-kiks-´i Aprilia sr50 street 07

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by -kiks-, Jun 26, 2008.

  1. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    mul oli peaaegu, seieri serv ja lugeja nurk olid lähestikku :)
     
  2. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
  3. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Mul sp-l oli see.
    hea asi on, kena ja värki.
    Spido on täpsem, kui originaal.
    tahho on mõnus jälgida.
    bena, ja kõike muud näitab ka täpselt.

    ainult,et soojaga läehb lolliks, seierid jäävad ühe koha peale seisma lihtsalt, ( tahho). kjui otsese päikese käes pole( ntx kätt eees hoiad) siis töötab jälle mõnda aega :) .
     
  4. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    aga mis moodi sa selle tahho ühendasid, või mis moodi see üldse töötab? magnetiga?
    sp-l on täpselt sama spitter(ma mõtlen kuju)? alles pole ve? :D
     
  5. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    ei ole kuju sama lol.
    kõigil ikka erinev ju, kui sa tähele pole pand veel
    sp-l läks tahho süütepooli ühte klemmi.

    Gileral läheb küünlajuhtme külge.

    sr-il eitea,aga juhend kaasas, ja seda saab netist ka alla tõmmata.
     
  6. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    ma polnud sp spitrit ennem näinud :lol:
    aga siis järelikult tuleb aianurgast auto emeksisse viia :D saab uue spitri :lol:
     
  7. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    eile siis võtsime sõbra 20k läbisõitnud sr-il variokaane lahti, et survekat vahetada, niikui saime siduritrumli lahti jäi meil kõigil karp lahti :lol:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    sai eile veel natuke kiivrit ka tuunitud,südame tuuning :lol:
    [​IMG]
     
  8. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    rollul hetkel mingi kala kallal.hargi peal olles,lased lapi põhja, korraks jätaks nagu vahele, ja iis läheb lõpuni välja.
    ja siis sõidu ajal sõidad lappa põhjas, ja järsku hakkaks nagu piirama,tõmbab nagu kinni(ei oska õieti kirjeldada seda) ja kui tõmbab kinni, siis hoiad lappi põhjas, siis vee tempi seier tõuseb suht kiiresti. siis kui kinni tõmbab käib siuke heli et nagu kuskilt laseks läbi, aga ta ei lase, kõik kohad üle vaadatud, kuskilt midagi ei tilgu, ega leki. võiksite soovitusi anda, mida üle vaadata. karpa ka läigib nagu l*tsi vi*t.
     
  9. S-N-O-W

    S-N-O-W Member

    245
    0
    16
    see ju tuuning sidur
    kerge sidur :lol: :lol:
     
  10. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    sellele ei saa enam siduri vedrusi ka külge panna, kronsad nii ära treitud juba. aga sõidab.
    aga võiksite midagi soovitada, mida vaadata, et mis mu masin viga võiks olla. tänud ette ära.
     
  11. -input

    -input New Member

    248
    0
    0
    osta jah see koso spido ,see on eriti kõva, sitaks ilus sinine taustavalgus ja need seierid (Y) süüte sisse keerad siis lähevad seierid põhja ja tagasi - nagu bikeidel . Igatahes soovitan soojalt seda spido , sõbral sp2l on see . :p Ilus sr muidu 8)
     
  12. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    tänud.
     
  13. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    veaks osutus siis küünal :lol:
    varsti mul pillil 10k ees :)
    kuuaega tagasi käisin 6k pealt hoolduses, ja lasin taha uue kummi panna, täna tegi nüüd kumm paugu ära ja ees on kilte 9826 ja ausõna mitte kordagi ei lasnud plokki seda kummi :|
     
  14. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    nüüd on siis talvel oodata üle värvimist, sest täna kella kümne paiku õnnestus pill 60km/h küliti keerata. endal midagi väga hullu viga ei ole, ainult põlved marraskil,mõlemad õlad valusadja küünarnukid marraskil :) hea et sedasigi läks.
     
  15. Racing-

    Racing- New Member

    227
    0
    0
    Vedas siis . :)
    On juba mõtteid värvilahendusega ?
     
  16. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    juba ammu oli mõttes teha kunagi musta/punasega, aga täna nägin linnas ühte kuldset jeepi ja see ajas mõtted sassi jälle, aga sellega aega hetkel on , kõigepealt tuleb klaasriidega möllama hakata ja haavu pahteldama hakata :) kõik pakkumised värvi puhul alati oodatud :)
     
  17. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    hetke seis siis hetkel selline [​IMG][​IMG]
    rollut saan ehitada ainult nädalavahetuseti, sest nädala sees pole kodus.
    hakkab vaikselt looma :)
     
  18. badboys316

    badboys316 New Member

    132
    0
    0

    Pane toiteplokk vahele see aitab toita siis ei hakka nad sul enam diskoteeki tegema: :D

    Jürgen Foogel
    Pärnu
    5276182
     
  19. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    ma arvan et arvutit ma sellest tegema ei hakka :D ennem ostan uued, natuke nõrgema voolutarbimisega komplekti:D
     
  20. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    välimiste kondlite värv on kindel, selleks on tume sinine, aga ma ei tea mis ma sisemistega teen, mõtlesin et teeks mustaks, siis oleks sünge pill, aga nüüd järele mõtlema hakata siis nagu jääks imelik natuke, aga no eks näeb mis välja kukub, alati saab ju üle värvida :lol:
     

Jaga seda lehte