kevini zipp simpli 2011 uued pildid

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by klotser14, Sept 13, 2011.

  1. henri115

    henri115 Member

    498
    0
    16
    kus kohas see seib on? variaatoris?
     
  2. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    variaatoris ja rihma all. ise arvasin ka et peakski nagu karpa, seib ja elektriline piiraja olema aga ütlesid et neid nagu rohkem ja ei ütle mulle kus need piirajad on, ja piirajate mahavõtmine maksab 31,50 pärnu motopoes (sealt ka ostsin) ja panevad suurema düüsi ka

    mul präegu ainult elektriline piiraja maas ja 65km/h jookseb välja.

    ükskord teepeale ka jäänud siis oli vesi karpas. jamas vaakumklapp ei saand benssu peale ja ei töödand õieti.
     
  3. Username

    Username Active Member

    1,173
    0
    36
    pärnu motopoes tahavad kõige eest sitaks raha, mul taheti reduktori laagri vahetuse eest 55 eur.
    lammuta ise võrr laiali ja võta piirajad maha, siis sportsumm alla ja korras.
     
  4. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    nojah, aga mulle präegusest liikumisest ka küll. vbla kevadel vaatab piirajate asja või talvel.
     
  5. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Ei usu, et seal neid piirajaid palju on, nkn on veel sumpsis piirajad ja ongi kõik.
     
  6. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Ilus ja hea masin on küll.31euri on liiga palju selle eest. Kas cdi ei piira?
     
  7. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    mul oli üks juhe mis läks vist cdisse ja teine ots oli variaatori kaane küljes. seal oli väike julla mingi mis läks nagu siduri korviga veits kokku võinii. kui juhe ühendatud. siis üle 50 ei lähe. võtsin ära siis hoobilt 65.
     
  8. r0ller

    r0ller New Member

    168
    0
    0
    Ei täitsa ilus asi, kevin ! 8)
    Edu !
     
  9. jax

    jax New Member

    18
    0
    0
    mul sama pill. elektriline piiraja maas ja 70-75 läheb välja. aga nüüd andis roller otsad:( silku komp. korras aga tööle ei lähe arvan et simmerling. muidu norm masin aga mul spido paneb vahepeal lolli:D
     
  10. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    kui palju sul läbisõitu on, et juba otsad andis? mul endal 3200. präegu käis väike mõte läbi et vbla teeks uue värvi lahenduse...
     
  11. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    paneks üle pika aja ühe pildi, pill sõidab ilusti ja igapäevaselt..

    [​IMG]
     
  12. Jan..olen.

    Jan..olen. Member

    223
    0
    16
    Palju sul umbes läbisõitu on? Kuidas vastu pidanud ja kas probleeme ka tekkinud? :) Plaan endale ka selline muretseda :)
    Tänud vastamast :)
     
  13. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    3200 umbes. sõidab päris hästi karpas vaakumklapp vist vahepeal jamas siis sai otsepealejooks teha ( bensakraan sai vahelt võetud vaakumklapiga) aga normilt sõidab, edasi läheb rolleri kohta suht hästi elektrooniline piiraja maas ( üks juhe vaja lahti võtta jala gondlite alt). paar korda teepeale ka jäänud aga see oligi selle vaakumklapi pärast ja ükskord oli vesi karpas. iste on suhteliselt kõva, aga ma ei nurise. küünal tasuks ka kuskil 1500km peal ära vahetada ja KINDLASTI ka 500km peal hiljemalt reduktori õli. ma vahetasin ja see oli ilge must ja sealt tuli rauatükke välja veits ja suht must oli no.. suvel palavaga kuskil 15-20km tagant tasuks veits jahutada..
    pirnidega ei vedanud mul ka olid hiina sitad pirnid sees need läksid kohe läbi aga sai uued ostetud 35W osrami omad ja väga kaua kestnud juba..
    aga pill norm ja ma soovitan osta!
     
  14. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Natuke liiga palju vigu ja teele jätmisi uue masina kohta mis on sõitnud 3200km.
     
  15. Username

    Username Active Member

    1,173
    0
    36
    tsinsu ju, mis sa arvad, et see peab sama hästi vastu kui mingi aprilia?
     
  16. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    no põhimõtselt 1 viga ainult see vaakumklapp. ja pole need apriliad ka midagi nii head mul 2 piaggiot olnud ja see on IGALJUHUL täielikult üle neist.
     
  17. Azv

    Azv New Member

    639
    0
    0
    Naljamees :lol:
     
  18. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Isegi see vana typhoon, mille sulle müüsin, oleks paremini vastu pidanud.
     
  19. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    see ainult laguneski..
     
  20. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Arvestades seda, et mu Aprilial ei ole just kuigivõrd hoolsad omanikud olnud, lisaks millele on sel läbisõitu 26 tuhhi millegagi ning katki olid kaks gondlikinnitust ja põhiliseks probleemide tekitajaks on olnud suht tundmatu firma sumbutaja, ss ei saa nüüd sellise väitega küll nõustuda, et Aprilia laguneb hirmus palju ja mõtekam on tsinsu osta... :p
     

Jaga seda lehte