Kaarli Aprilia SR ! LUKKKKU !!!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by aspirin, Sept 17, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Mõnel siksil on ka väiksem karpa peal ... 8)
     
  2. SST

    SST New Member

    430
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    pommi seda kukke nii kuis saad kui midagi üle ei jää sõida sinna kus ta elab ja kopsi uksele .. :? :?
     
  3. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Noo asjad hakkavad just minema , rääkisin ühe garaazi omanikuga (kus räägiti et gondlid on lukutaga ) . Joosep ( üksomanik ) ütles et ühed gondlid on küll seal , võti on tartus , aga dokkidest ikka ei tea kus ringi rändavad ( vägaimelik värk minuarust :D ) . Homme lubas Joosep tagasi helistada (respect kui helistab) , loodan et saan sel nädalal hiljemalt gondlid kätte . Kui kindlalt pannakse cargosse siis saan silku ka äraminnaosta ja kokkuladuda 8) .
     
  4. SST

    SST New Member

    430
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Loodame et asjad sujuvad siis hästi jaa ülimalt ootan kui saad sellel funmaster-il FIRST RUN-i teha :D :D 8)
     
  5. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Neljapäeva õhtul võiksin cargoga asjad kättesaada , see olek ÜLIM ! Siis reedelpeale kooli ostaks silkud asjadära ja siis kokkuladuma ,:D . Muidugi on vaja ka väikserasmuse abi :D , ja temalt piaggiooo special tööriistu :D .
     
  6. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    kaarel kle mida sa paanitsed ma ei saa aru. Kui sulle on öeldud et asjad garaaziz ja võtit ainult 1 siis nii se ka on elari ja joosep ei ole minusugused õlinäpud kes päevläbi garaazis vedeleb, elari joob kuskil ja jooseb nuusutab liimi. kui võti tuleb siis saadetakse sulle gondlid. dokkidest ei tea mina midagi. Lihtsalt kui on lubatud siis tuleb ühel osapoolel natuke oodata ja teisel oma lubadustest kinni pidada. msnis on kõik kõvad mehed. ähvardamisest pole ka kasu. viisakas vend oli väikerasmus.
     
  7. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    No vaata nad oleksid võinud öelda et neil pole gondleid käes , neljapäeval oli juba jutt et kõik gondlid käes ja reedel paneb teele . Mingit probleemi ei oleks olnud kui oleks öelnud kohe otse välja et nii on lood . Ja kui marekusugune rakendab natuke fantaasiat mängu siis on see omamoodi lollus ju , temaarust käis spreipurgi pihusti ka variaatoris :D .
     
  8. air

    air New Member

    3
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Sina Kaarel, kes sa seda rollerit ostmas käisid, oled päris julge vend arvuti taga ja ka telefonis. Oleks siis ise ka ühe sõna rollerit ostes öelnud aga ei. Ja mis sa arvad ,et me laseme su kondlitega üle või ? kui jah, siis ei oleks sulle helistanud, et väntvõlli ja süüte maha unustasid!

    Seda rollerit müüsingi mina kuna sõber ise õpib tallinnas ja roller oli igalpool laiali. Elariga räägitud garaazi võtit ainult üks seega asjad ei suju nii nagu plaanitud oli, sellest ma sind ka teavitasin!

    Ja sellest kuidas ähvardatakse on omamoodi kino.. Sõber lisab sul msni keegi "MAREK" ja hakkab rääkima kuidas 4x4 jeep mu maja eest olevatest mersudest üle sõidab.

    Kui vaja, siis saab ka selle msni teksti siia kopeerida, et inimesed saaksid natuke naerda, tundub ,et tegemist on alla 15 aastaste lastega.. kuigi rollerit ostmas käinud Kaarli sõber tundus igati viisakas vend! :eek:

    Millepärast postitus ära kustutakse? Ei taha ,et avalikkusele õige inf välja tuleb?
     
  9. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    loe natuke ülevaltpoolt minu postitust , marekul palusin vaid lisada sind msni ja öelda et sina lisaks mind . Aga kui fantaasia mõllab siis palunväga , seda ma tean et marek oskab arvutites igasuguseid imevärke teha , eriti msnides...
     
  10. air

    air New Member

    3
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    No kui sa tähele panid, siis mu postitus kustutati enne ära! Oli mis oli aga KÕIK on korras. Miks nii palju põdeda mingi asja pärast kui mind Tartus teatakse, e. Siis ma kuhugi ära ju ei kao!
     
  11. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Ano lisa mind nüüd msni , siis on kõigelihtsam sul ehk asjadest teadaanda , ? Teiselevennale ( marekule ) viska blokk peale .
     
  12. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    noniii rahuneme nüüd kõik maha onjuu eksjuu? :roll:
    keegi ei hakka kellegi mersudest ülle sõitma.(No kammooon tulge mõistusele)
    Siin kohal mainiks, et Härra. MAREK võiks vabandada või kes iganes selle jaburduse välja mõtles.
    Aga jah nagu taavi ültes Kaarel milleks selline paanika?
    kohati muidugi üritage ka teda mõista kuna (tema sõnade järgi) tema kõnesid eirati ja ma ei tea mida veel. Kui see vastab tõele siis noo loomulikult endal tekiks ka kahtlus kas mind lasti üle.?

    Ja müüjate kohapealt ülteks mina, et täiesti usaldusväärsed inimesed minu poolest kuna tõsi on see et kui rollerit auto peale tõstime unustasime me väntvõlli koos süütega maha ja hakkasime ära sõitma aga kohe tuli kõne et need asjad jäid maha nii et minu meelest väga ausad inimesed.

    ühesõnaga kokkuvõteks mina olen erapooletu aga prooviga omavahel rääkida rahulikult.
     
  13. air

    air New Member

    3
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Tundub et asi klaaritud! Edu siis rolleriga!
     
  14. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    aitäääh ( : .
     
  15. Bmx

    Bmx New Member

    25
    0
    1
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    haha KAAREL FANTAASIAT ära aja tagasi :D
    XD herr Kaarel ise ütles mulle et läheb oma isa võistlusautoga aeda maha sõitma ja mersudel aknaid sisse peksma ja veel igasuguseid imeasju ja muidugi minu " fantaasia " :D Ma ise kahh naljaga mõtlesin seda teksti mis sellele vennale rääkisin , suht pohh nagu :)
     
  16. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Pilte teile pilte ka natukene , :D . Kõik pildid on tehtud Steni telefoni poolt , niiet ärge graafika üle virisege . Sellised need gondlid on . Puhtaks pesta siis on pääris kenad , võimis ?

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Võimalik variant onka et see roller ostetakse mult ära , enne kui valmida jõuab :/ . Aga pole midagi kindlat . :)
     
  17. benelli

    benelli New Member

    145
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Ole hea pese kondlid ilusti puhtaks vahata ära pane kokku .
     
  18. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    gondlid on ikkaveeel tartus ... Sten lihtsalt saatis pildid .
     
  19. SST

    SST New Member

    430
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Kus on see müstiline FunMaster-i esikulm ?
     
  20. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Re: Kaarli Aprilia SR funmaster

    Sten ütles et seda pole , kuna kui tema survekaga pesi siis tulid juba nurgad lahti ja liimis korduvalt . Järgmisel omanikul oli see liimimine üle visanud ja nahhuj visanud selle , aga tühjakah ROLLER on ju tähtsam kui mingine kulm :D .
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte