Kickass'i Aprilia Sr77R 2007

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Kickass, Sept 25, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    Haha... kutt peaks tõesti võrri ehitama selleasemel et naisega Lexusega sõita:D:D
     
  2. Sammelsoy

    Sammelsoy Member

    336
    0
    16
    mihkel sa jätsid just väga rollupede mulje selle lausega :lol:
     
  3. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    aga mihkel ongi rollupede. ta kunagi ütles kah et naised on pededele:D
     
  4. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Mu arust oleks vaja natuke järele aidata selle cdiga !
     
  5. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    Tra Jeezuz peaks selle proje üle võtma. Areneks kiiremini ja palju muudki :lol: :p 8)

    aga seda ei tea kunagi, kas Ingo teeb praegu midagi või ei. Pärast tulevad pildid, kus masin valmis ja siis kõikidel mokk lahti
     
  6. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    krdi rolleripeded see oli irooniaga:D

    PETTUR! / asukoht:perse / elu on lill, kui sees on promill - siuksele vennale annaks heameelega projekti üle :lol:
     
  7. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    eks n2is kuna valmib ei hakka siin mingeid kuup2evi andma, mul endal v2ike m6te on aga eks n2is kas leian raha ehituseks. summad on juba nata suureks kakkund, kui hakkasin uurima nahatamist jne asju sis puht materjali peale, nahka pean silmas, l2heb mingi 5k. niiet jah. eks n2is. carboni ruutmeeter maksab ka mingi 2k ja :) m6nus
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Aeg oleks see võrridega jandamine ka lõpetada :p oma raha sealt võrrialt nagunii kunagi kätte ei saa...
     
  9. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    kordan viimast korda:D
    se ei ole minu jaoks j2rjekordne niisama roller
    minu idee on selline et ma teen rolleri mis on mulle pm ideaalne ja panen ta endale koju tuppa seisma. kuna olen k6ige haigem ferrariv2rdjas sis se on ka v2ike unistus mida teostada.
    ma ei taha seda isegi t66le panna ja sellega s6ita kuid eks n2is.
    kui asi peaks t6esti ni v2lja kukkuma nagu plaanitud sis oleks see minu jaoks pm yks ilus asi millel on v2gasuur t2hendus. ilmselt enamus teist ei suuda v6i ei oskagi m6ista seda mida r22gin:D tundun vaimuhaige v6ibolla aga se mulle ei loe antud asja puhul.

    Kysimused stiilis et miks just roller ja mitte mingi motikas teha selleteemaline - vastus lihtne , minu silmis rollerit selleks k6ige parem ehitada kuna variante kuidas ymber teha ja aretada on l6pmata arv seejuures mitte raisata v2ga suuri summasid.

    k2isin paar n2dalat tagasi brc autoplatsil vaatamas f430 ferrut. l2hemalt vaatamas ja pildistamas, leidsin m6ned uued huvitavad detailid mida oleks vaja j2rgida ja eks n2is mis asjast saama hakkab. k6ik on lihtsalt ulme nokitsemine

    k6ige kergem v6rdlus mida toon alati kui kysitakse et miks ma ei tee ja ni kaua l2heb jne.
    kui te teete projektirollerit sis tavaliselt kas yldse ei v2rvi pidurisadulaid v6i siis v66pate kergelt yle. antud masina puhul oleks nt nii lihtsa asjaga nagu pidurisadul ni palju t66d et, ostsin ette uue taga on vana, viin klaaskuuli, krundin, lihvin, v2rvin, aerograafiga detailid, lakin ja alles ssiiis valmib. v2ike asi kuid kui v6tta k6ik asi kokku sis t66d ika on :) ja mu ideed ka paraku siuksed et nahavennad ei tahagi nagu teha selliseid asju nagu ma sooviks jnejne.
    nyyd kus aasta aega juba m66das juppide ostmisest leian et koso spidod olid vb jama ja tegelt tuleks k6ik ise teha et saaks ika 6iget stiili j2rgida.

    Kokkuv6tteks ytlen et.
    eks n2is mis saab :) aga kunagi valmis ta saab
     
  10. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    edu.
    pea asi et kunagi lõpuni teed! 8)
     
  11. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    vähemalt pole sa rolleritest üle saanud:D
     
  12. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    Üks õige meed rk peale!
     
  13. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
     
  14. Sharp

    Sharp New Member

    277
    0
    0
    Kas on mingeid uuendusi rolleril või seisab ?!
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    seisab, mõttetu teema.
     
  16. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Motomees kas sinuarust on õige RK mees on selline, kes elulõpuni rolleriotsas end sügab???:O
    Roller on paras õnnetus mitte mingi õnn :roll:

    edu ehitamisel
     
  17. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    Enne kickass mainis, et ta naq vaimuhaige oma rolleriga, siis ma olen ise ka vaimuhaige, kuna mul on ka proje mis kunagi valmis ei saa!Kui ikka korralikult asja juures oled, tuleb sealt ikka üks kõvemaid projecte üldse.vot.Tihtipeale ei viitsita licalt tegeleda.
    Ega see tähenda, et ta rollerit armastab vms. vb on licalt hobikorras.
     
  18. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    tubli! :lol:
     
  19. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    jah mikukene on rolleripede , naised pidid ka pededele olema, aga mihklil hakkas imelik veits , ostis nüüd umb 5.juuni vaarika tänavalt naise :D

    Sulle ka edu projectiga Ingo !
     
  20. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Werneri õe? :lol:
    Jah, projektiga edu. Mõne tiiru võiksid ikka teha..
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte