Kokkutulek Tartumaal.

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by minim2gnus, Okt 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. äravaleta

    äravaleta New Member

    284
    0
    0
    See norm,aga draggi asemel parem tagale 8) :p
     
  2. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Liiguks vaid mu pill:D Hetkel ei liigu üldse kiirenuds bullshit.. ja l6pp umbes 80km/h.
     
  3. äravaleta

    äravaleta New Member

    284
    0
    0
    jamame me joonele,meil võrdsed,aga sul tipp parem :D
     
  4. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    jamame me joonele,meil võrdsed,aga sul tipp parem :D[/quote]

    Nalja teed w?:D Sul tagaratta pill raudselt:D Mul stock pill:D Mägi tuleb , kiirus kohe 45km/h:D
     
  5. äravaleta

    äravaleta New Member

    284
    0
    0
    noo tagal on see miisuke ikka kui jaksab,aga nii ei liigu kui vanasti,stock silku ja gianelli shot alla :D,aga noh ajame ikka joonele :D
     
  6. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Annad mulle 1km teel6igust 0.9km edumaad? Siis vb teeks isegi ära :lol:
     
  7. äravaleta

    äravaleta New Member

    284
    0
    0
    nii need asjad küll ei käi :lol: ,parem laseme tagale ei mingit draggi,tulge kambjasse saate tagal lasta kellel oskusi on 8)
     
  8. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    nii need asjad küll ei käi :lol: ,parem laseme tagale ei mingit draggi,tulge kambjasse saate tagal lasta kellel oskusi on 8)[/quote]

    Täpipealt, keegi j6umees t6stab minuesiotsa 6hku kohapeal, siis lasen ka tagal :lol:
     
  9. äravaleta

    äravaleta New Member

    284
    0
    0
    Täpipealt, keegi j6umees t6stab minuesiotsa 6hku kohapeal, siis lasen ka tagal :lol:[/quote]
    Noo ma võin tsipake aitata,aga palju ei viici :lol: ,minu oma ikka,keera natuke rutskat ja tagal,pole midagi rasket,suurehoo pealt 2 inimesega lõdvalt läheb tagale 8),parem ärme jama,osta masin üldse ära 8) :p
     
  10. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Marsruud nüüdseks paigas:

    Start:
    Kell:17.30

    Kambja kooli parkla [Kes ei oska tulla, siis täpsem info läbi PSi]-> Kambja bentsiini jaam [kõik kellel vajadus tangivad]->Kuuste->Suure-Kambja [Seal hea suhteliselt pikk sirge tee, seal teeme vist Drag võistluse, kuid kes ei soovi osaleda, või kui ära jääb, saab seal pikalt tagal lasta->Kambja uue Ausamba juurde parklasse->laiali minek või Tartu minek.

    Kambja kooli parklas oleks hea, kui oleksite kohal vähemalt kella 17.15, sest punktipealt 17.30 on start. Võite ka kella 17.00 ajal tulla, saate tutvuda Kambjaga ning otsida koolimaja ülesse ja seal tagal laskmist harjutada.

    Kambjasse vist oskavad kõik sõita, kuid igaksjuhuks üritan seletada:

    Sõidate Tartust-Võru poole->jõuate Tatra orgu, sealt pole palju jäänud umbes 1km->Mäeotsas vasakut kätt Kambja tankla->sõidate edasi, kuni vasakut kätt näete poodi, ning peale poe teeotsa pöörate paremale alevikku sisse->sõidate otse mäest ülest->umbes 1km ja siis vasakut kätt teeääres selgelt näha suur valge koolimaja.

    Täpsem info läbi PS-i.
     
  11. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Njaa, ostaks kohe, kui keegi teeks umbes 1000eurose ülekande pangakontole ;) :roll:
     
  12. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Nii on olemas, siis nüüdseks inimene, kes hoolitseb Tartlaste eest, kes kohale tulevad. Nimelt kasutaja: äravaleta ootab kõiki Kambja kokkutulekule tulijaid Lõunakeskuse parklas umbes kell 16.30, kes hiljaks jääb tuleb ise kohale ;).

    Tema kontakt andmed:
    Telf: 56362216
    Msn: [email protected]
    Või suhtlete läbi PS-i.

    Kes tahab ise tulla, siis pole kohustuslik lõunaka juurest läbi minna, kuid soovituslik oleks.
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38

    Jah, ka see peaks töötama, helkurvestide asja veel vaatame:) Minu tunneb ära aeglase minekuga rollerist :lol: Usun, et ainuke 4takti pilliga seal ;)

    Ise oled ikka kohal? :p
     
  14. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    arvatavasti ei tule sest racing väga ei toimeta ning ei viitsi mässata kh autoga pole kh väga mõtet tulla tollega väga tagale ei kisu kuna pole just vin diisel :D
     
  15. äravaleta

    äravaleta New Member

    284
    0
    0
    tulle ikka,ma aeglane nagu kilpkonn
     
  16. aprilia00

    aprilia00 Member

    156
    0
    16
    Mida te vingute eidekari?:D Mul kõigest s6 racing all jne. :/ masendav, eksju :/ Kõige naljakam see,et masin on ikka KURADI timmist väljas :D aga liigub :) Kui ennem ei näe siis Reedel ikka näeb. Ahjaa, " Äravaleta " tee oma sumpaga midagi,sest Vasara Autokoolis kajab see sitaks :)
     
  17. äravaleta

    äravaleta New Member

    284
    0
    0
    see sumpa suht kahtlane natuke vb on vaiksem,aga ikka lõugab,ostsin uue sumpatihendi ja panin sumpavilla juurde,aga ega ta parem pole.
    Ja kust nägid mind seal vasara autokoolis? :D:D
     
  18. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Tule ikka :)
     
  19. zaneel

    zaneel Member

    435
    0
    16
    tuleks aga sõbral siis ulme sünnipäev :)
     
  20. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    ma ei ta kas tulen, vb läheb klubisse kuhugi ja seda ka ei tea millega tulla kas R või aerox
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte