Kry Aprilia sr50 di-factory (Värvitud,uued pildid 13.LK-l

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Kry, Jun 20, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kaspu.

    Kaspu. New Member

    340
    0
    0
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    ei ei ei ei... on küll errorite süsteem. Loe jutt uuesti läbi pliis (vilgutab LED'd!!!). Ma käisin ise kohal ja on errorid iga-sugused!
    Btw. Ma" Tuur/BatHurst"
     
  2. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    haha,jaa me saime päris hulga erroreid,aga panin aku ja minumeelest ytles ikka selle low voltage aga aku volte näitas happe sisse valamisel 18:S :p
    ot ,kumba kasutajat sa kasutad ?
     
  3. Kaspu.

    Kaspu. New Member

    340
    0
    0
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    Ta oli minujuures ja sellepärast postitaski minu kasutaja alt.
     
  4. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    k Raffas, mul on siin väike asjade list mida vaja et siis pakkuge neid asju :p
    Pingeregulaator
    suunatulede relee
    esitule klaas
    kolb,rõngad (stock silkule)
    kõiki lukke(istme aluse,aku kaane,syytelukk) eelmiselt omanikult pandi masin rotti ja rikuti need asjad
    aku kaant(seda plasti)
    syyteluku ymbris ka :p
     
  5. dnb.

    dnb. New Member

    130
    0
    0
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    Eile said kolb ja rõngad peale, aga elekter jamab, mingi asi on vist omadega lühises seal ja pillub kaitsmeid järjest välja :|
    Kry tuleb seletab ise paremini.
     
  6. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    tnx!
    kaitsmeid läbi peksab õhulugeja et kui kellegil seda pakkuda siis palun väga!!
    see on koguaeg lyhises,juhe sulab,ja kui imelik see ka ei ole aga juhtmes testriga voolu ei tule,ilmselt tuleb vool kui yhendatud ? vms
     
  7. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    roller hetkel remondis
     
  8. BatHurst

    BatHurst New Member

    221
    0
    0
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    Loodan, et saab siis asja kah. Poisil juba kuu aega võrr seisnud. Elektri süsteemi ei jaganud selle ajaga ära siiski =(
    A, näed elektri süsteemi joonis kaa mingisugune. Suht hästi mõistetav ja värviline!
    [​IMG]
    (Lähemaks vaatluseks: Parem klaff - "View Image")
     
  9. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    masin seisab hetkel
     
  10. BatHurst

    BatHurst New Member

    221
    0
    0
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    Masin töötab lõpuks!
    Sisse-pritse üks jupp oli lühises. Vahetati välja ja sõitiski.
    Setting oli masinal vale: rullid kandilised ja 8 grammised =).
    Nii, et homme vast saab poiss uued kergemad rullid ja peaks sõitma normilt.
     
  11. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    Upp! jouu!
    väga palju aega on möödas ,seega lisan varsti siia masina praegused pildid,sai ka ühel kokkutulekul käidud(tasku parklas).
    praeguseks on juba talveplaanid tehtud kus ma olen otsustanud teise mootori kasuks, välimust teha,elektrit teha jne igast muid huvitavaid asju :p
     
  12. Suurloom

    Suurloom New Member

    339
    0
    0
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    Väike huvi, et mis set sul täpsemalt on rolleril ( variaatoris ) ja kuidas kiirendus ja lõppkiirus on ( kiirendus ntx võrreldes aprilia sr streediga , millele ainul reverse all, kui oled juhutunud kõrvuti sõitma ) ! ! ? Tänades !
     
  13. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry SR50 Ditech 2003.a.

    Eile sai siis klaasriie ja pahtel ära ostetud, hakkab siis vaikselt nendega möllama :p
    plaanis teha clean look ja mootoriga veel midagi head :p aga täpsemalt ei räägi...
     
  14. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry Aprilia sr50 di-factory

    nonii,sai siis lõpuks projekti nimi ära märgitud.
    ma usun et see on esimene masin eestis mis on originaalis ditech,kuid all on piaggio SISSEPRITSEGA mootor.
    praegu kondlitega siis nii tehtud,et monoseat pahteldatud ja klaasriietatud,põhja madaldus tehtud,esigondlile ehitatud õhuvõtu avad kokku,esigondel põhjagondliga kokku,ei tea veel mis underiga teha,olen mõtlenud sirgeks teha.
    varsti saate pilte kaa...
     
  15. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Re: Kry Aprilia sr50 di-factory

    Misse tõesti sobis kaa sinna alla või?
    Ja nädalavahetusel võid käia "tead küll kus" ja laenan sulle sumpsi... ja rulle ja mida veel tarvis.
     
  16. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    Re: Kry Aprilia sr50 di-factory

    piiilteeee :D
     
  17. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Re: Kry Aprilia sr50 di-factory

    Alates 2004.a. Ditechid on ka piaggio mootoriga muideks. Kui võtsid mootori Factorylt, siis ilmselt ka terve elektrisüsteem jms jama ? Need variokaaneplastikud ja spido võiks ka olla sul.. 8)
     
  18. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry Aprilia sr50 di-factory

    asjalood sellised ett, see mootor praegu alla ei istu,sest kinnitus kitsam ja kinnitus kaugem,mingi 3cm jääb puudu et mootori kinnitused sinna kiige kylge saada,seepärast tuleb mingi 5-7cm kiigepikendust teha... Artur: praegu veel summi ja rulle ei võta,kui elektrisüsteemi ka ära ärin siis ... :p
    muidu olen mõtlenud runneri velgi alla panna,need ypris kenad :p
     
  19. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Re: Kry Aprilia sr50 di-factory

    jaa, runneri veljed on vahvamad kui sr'i omad. Ja mis sest elektri süsteemist ikka =P Pane suvalt.
     
  20. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Re: Kry Aprilia sr50 di-factory

    mh ei saa :( piaggiol mingi loll pistik syytekaane juures,niipalju tuvastasin ära millised voolikud on jahutuse omad,yks silku peal ja siis teine mis läheb ka sinna syytekaane lähedale(väiksem toru)aga kas keegi oskab suunda öelda,millist lõdvikut kuhu yhendada. ja õli voolik mis paaki läheb on see paksem,mis sealt vario poolsest otsast välja tuleb ?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte