Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91' MÜÜDUD

Discussion in 'Lugejate autod' started by Ksenoon, Juuli 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Küünlad sai siis ära vahetatud, taaskord tänu Raivole 8) originaalvõti ka nüüd olemas
     
  2. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Nägin ka täna selle audi siis kooli ees ära, kenad veljed all (Y) , ja üleüldse väga soliidne masin :)
     
  3. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Tänud ;) Kg ees? :D

    Muide kui keegi kuuleb kerget kolinat või klirinat siis see pole sillast, sillaosad on kõik korras, lihtsalt kundetiiva tagant on üks kogumispaak lahti ja see lendab ringi seal sees :D põrutab. Kui aega saan panen pühapäeval kinni.
     
  4. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    KG ees jah :) , ja seda kolinat kuulsin ka , kui sa pärast minust mööda sõitsid:D
     
  5. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Ai kurat :D peab siis kinni panema kui juba teised kuulevad.
    Kusjuures salong on nii vaikne, et sinna ei kuule midagi, kui aken pärani alla lasta siis kuuleb.

    Egas midagi kui logard lahti ja see asi korralikult kinni!
     
  6. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    mis kgs tegid sellega siis?
    krt.oleks pidand kooliesist lähemalt uurima:D
     
  7. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Ta käib ju 12ndas :) Aga jaa ,tahaks endalegi sellist masinat :D
     
  8. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Mõtlesin talvekad kähku alla panna, aga teeninduse aeg lõi peale ja seega sai ettevaatlikult suvekatega kohale lõdistatud, ei võtnud isegi ratast ringi seega ok! Varsti pesulasse kah, lasen välipesu(150.-) teha ja vb ka keemilise sisse. Hetkel auto siis teeninduses. Arkist võtan ka uue nr ette
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ohutut liiklemist kõigile!

    Auto siis hooldusest käes, sain ilusa paberi, et tehtud. Kässar võtab nüüd.
    Kahjuks kontrollis ilmnes autol ka 1 viga - vasak support on omade p3333rses ja samuti väsinud käigukasti munakas vms :D selle pidin saama sealt ühelt töömehelt 100 eeguga õnneks, see pole eriline probleem ka.
     
  9. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Sai siis ÜV käidud ja sain korduva :D täiega noku värk

    Põhjused : mootorist lekib õli (tihenditeema, aga imelik ,et 4000km pole mmitki õli kadunud varda järgi), vasak seisupidur nõrk(sealne support katki), tuled reguleerimata (laiskus), vasaku stabilisaatorvarda puksid lõtkuvad õõtshooba sees, parem välimine rooliots katkine.

    REMONDIRÕÕM !!!!1 8) 8)
    Vähemalt võib õnnelik CO taseme üle olla, hea madal oli.
    Sai ka esitiib kinni pandud, too mul koliseski raibe :D üks mutter oli lahti, panin kinni ja kena vaikne jälle!

    Eesmine Alumine õõtshoova puks sisemine 147.-
    Parema amordi kaitsekumm 36.-
    Roolivarda ots välim. parem (Lemförder) 306.-
    Vasak support (kasut.korralik) 300.-
    Tihend (milline??, Victor Reinz) - 200+.-
    Tulede reguleerimine 80.-
    Tööraha - teadmata
    Korduv üv 220.-
     
  10. -Partypoy-

    -Partypoy- New Member

    139
    0
    0
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    sisemus on väga 6+ :D
    rool sobib kh täiega hästi.

    edu ainut autoga, muud ei oska soovida:D
     
  11. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    kui sul sellised vead v2lja tulid ja nende p2rast ei lastud l2bi siis ma ei hakka proovimagi:D
     
  12. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Logard on minutaoline, kes ei viitsi tööd teha, logar on auto rattakoopas olev plastik.

    Btw, poleks uskunud, et see Audi korduvat näeb, aga välisel vaatlusel ma neid vigu ei tuvastanud ja paistis väga maasikas masin. Ikka veel meeldib mulle see relv, oleks ta ka 2.5 TDI, perfekto 8)
     
  13. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Hahaha :lol:
    Tegelt soovitaks ikka ära käia, 225 eek on ÜV eelne. Saad täpse listi mis vaja teha :)

