KEEGI KORRALDAGE KOKKUTULEK?

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by Roby-, Juuli 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    onefooter / bomber kes kirjutas.. ringi mõtte on tohutu vale, sest arvestama peab pea teedega ehk võimalikult vähe anna teed ristmike peab olema, sest see lõhub gruppi. 35km/h ei tule kõneallagi, sest ärritab kaasliiklejaid. samuti ristmike kinni panek. EHK tuleb mõelda marsruut kus on gruppi liikumine ühtlane terve tee jooksul... samuti siht kohas peab olema tegevusi aka aeglane sõit ning teine faktor - hakkajad osavõttjad..

    vast oli natuke abi mõtte jooksma panemiseks...
     
  2. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    Ristmikke pole probleem kinni panna,vaid korraks seistakse teedel ees,võtsin osa Mc39 hooajaavamisel ning see sõit tuli väga hästi välja ,riia tänav pole tõesti hea mõte mõeldes valgusfooride arvu,kuid seda annab kuskilt mujalt ka sõita ,kui kõike teha korralikult siis ei sega meie sõit ka teisi kaasliiklejaid ,tähtis oleks see et kõik oleks läbimõeldud või mõne väliseteguri tõttu peaks olema improvisatsioon väga kiire



    By.Bomber
     
  3. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Tehke enne suve lõppu üks korralik kokkutulek jamh. Üritaks ise ka jõuda sinna.
     
  4. stc-tnt

    stc-tnt New Member

    89
    0
    0
    kuna suvelõpu kokkutuleks on ? see võiks midagi vinget olla (Y)
     
  5. Roby-

    Roby- New Member

    338
    0
    0
    I agree
     
  6. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    No nahhui, miks te ise ei korralda siis? Ise vingute, et kokkutulekuid ei toimu, siis tehke ise 1 kokkutulek!
     
  7. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    a sa oled mingi jõle vend siin põrkama,,,:D:D mille jaoks see kuradima rolleriklubi ültse on :D:D:D,täis pläust,,,saage suuremaks ja sõitke tsiklitega tsikli kokkutulekutel jne,siis näete mis on kokkutulek ja mis selle põhimõte on,see pole kokkutulek kui mingi mõttetu paarutamine on või mis,ma võin teile ühe kõvema sõidu teha ning siis üks koht üürida 3000 eeku, ning joogid söögid ise kaasa,MC39 täiega kõva koht muusika on olemas ning seal saab mõnusalt jooki panna ja pidutseda selle raha eest ikka sitaks nii et kui tahate siis why not 30 inimese peale 100 eeku pole palju ju
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    minumeelest pole mingi kokkutuleku tegemiseks üldse klubisid ja asju vaja, vaja on head ideed!
     
  9. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    terve RK'ga , kes on enamus vanuses alla 16 vnii , tahad maja rentida ja pidu panna , kes on võhivõõrad ?:D , jõudu ja jaksu .
     
  10. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    ma tegelt ei viitsi midagi teha,,,sest siin pole eriti normaalseid inimesi kes saaks nagu normaalselt suhtlemisega hakkama,vaid hakkavad kohe paukuma ja tuterdama kui keegi midagi küsib või üritab korda saada.Ja siin on sellised inimesed et ühed mingid rikkad poisid kes ehitavad rollereid emme issi rahakoti najal.Teised sellised kes püüavad vähe odavamatest rolleritest midagi teha.Või noh ültse,ülbikuid on siin nii fakin palju et lausa jube,kokkuhoidvust vms pole nagu ültse,tartu peale on ka vähemalt 5 eraldi rolleriklubi,sest kui mina sõidan stcga ja sina aprilia sr iga siis olen mina nagu tõsine häda.Kuigi :D meil on siin lähte kandis üks tõsine stc mis lüpsab nii mõnelegi 70sele apriliale ära ,nii et hoitke alt,suvelõpu kokkutulekul oleme sellega kohal :D:D
     
  11. Cheiver

    Cheiver New Member

    458
    0
    0
    Vot selliseid vendi kokkutulekule vaja pole, kes linnavahel võidu hakkavad kütma.
     
  12. (ESTLAND)

    (ESTLAND) Member

    160
    0
    16
    Lähte kandi tõsine STC on see Aigo13 relv või ? ärge teda küll tartu tooge, killib kõik ära :roll:
     
  13. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    kle tomm :D tondil juba piaggio zip :D:D aga meil üks vähe salajasem relv :D ja tänavatel me ei kihuta ei tee võidusõitte,kuid siiski 0-45 on meil lubatud kiirendada ;)
     
  14. stc-tnt

    stc-tnt New Member

    89
    0
    0
    kuna hooaja lõpetamine on ? :D
     
  15. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    siis kui hooaeg lõppeb :D
     
  16. Outsider

    Outsider New Member

    148
    0
    0
    dvi ONEFOOTER
    hooaaja l6petamisel näeme :D
     
  17. valeri

    valeri New Member

    269
    0
    0
    a dvj teeme see nv midagi kui ma võrri korda saan ? :p
     
  18. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    teeme septembri l6pus :) . siis ma saan uue sumpa ja siis saan tagal s6ita :D .
     
  19. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    keegi võiks jah teha mingi kokkutuleku (kui viitsib keegi) , veaks ka ennast kohale. Aga võiks suht varsti teha, ntks laupäev . Ilma näitab laup ka 12-15C sooja ja vihma ei tohiks ka tulla .
     
  20. sumsaR

    sumsaR New Member

    54
    0
    0
    jah, ja kui keegi ei tee, siis võiks niisama sõitma minna :oops:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte