Kossuri Yamaha aerox

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Kossur, Aug 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -Lõng-

    -Lõng- New Member

    10
    0
    0
    kle sorry ma ei lugenud et roller varastatud
     
  2. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Mida te sonite ? Tembeldate kuti vargaks, sest ta vb vaatas ainult alguse pilte ja klikkas VASTA nuppu kohe? Mõelge peaga ka natukene.
     
  3. Gratz.-

    Gratz.- New Member

    182
    0
    0
     
  4. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18
    Õhtul kell 11 midagi helistas mulle tähelepanelik rolleriklubi liige, et nägi mu rollerit mustamäel sõitmas. Ma ei tea küll kuidas ta aru sai aga roller oli sprayga mustaks värvitud ja enamus asju oli *PIIKS* keeratud. Kuldsed veljed ehk ja natuke valget monoseatil aitas kaasa tundmisele. Võtsin siit sõbrad kaasa ja helistasin sõbrale kes tuli meile hetkega autoga järgi. Sõitsime linna poole ja vahepeal olin helistasin menti kus ütlesin et minult varastatud roller tundemärkidega liigub linnas ringi. Hakati otsima seda siis. Mõne hetke pärast nägin endale tuttavat rollerit. Jooksin välja ja vaatasin. Ka natuke lilla roller kuldsete velgedega. Küll oli ainult paar gondlit lillad aga veljed olid ka kuldsed/kollased. Kui suur tõenäosus on, et samal päeval näen esimest korda enda rolleriga sarnast masinat Mõtlesin et tekkinud on mingi eksitus siis ja see võttis tuju veits alla.Liikusime edasi, ning rääkisin Saimoniga ka korra ( mees/poiss, kes helistas mulle, et nägi mu rollerit. Oli kindel, et sellel oli monoseat valge mida aga viimasel sarnasel rolleril ei olnud.) Sõitsime edasi kuni tuli kõne politseist, et roller on kinni peetud Ülemiste juures. Liikusime sinna kus kohapeal ootas meid kaks politseiautot ja reporter. Esimese hetkega tundsin oma rolleri ära sest ikkagi kõik asjad on enda käe järgi paigutatud ja kokku pandud. Küll oli roller värvitud sprayga mustaks , süütelukk katki. Käepidemed putsis ja veel sada jama mida pimedas ehk ei näinud. Rolleri vargad olid loomulikult venelased, mida ma arvasin algusest peale olevat. Pärast tuli ka välja, et roller ei peatatud kinni mitte minu kutse järgi vaid tal ei põlenud TAGUMINE TULI . Ehk siis räige joppamine minu poolt. Kuid austus mentidele tõusis küll:)

    Tänan kõiki kes aitasid ja eriti seda venda Saimonit.
     
  5. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    pane pilte
     
  6. Gratz.-

    Gratz.- New Member

    182
    0
    0
    Vargad midagi kinni kah maksavad v ? Värv, lukk jne...
     
  7. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    tra jopppas ,et tagasi said , viimasel ajal päris paljud rollerid üles leitud õnneks ( oli oma jne )
     
  8. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    joppas sul :) pane pilte jep :)
     
  9. NaeruK

    NaeruK New Member

    453
    0
    0
    Saimon oma golfile ikka tuuning raha küsis ? 8)
     
  10. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    soovin õnne!tee ta siis sama kenaks uuesti ;)
     
  11. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Tõesti edu! Masin oli üliilusaks tehtud ja nüüd PAAh, pmst välimuselt peaks enamuse uuesti tegema :/
     
  12. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Vargad peaksid ära rikutud asjad kinni maksma tglt:)
    Aga õnne ja tee ilusaks see jälle ;)
     
  13. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    See on tõesti 1-20`st juhtum kus leitakse ülesse, sa oled ikka mõnuga õnnesees!!

    Tartust kadunud tohhuija pille ja ma naq ei teagi, et ühtegi leitud oleks :eek:
     
  14. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18


    Vaevatasu ei pea alati raha olema. Saimonil kindlasti preemia ei jää saamata, et ta teatas mulle mu masina liikumisest. Politsei pidas masina kinni siiski üldkontrolli seisukorda silmas pidades. Politseist öeldi mulle umbes nii, et mingit kahjuraha mul küll lootust pole saada:S Ei tea miks küll nii.
     
  15. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    miks miks:D eks ikka sellepärast ,et neil rottidel pole raha mida sulle maksta.
     
  16. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18

    Tulid mingi veerandmiljonise dodge magnumiga järgi ja raha pole maksta et roller korda teha. See selleks aga ega nii ka päris ei käi, et rikud rolleri ära ja kui raha pole maksta siis ongi kõik.
     
  17. kaspukibu

    kaspukibu New Member

    102
    0
    0
    Tee pilte 'näta kui piiks on
     
  18. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    tglt on nii et kjeegi pm ei saa sundida neid kahju hüvitama v mingi selline teema
     
  19. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18

    Mis tähendab keegi ei saa sundida???
    Mis siis ongi nii, et ma viskan mingi lambi venna mersu klaasi sisse ja keegi ei saa mind sundida seda kinni maksma.....

    Nii ka päris ei ole
     
  20. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Mine käi politseis siis. Uuri !
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte