-kiks-´i Aprilia sr50 street 07

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by -kiks-, Jun 26, 2008.

  1. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    mul sulataski pirni pesa ära, angeleyed ostsin kasutajalt kickass.
     
  2. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36


    okeii...ta müüs neid jah 800.- eest mingi 2 minti põlenud jne...

    pane nüüd siis pilte kah kui need peal on
     
  3. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Ma lugesin eelnevatest postitutest välja et sa ei taha mingit ilget arvutit endale tulede peale rolleril ehitada,aga võta see teadmiseks et igal originaal xenon komplektil on kaasas ka kõrgepinge plokk,mis hoiab ühtlast voolu koguaeg sees pirnidel.
     
  4. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    ma tean seda, aga ma neid kondekaid sinna vahele aretama ei hakka, ostan lihtsalt 15w-se komplekti, mul präegu 35w ja see neelab aku suht kähku tühjaks, isegi sõidu ajal, hakkab tuli ees diskot tegema. :lol:
     
  5. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36

    Sa PEAD selle kondeka ehk kõrgepinge regulaatori sinna vahele panema(see on komplektis),sest xenon gaasiga pirn tahab ütlast voolu.Seda on juba sellepärast nt vaja et kui sul roller kohapeal käib siis sii tuled põlevad õrnemalt kui täisgaasiga sõites,xenoniga ei ole selline asi,see tahab koguaeg ühtlast põlemist
     
  6. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    ega ma eile sündind pole, kõrgpinge plokk on mul muidugi vahel, xenoni pirni annab ilma selleta tööle saada.kondeka all ma mõtlesin seda mida saab vene telekatest, et äkki saab ilma komplekti vahetamiseta hakkama, aga sellejaoks oleks vaja üht väga suurt kondekat ja ma siis vahetangi komplekti välja.
     
  7. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    aaa ma mõtlesin et mõtled kondeka alla kõrgepinge polkki,selle terve kiti oleks lihtsam ja vähem kebencit kah kui mingi x kondekaga.
     
  8. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    täna sai siis masin pöörde aetud, tuleb kerge sissesõit ära teha :)
     
  9. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    eile sai natuke sisse sõitu ära teha jälle, täna pahteldasin undertaili üle pika aja, nädala pärast saab lihvida:D
     

Jaga seda lehte