    Oled päriselus näinud? :D Ise poleks samuti uskunud aga noh, need suht nohud vead kah, pole midagi hullu. Masin pole ju salongist kah välja veerenud :)
    Diislist puudust ei tunne, preagusega väga rahul. Need probleemid luban kõrvaldada see nädal juba. Tegelikult vist lähengi ja ostan ära juba täna kõik jupid kui viitsib. Tänud ;)

    e logar jah :D
     
  14. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Ei ole näinud, aga jutud ja noh, pilte ka sul ikka iga nurga alt. :lol:
     
  15. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Seda küll :D
    Asjad juba pmst ostetud peale tihendi, kurat ei tea kust ta võib lekkida. Kas tagumine simmer või mõni tihend.
    Peab uue kasutatud rummu ka ostma, kuna Tesmani vennikesed (Toyota esindus) suutsid mul rummus oleva 2 veljepoldi keermed maha keerata, nii et sain aint 2 korda velge vahetada ja kohe keermed läinud olidki juba. Las remondivad oma nõmedaid japse krt..Täna tõin plastikud ka ARK´ist ära.

    Kes Kuressaares tahab head teenindust soovitan soojalt minna Kuressaare Autoteenindus, poisid teavad mis teevad, teevad kiirelt, alati helistavad kui mingi jama ja annavad nõu..Viimati käisin seal trosse vahetamas ja lasin seal ka suure hoolduse teha suvel. Saatsin siis trosside puhul kirja ette, et küsida palju läheb, vastati kuni 600 ja läks isegi vähem (580.-), põhiasi on selles, et ei olnud mingit huiamist nagu Toikari esindus tegi. Ühesõnaga sealt vastati mulle, et läheb niikaua kui läheb ja kõik..Hui viingi sinna siis ju..kohe näha, et tahavad raha noolida. Edasipidi näeb minu masinat vaid Kuressaare Autoteeninduses. 8) Otsin ka 15" talvevelgi, sobivad vaid originaalid, kahjuks ei ole leidnud veel.
     
  16. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Sai töödega alustatud
    Rooliots - Lemförder (oli võimalus osta ka 120 EEK mingi Redaelli aga Lemförder on Lemförder) kokku 300.- ja homme järgi.
    Stabika puksid - Kokku 143.-
    Tagumine pidurisupport - tellitud(kasutatud küll aga kolvid uued sees) 300.-
    Töökoja pakkumine - 1800-2000.- e 4-5h
    Rattarumm 200.- tellitud
    Parema amordi kattekumm - 36.-

    [​IMG]

    [​IMG]

    ÜV paber siis; nägu näha midagi hullu pole. Ootan pakkumist hetkel töökojalt ja siis läheb tegutsemiseks. Saab auto veavabaks.
    [​IMG]

    Lähikatesse läksid sellised asjad, näitavad väga hästi. Nende ost oli tegelt hetke emotsioon, aga valgustavad kõvasti paremini. Üleval on mu hardcore võtmehoidja, 2 luuptulega, suht normaalselt valgustab.:D Poes nägin 128 LEDiga taskulampi aga toda ei hakanud ostma, sai nagu lihtsam asi võetud.
    [​IMG]

    LS SAI 270 000 seega auto on minu käes läbinud juba 5000km. 8-10 pealt vahetan õli.
     
  17. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Nonii pojat, töö käib.
    Eelarve on siis 5000 krooni ja sellega (ma loodan) peaks hakkama saama. Homme siis jupid kõik olemas ja aja lähen panen kinni.

    Hetkel närib veits hinge, et ehk midagi uuemat osta. Üks 1995 Quattro 2.2 20v Turbo S6(169kw) on pakkuda näiteks... :roll: ja selle ma saaksin kohe ära osta, aga kere natuke jama(rooste üksik)! Mida teha :D
     
  18. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    las olla see praegune auto ei tasu 4 veo pärast uut ostma hakata:D
     
  19. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Mina ei võtaks kah quattrot ja korraliku turboga audit selle raha eest ei saa. Need odavad turbokad on tavaliselt nii ära aetud ,et sinna ei jõua raha sisse ära tampida.
    Õli võib tulla kah ülevalt sisselaske kollektori vahelt , või halvemal juhul on plokikaane tihendid ära .
     
  20. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Ksenooni Audi 100 2.8 128kw V6 91'

    Plokikaane tihendid on korras.
    Lekkida võib tagumine simmer, õlifiltri O-rõngas või kuskilt sealt. Ei viitsi ise vaadata, ilm suht kehva. Näeks muidugi paremini kui põhjakatet poleks, aga see kah veel ees.

    S6 mõte peast kadunud samakiirelt kui tuli :D ei viitsi paarkend tuhhi laduda et murevabalt sõita.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte