Kaua sõidate veel rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by mar10, Sept 7, 2011.

  1. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Ou käsn saada PS oma nimi, ehk sõber tunneb sind. Võib kunagi kah kokku saada kui elva liigun.
     
  2. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    Täna om vääga raske rolleriga trippida :( A kohe mingile 5km-sele ringile :)
     
  3. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    tartu vanad panevad pidevalt rolleritega ringi
     
  4. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Viga selles, et hooaeg lõpetamatta :| 8)
     
  5. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    Tartus ple lund juuh... seal vabsee terve aasta teed normaalsed..
     
  6. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Hetkel küll lumi maas ja jääs ka veel raibe, ainult suuremad teed on puhtad.
     
  7. käsn

    käsn New Member

    116
    0
    0
    eile öösel tulles oli küll väga libe , nata võtnud ka , aga pljäää hommikul ärkasin , vabsee puhas seis om aind mingi homo tuul on ...
     
  8. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    heh kui mul lube ja autot poleks sis vuraks siiamaani julgelt võrriga ringi nagu eelnevatel aastatel (va eelmine talv) aga jh minu oma juba 3kuud seisab nsm olen ainult mõned korrad käivitanudja lasknud mõned minutid kohapeal käia.
     
  9. vapu

    vapu New Member

    104
    0
    0
    siiamaani sõidan
     
  10. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Ikka sõidan edasi aga peab jälgima, et politseile vahele ei jää, sest puuduvad talve rehvid. :D
     
  11. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    tegelikult võrridel vist polegi otsest kohustust talvekaid alla panna vähemalt eelmine talv keegi targem kusagil rääkis. ja isegi kui paned enda vinged naastrehvid sinna alla ega nad sind palju ikkagist ei päästa nii et pm kui kusagil auto alla libised oled ise loll et 2 rattalisega sõidad
     
  12. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    rolleril ei pea jah olema talvekaid all, mul on naastud all ja suht palju aitavad isegi
     
  13. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Hehe. Ega ma kurat Tallinn-Tartu mnt-le ka nüüd ronima ei hakka. :D Niisama külavahel ringi kärutada.. Ma arvasin see tõttu seda, et roller nüüdsest mootorsõiduk ja mootorsõidukitel peavad all olema naastrehvid (talvel).
     
  14. souzz

    souzz New Member

    347
    0
    0
    ei sõida vist enam kunagi, mulle meeldib rohkem lükata rollerit :)
     
  15. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Ma veel täna sõitsin, siin selline paar senti lund maas, jääd on ka igalpool. Veidi libe oli kiirendamisel kuid midagi hullu polnud.
     

Jaga seda lehte