kõige hullem asi

Discussion in 'Kool / Töö' started by marek4567, Juuli 26, 2008.

  1. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    lülitasin elektri välja aga keegi ei saanud teda kes tegi :D
    jõin alecoqi kalja > pandi puhuma :D
    ilutulestiku laskmine kooli ees = seletuskiri :D
    viskasin suurelooma kapi pihta apelsini pooleks :(
     
  2. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    lammutasime klassivendadega klassijussi kapiukse ära :D , panime kuidagi tagasi aga kui ta seda lahti peaks t6mbama siis saab kyll kino :lol:
     
  3. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    vast see,et sain kogemata kapiuksega vasta pead-nii mis mühises-siis klassivend lõhkus lillepoti ära,ja mina sain paukuda selle eest krt :-x
     
  4. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Ei teinud sõbrale puffetis 6.- laenu . Siiamaani on süümepiinad.
     
  5. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    tõstsin tunniajal käe ülesse :eek: seni pole õudukatest lahti saanud
     
  6. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    Mingi 5 klassis sülitasin pm kogematta õpsi toidu sisse xD ta sõi selle ära ka veel xd
     
  7. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    tõstsin klassi ukse eest ära, siis lasin kogematta kõrval oleva klassi korgid läbi, tegin klassi lumememme suht kena tuli, panin tunni ajal termomeetri põlema tšäksiga(klassi õde arvas et sal elvhõbe sees, tegelt oli piiritus), lasime vahetunnis vetsus viina,
     
  8. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    ostsime poest alkot ja läksime tundi, alko jõime poolenisti ära ja ülejäänud viskasime ära, pudelisse panime limpsi, tundus täpselt sama olevat mis alkogi ja siis kui tundi läksime tulid vastu 4 õpsi, aga no need reaktsioonid, need polnud just toredad aga lõpuks said nad ise ka aru, sotspedagoog andis meile tassi ja siis läksime jook tassis tundi :D
     
  9. Dolce.

    Dolce. New Member

    45
    0
    0
    Ma ükskord õppisin koolis tervelt kõik tunnid.
     
  10. Nihhuja

    Nihhuja New Member

    779
    0
    0
    Ise ostsime sõpradega siis kõhulahtisus tablette ja siis enne söögivahetundi l2ksime essana söökla uksejuurde ja kui kell l2ks jooksime sisse ja viskasime niipalju igale poole kui suutsime:;D õhtuks oli päris palju rahvast kadunud ja sellest tuli paras jama ka:D,



    Siis sai ühte tundi hilinetud täpsemalt siis eesti keelde:D õpetaja on selline tore et ei saada dire juurde vaid uksetaha:D

    õpetaja küsis miks hilinesime ;D olin sõpradega käisime poes:D lampi ütlesin, et tuul oli vastu ja siis ta ütles, et minge ukse taha ja mõelge natukene aega mida te teete:D pärast läksime klassi vabandama et tundi saada:D sõbrad vabandasid, aga tagant pingist lollitati ja ma ainult naersin ja siis ma ei saanudki tundi;D Pidin veel natukenaega mõtlema:D
     

Jaga seda lehte