Kevin95 Piaggio NRG Dt 2007

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Kevin95, Mai 9, 2010.

  1. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    4.0 parem
     
  2. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    ilus sumps on, nüüd tunduvalt ilusam
     
  3. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Mul oli 3.6 selle sumpsiga ja ikka ei midagi, mõtetu mu meelest, võimatu timmi saada stockiga.
     
  4. suburban

    suburban Member

    458
    0
    16
    ma ei tea, mul oli väga timm selle sumpaga
     
  5. Kevin95

    Kevin95 New Member

    330
    0
    0
    kindlasti on võimalik stock silku selle sumpaga timmi saada. youtubest olen videosi ka vaadanud, kus on stock silkuga see timmis.
     
  6. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Mul ka selle sumpaga stock aerox timmis. 4.2gr rullid ja punased vedrud.
     
  7. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Probleem ongi selles , et see timmi saamis jama on piaggiodel mitte aeroxitel , aeroxitel kõikidel timmis selle sumpsiga . mis sest kasu on kui sa mingid 3g-sed rullid paned sinna siis ta on sul rohkem pöördes kui liigub või siis on nii pöördes et ei liigugi...
     
  8. x-ray

    x-ray New Member

    98
    0
    0
    nii, eile läksid minu 4.8 rullid sisse, mis antsid ikka kõvasti juurde ja seega ostis ta mult need ära ;)
    muidu roll on ilus, aga hääled mulle ei meeldi :D aga põhiline on see, et omanikule meeldiksid need hääled ;D
     
  9. Kevin95

    Kevin95 New Member

    330
    0
    0
    suht uued 4.8 rullid ja 80 düüs lendas sisse. umbes 16-17 tekib selline mõnus kiirendus, algul natuke venib aga see ei häiri mind.
    kunagi kui aega leiab paneb sinised sidurivedrud ja stage 6 strong surveka sisse. praegult jätan stockid. edasi liigub küll ülihästi selle sumpaga ;)
     
  10. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Kerib ja hästi edasi kui minema hakkab, tipp kah sellega hea, palju sa kätte saanud oled ?
     
  11. Kevin95

    Kevin95 New Member

    330
    0
    0
    tippu mõõtnud pole. midagi 80 olen praegult kätte saanud, rohkem pole proovinud. kunagi peab tipu ära mõõtma.
     
  12. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Ise sain spido järgi 98 km/h sirge peal...: )
     
  13. Kevin95

    Kevin95 New Member

    330
    0
    0
    98 täitsa hea tulemus ju ;) peab ka millalgi ära mõõtma :D eitea kas see spido valetab ka ?
     
  14. Rico-

    Rico- New Member

    129
    0
    0
    Digitaalne ei tohiks valetada vist .
     
  15. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    ma kyll arvan et valetab, aga ma pole veel proovinud :D
     
  16. Kevin95

    Kevin95 New Member

    330
    0
    0
    nii, sain alguse timmi selle sumpaga :D :D maru hästi liigub ikka edasi selle sumpaga, maha müüma vast ei hakka :D
    sisse läks stage 6 strong survekas, punased sidurivedrud, 4.8g rullid. igatahes ülirahul olen :D
    vahetada aitas kasutaja võsavillem, niiet ta timmib teil masinad ära ja värki :D
     
  17. Kevin95

    Kevin95 New Member

    330
    0
    0
    peab ikka kangemad vedrud panema, praegult jäävad punased lahjaks. nüüd varsti lähen ostan sinised vedrud ära.
    masinaga on 1 probleem ka tekkinud, nimelt spido ei näita enam kiirust, sõiduajal koguaeg 0 ees. vahepeal kui lükata rollerit , siis korraks näitab. kunagi proovisin tippu ka, sain 96, vanade vedrudega. 80 düüs jääb ka suureks, tuleb väiksem düüs panna, praegult hullult puterdab.
     
  18. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    mainisid et head hääled sellel, pigem nagu mingi plekikolin :D
    endal oli ka see sumps vahepeal, ilus näeb välja aga hääl on kyll jube.
     
  19. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Sul spidotigu ära, maksab terve komplekt 800kri easypartsist ; )
    Mulle kyll see hääl meeldis kui mul see sumps oli ;D
     
  20. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    mulle Kevin rääkis, et nad olid võsavillemiga midagi teinud selle sumpsiga ja nüüd pmst samad hääled mis yasuni r-il.
     

Jaga seda lehte