(3 vähe kasutatud) 75krooni..Niiet mul on olemas sidurivedrusid stockist-mustani kõik delta clutchile. Saaks veel ka survekaid paar tükki kuskilt juurde siis oleks päris hea arsenaal timmimis juppe kodus.
    Kui juppe ostetakse siis lähiajal tellin puksi ja lenksu ära;)
     
  7. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Nii, sain eile siis Typhooni ja 19mm karpa müüdud nüüd saab hakata NRG-d tegema hakata.
    Kui leian mingi normaalse eraisiku või firma kellelt saab SA-st tellida..siis järgmise tellimusena tuleb:
    kaelakausid
    lenks,
    puks,
    lülitid,
    kicki poolkuu
    küsimärgi all on:
    tahhomeeter
    temp. andur
    24mm karpa (soovitage millist, stage6 toodang ja peab olema must, võite kirjutada kas mingit erilist vahet vhst, pwk jms vahel on)
    Pole kindel kas tellin selle tellimusega. Kiiret mul eriti projega pole.. Teen korralikult ja aeglaselt.
    Tahaks esiotsa ja esiratta alla saada. Ehk siis hakkan rõhku panema mootorile (raha koguma ja plastikuid tegema)
    Silindri asjus pole veel otsustanud. Kuid hetkel on on mõttes, kas hebo, polini või malossi silinder, hinnaklass neil sama. Plaanis on panna ka teine ülekanne.
    hetkel koguraha rollu peale ära ei raiska.. Lähipäevil ostan omale muruniiduki, vana andis otsad..
    Panen müüki ka 2 13 tollist rehvi arvatavasti, saab 2 müügi eest yhe tutika osta ja siis esirattale panna alla.
    Mootor tuleb viimasena seetõttu, et ehitan toas (mugavam) ning siis ei teki tahtmist pooliku projektiga ringisõita:)
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    PWK karpad on lapiksiibriga, mis tähendab et mitte-täisgaasil töötades on sisselasketakistus väiksem, lisaks on lamesiibriga karpa võrreldes ümaraga pikkuselt lühem.
     
  9. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Nii, väike up..
    Sai siis Kaidole 50% summast ülekantud..Neljakohaline arv oli..
    2 nädala jooksul ehk saab asjad k2tte..
    Eks siis näete, mis täpsemalt.
    Tegin ka hinnapäringu 1 silindri osas, kuid Kaido pole jõudnud veel vastata.
    Väike probleem ka..
    Amortidelt vaja v2rv maha saada.. Liivapaberiga jääbki tegema.. lasin lihvkettaga.. sain enamv2hem yhest kohast, kuid amordi prillid on mõnest kohast lohku oksüdeerunud, et seest ei saa seda jama kätte, on kellelgi soovitusi?
    Kas liivapritsiga kannataks esiamordid (metallist osad ja alum. osad ülelasta) ja siis krunt (vajadusel) värv ja lakk peale?
    Vahelduseks olen ühte 180cc mootorit ka putitanud ja puhastanud.. varsti kisun karteri laiali uurin kuidas olukord seal on.
     
  10. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Nii väike up siis.
    Sain vägaväga odavalt kummi ventiilid, mis läigivad päriskenasti ja peaksid sobima masinaga kokku.
    Ostsin ära ka reduktori laagrid ja sai ka need külge pandud.
    Hetkel ei teagi, kas panna reduktor kokku vanade võllidega, või osta pikem ülekanne..
    Mul pole väga vaja, et ta gaasiga tagale läheb.. Pikema ülekandega kiirendan pmst samahästi ning tipp on parem.(ei pea gaasiga jama, et üleei tõmbaks, saan kohe keerata)
    Niiet soovitage.. Kiirem ülekanne maksab keskmiselt 1000kr. Sellega pikeneks projekti valmis saamine veel oma kuu aega vms..
    Saan selle tellimuse kätte, siis tellin:
    Karpa 24mm Stage 6 musta värvi (pole veel otsustanud millise)
    temp. anduri
    Vidina süüte jaoks, et varasemaks saada :roll:
    Stage 6 multimeetri.
    Vahepeal peaksin ostma ka rehvi..
    Tahaks esiotsa täielikult kokku panna..
    Siis edasi mõtlema hakata, taguamort vaja värvimisse viia. (kunagi hiljem asendub paremaga)
    Väga palju hetkel tegeleda ei saa eksamid tulevad peale, 1 niiduki-, 1x180cc- ja käia mootor vaja kokku laduda, et saaks töölauale ruumi..
    Edu kommenteerimisega, kui leiate mida kommenteerida..

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    1 suur pluss on sinujuures see, et sa ei kiirusta valmis saamisega. Lükkub kasvõi kuu kaks edasi aga peaasi, et l6puks korralik asi oleks.
     
