Kokkutulek 26.07.13 - kell 18.30

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by minim2gnus, Juuli 18, 2013.

?

Kas oled kohal kokkutulekul ?

  1. Kindlasti kohal olenemata ilmast

    7 vote(s)
    13.7%
  2. Ei tule

    21 vote(s)
    41.2%
  3. Tulen, kui muudetakse ... ( Kommenteerides siis kirjutada, mida . )

    2 vote(s)
    3.9%
  4. Võibolla

    9 vote(s)
    17.6%
  5. Kohal kui ilm ilus ja ei saja

    12 vote(s)
    23.5%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Snoopy.

    Snoopy. New Member

    72
    0
    0
    järgmine kord ärge vaevugegi neid reegleid teemasse kirjutama kui keegi nagunii neist kinni ei kavatse pidada, ei vingu ega midagi, aga lht mõtlemisainet järgmiseks korraks.
     
  2. rasta

    rasta New Member

    504
    0
    0
    Kes sa omaarust oled, et tuled hüppama siin ? Ise ei m6ista 8elda kohapeal n2kku :-x
     
  3. samuelpihl

    samuelpihl New Member

    244
    0
    0
    sa ju praegu hüppad temaga ta lihtsalt ütles et mis teinekord võiks parem olla.
     
  4. Snoopy.

    Snoopy. New Member

    72
    0
    0
    kui edaspidiseks nõu andmine on sinu jaoks hüppamine siis mdea, tunnen kaasa, muud ei oska öelda.
     
  5. Kennu :)

    Kennu :) Member

    288
    0
    16
    rasta tõmba oksad koomale
     
  6. Snoopy.

    Snoopy. New Member

    72
    0
    0
    filmijad võiksid oma videod ka kuskile siia üles visata.
     
  7. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Mis siis valesti oli ?
     
  8. altsu

    altsu New Member

    54
    0
    0
    offtopic:
    btw see qtt kes tahtis piaggio kollast survekat andku teada :D
     
  9. Snoopy.

    Snoopy. New Member

    72
    0
    0
    Põhiline oligi grupiga sõitmine - kõik käisid ridade vahelt nii kuidas jumal juhatas, pikivahet polnud ollagi. Kordan veelgi, ma ei vingu ja virise asjade üle, vaid räägin seda mis minu silmadest natuke nadi tundus.
     
  10. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Ausalt, mina korraldajana ei saa sundida neid kasutama suunatuld ning hoidma pikkivahet jms. Mainisin selle mitmel korral, et ridadevahel siiberdamine lõpetada.
     
  11. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    siis kui raadile läksime siis kõik lasid mul eest ära :/
     
  12. Snoopy.

    Snoopy. New Member

    72
    0
    0
    Põhiline oligi grupiga sõitmine - kõik käisid ridade vahelt nii kuidas jumal juhatas, pikivahet polnud ollagi. Kordan veelgi, ma ei vingu ja virise asjade üle, vaid räägin seda mis minu silmadest natuke nadi tundus.[/quote]
    Ausalt, mina korraldajana ei saa sundida neid kasutama suunatuld ning hoidma pikkivahet jms. Mainisin selle mitmel korral, et ridadevahel siiberdamine lõpetada.[/quote]

    Sorri, vb saan praegu korraldaja ametist valesti aru, aga kas just siis sinu ülesanne polnud korrale teisi kutsuda ? sest sina ju korraldad seda. :roll:
     
  13. RehvKulub-

    RehvKulub- New Member

    473
    0
    0
    Snoopy mina küll nagu kaassõitjana korraldajate süüks sellist asja ei suudaks ajada, see oleks suht absurd, neil on ka omad vastutused ja riskid liikluses, arvestage ka nendega kui inimestega mitte kui suurettevõtjatena.
     
  14. Snoopy.

    Snoopy. New Member

    72
    0
    0
    Ei soovinudki kedagi süüdistada, lht korraldajatel on ikka omad kohustused, aga dv, unustatud teema.
     
  15. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Just täpselt. Ning eks mina ka arenen veel korraldaja ametis. Kui ei meeldinud, siis üritus polnud kohustuslik ning te poleks pidanud tulema ( loe: ei pea ka edaspidi ). Siiski alles 4 kokkutulek vist korraldada ? Alati võimalus korraldada ise ning teha parem, kus ridadevahel siblijaid poleks.
     
  16. V0lume

    V0lume New Member

    50
    0
    0
    Eedeni juures läks see ridade asi sassi, kuna ringi peale minnes ei suutnud ees olijad ära otsustada kust minna ja sealt edasi läks see juba nii nagu jumal juhatas...
     
  17. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte