Kaltsyumi CPI oliver Polini evo 2005

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Kaltsyum, Sept 26, 2013.

  1. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Rullid ei mõjuya ju kiirust.Kui valed rullid,siis ei sõida nii nagu peab.Ainult õigete rullidega on hea kiirendus ja maksimaalkiirus.
     
  2. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    ei tea midagi omal oli sf2 mingi kergete rullidega läks 60 ja kõigest rullide vahetusega stockis 80 midagi. nii ,et ikka mõjutab küll :roll:
     
  3. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    No mõjutavad.Kuid kui masin on õigete rullidega,siis pannes raskemad rullid see ei saavuta rohkem tippu.
     
  4. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    ei ole ju niimoodi , ma parandan sind natukene , kergemad ehk kiirendus , raskemad ehk tippkiirus.
     
  5. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    See rullide teema on nii nagu ta on. Tegelikult on ikka õiged rullid ja valed rullid. Ma usun, et see kiirenduse ja lõpu erinevus on siis kui rullide kaalu vahe on maksimum 1g
    Väike näide, panin kunagi 4t masinale 4g rullid, ei liikunud roller kusagile. pani 7g rullid, liikus nagu väle põder.

    Ma usun, kui ma proovin 4 g või hästi vähe raskemaid siis natuke tuleb tippu juurde, ilma kiirendust kaotamata. Aga ärme vaielda sellel teemal. Kui ma proovitud saan siis annan teada. Aega läheb natuke ainult, palju muid tegemisi nvl.
     
  6. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Paigaldatud uus stage 6 rihm. võrreldes vanaga on paar mm laiem ning puuduvad praod.
     
  7. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Arvatavasti võib teema lukku panna. Asi läheb pulkadeks. Osa asju juba müüdud.
    Endiselt, kui kellelgi huvi siis mul teine jooks kondleid ka olemas, saate veel asjast elulooma.
     

Jaga seda lehte