  12. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Ega jah, mul kiiret pole;) Niikuinii pole niipalju kütuse raha, et sellega sõitma hakata:D:D Ma eriti ei viitsi ega julge ka linna vahel s6ita:D meil siin niipalju narkareid ja vargaid, et rollupealt maha ei julgeks eriti tulla..linnavahel sõidan üldjuhul rattaga ja kaugemale tavaliselt polegi vaja sõita. Niiet, ega mul eriti kiiret ei ole.
    Sõiduisu samas on päris suur.
    Lähiajal oleks vaja ära osta mingi metalli krunt, alum. krunt, värv ja lakk, siis saab esihargi värvitud, siis jään juppe ootama ja kui kätte saan, panen esiotsa kokku, elektripeale ja ostan esiotsale veel vajalikud vidinad ära ja siis liigun tahapoole.
    Millalgi peaks tellima/ostma karpa ära ja temp. anduri ja selle stage 6 multimeetri..
    Otsustasin ka pikema ülekande kasuks, arvatavasti tuleb malossi ülekanne mille suhe on ligikaudu 11.5 hetkel 14.5.
    Tasapisi ehitan kõrvalt üht sutsu suurema kubatuuriga mootorit.. Et see tahab ka sutsu finantsi:) Vahepeal oli suht kiire ka 4 päevaga oli vaja 2 mootorit korda teha ja käima panna..
     
  13. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Vahepeal siis olen üritanud Kaidot meili teel kätte saada, kuid tulutult.. ei teagi kaugel kaup on. Homme helistan.
    see nädal oli üldse suht kahtlane, vahepeal oli mõte projekt ajutiselt seisata..
    Nimelt pakuti suzuki 600cc bike üliüliodava hinna eest. Täna käisin vaatamas ning oli siiski kahurikuul, suht vana ning nõuaks head summat raha vist, et korralikult korda saada, loobusin sellest mõttest nüüd. Tahaks kauba kätte saada ja siis edasi mõelda mida teha.. Homme jõuan ostan 180cc mootorile ka sutsu laagreid jms kraami.:)
     
  14. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG.

    Väike asjalik postitus.
    Täna siis oli see kaua oodatud päev mil sain oma jupid kätte. Suht rahul, kuigi lenksul on need kinnituskohad mujal.. Pildil seda nagu minuteada ei olnud..
    Tulid siis:
    poolkuu
    lenks
    lüliti
    puks
    Kaelakausi laagried ei saanudki :S Et nendega l2heb veel kuu aega vms.. Et enen ei saam iskti teha. Niikaua saan lasta hargi 2ra v2rvida vms.
    Vahepeal sai ka uus masin ostetud mis v6ttis osa NRG projekti rahast endale.. ja v6tab natukene veel..Sellest varsti ka uus teema.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    J2rgmine kuu tellin vist karpa ja süüte jubinad 2ra
    Hetkel Becauseil müügiks multimeeter.. olen seda ka silmanud vb v6tan 2ra.:)
     
  15. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG. Update 03.06

    normaalne.
    päris kena stuff:D
    loodan et saad siis oma nrg varsti liikuma ja tuleks sama kena vöi veel kenam kui tymphoon
     
  16. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG. Update 03.06

    näppisin ja hoidsin seda lenksu Camexis. :D Muidu kena masin tuleb,eks suvel tulen kaen üle
     
  17. mhmh

    mhmh New Member

    925
    0
    0
    Re: Jusspb Piaggio NRG. Update 03.06

    pane dh peale , tahaks näha kuda jääb selle puksiga , endal ka kodus seisab laadne komplekt
     
  18. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG. Update 03.06

    Simon: sellepärast seal paar täket peal ongi?
    Aga lenksu panin pakendisse tagasi ja kapi otsa, enne kokku ei pane kui asjad käes..
    Täna panin variokaant kokku. Nii nuss töö see vedru paika panna üksinda.. 2 tundi l2ks v2hemalt. Stopper seibi oli võimatu paika saada ilma et vedru lükkaks poolkuud tagasi..
    Pika peale sain tehtud.. Eks vaatab kas jääb hoidma..
     
  19. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Re: Jusspb Piaggio NRG. Update 03.06

    ei neid mina ei teinud.Mina võtsin korra kile seest välja ja vaatasin seda.Panin kohe tagasi kah
     
  20. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Re: Jusspb Piaggio NRG. Update 03.06

    Sai siis special Tartus käidud Põrguvärgi jutul. Ostsin talt siis rehvi ja küsisin nõu jne.
    Nägin ta uut super roxxi:D Oleks raha ostaks kohe ära..
    Täna sain kätte ka multimeetri. Vaja esihark ära värvida ja kausi laagrid kätte saada.
    Siis tellin karpa ära ja peale seda silku;)
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte