kuidas saada freedo1l liikuma?

Discussion in 'Tuuning' started by erks932, Mai 28, 2009.

  1. aquacould

    aquacould New Member

    240
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    ega sportsumpa 4 t eriti midagi juurde ei anna,häält teeb veits mehisemaks aint!
     
  2. kimmo91

    kimmo91 New Member

    341
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    Te mõtlete valet sport sumpat...
    See mis Marek(flipslide) müüb , see annab mega hästi juurde.
    Mulgimotos 2300kr vict ja seal testiti ka , andis vict 17km/h juurde.
     
  3. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    lihtsam originaal sumpa modida nii et ei pidurdaks sumpa ots mingi 5cm puurida või freesida jne sõelad nahhui lüüa ja peaks küll sama tulemuse andma ju ?
     
  4. erks932

    erks932 New Member

    273
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    kuulge see sumpa sumpaks aga kuidas see v2rk on mida kergemad rullid seda parem minek ja sitem lõpp kiirus või vastupidi?ja mis kaalus on rullid freedo1l-hel orginaalis? ja see ka et valged sidurivedrud on pehmemad kui stockid ?
     
  5. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    viewtopic.php?f=47&t=2054 loe saad targaks ;)
     
  6. aquacould

    aquacould New Member

    240
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    mul ongi see sama DMP kroom sumpa mis flip müüb.
    aga eks midagi ikka andis ,sest kui ma masina sain oli see sumpa all juba.
    muidu lykka koonukas,5g rullid,kollased siduri- ja survevedrud,düüs veits suurem,80cc kit peale.
    optilise poole pealt under,DH lenks,customit veits kondlidesse ja aeroxi esituli ette kondlisse ja masin ilus ning kiire valmis.
     
  7. erks932

    erks932 New Member

    273
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    nii nyyd olen juba jupp targem kui ennem :D
    mis te arvate kui ma panen enda freedole valge surveka, 6g rullid ja stock sidurivedrud. kas tulemus v6ib olla hea? nyyd oleks soov et keegi teeks mulle selgeks kuidas stock sumpa piirab t2pselt? kust mida puurida et saaks asja? ja kas koonukas annab mootorile rohkem j6udu ?kokku v6ttes siis et kas rolleri mootor liigub siis vabamalt ja tulemus parem?
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    Summutis on katalüsaator, mis puhastab heitegaase. Selle eemaldamisega on väljuvate gaaside liikumine vabam ja seega mootori töö parem. Koonukat ära kindlasti pane, kui ei paigalda enne ka suuremat düüsi. Muidu rikud mootori lahja segu töttu kiirelt. Ja ega see koonukas midagi praktiliselt juurde anna. Lärmakalt töötab sellega mootor ja puhastama pead meie tingimustes pidevalt. Muidu on varsti silinder mootorisse sattunud sodi pärast hõre.
     
  9. erks932

    erks932 New Member

    273
    0
    0
    Re: freedo1l tuning


    mul on olemas dyys 98 v6i 100 t2pselt ei tea, ja siit siis ka uus kysimus. :oops: milleks on dyys vajalik? mida teeb paremaks?
     
  10. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    Suurem düüs annab rohkem bensiini peale ja väiksem vastupidi. Nii lihtne see ongi. Kas see düüs, mis sul olemas ka hiinlase karburaatorisse sobib? Või on juba paigaldatud?
     
  11. erks932

    erks932 New Member

    273
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    ei ole paigaltatud ostsin ei tea t2pselt kas sobib homme proovima.
     
  12. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    Niimoodi lampi ei osteta asju teadmata, kas üldse sobivad. Karburaatoritootjad ei kasuta ühesuguseid düüsisid. Erinevad keermed, düüsi pikkused.
     
  13. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    a vb ta ütles et tal on hiinakas või freedo1 siis otsiti sobiv ?
     
  14. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    pordi silindrikaas ära ja osta scooter centerist sportnukkvõll
    siis peaks jõudu kaa veits tekkima..koonukas ja mingi 100 düüs kaa peale
    variot ei tasu enne teha ...
     
  15. aquacould

    aquacould New Member

    240
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    mida see sportnukk võll annab?
    Pigem 80cc kit peale,suurem karpa vms düüs,koonukas,kergemad rullid,kollased sidurivedrud ja survekas,sportsumpa ja asi liigub normaalselt.
     
  16. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    sportnukkv6ll annab k6vasti juurde.80 nesele sobib kaa sportnukkv6ll peale siis veel parem . :p
     
  17. fby1993

    fby1993 New Member

    105
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    Nukkvõlli
    tõus on umbes 1mm kõrgem. Tema tugevaim külg on suurem pöördemoment,
    mis annab tunda kiirendusel. Lihtsaim ja legaalne viis oma mootori
    võimsust tõsta.
     
  18. ...WTF...

    ...WTF... New Member

    5
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    jäin teie juttu siin lugema ja avastasin et mul on peaaegu kõik tehtud mis siin soovitatakse (ise olen ka freedo 1 omanik)
    keegi rääkis siin et kui suuremat tüüsi koonukale ei pane siis rikkub mootori ära ise ostsin rolleri kasutatult ja õhupuhastit ei olnud ja oli veel 50nene siis tuli talv vahetasin ära silindri 80neseks ja panin peale koonuka aga düüsi ei vahetanud siiamaani ei ole midagi veel juhtunud kuigi olen sõitnud 2000km uue silkuga et kas ma peaks düüsi ära vahetama või on se juba vahetatud endise omaniku poolt kui ma olen sellega niipalju juba sõitnud ja midagi pole juhtunud ?
    ise puurisin summutile auke juurde andis ainult 5 km tunnis juurde ja hakkas rohkem plärisema !
    kust oleks võimalik osta sailenseri 4t lisele sest alumise potti võib mu isa ka teha (keevitaja)?
    millised rullid on kõige paremad originaal surve ja sidurivedrutele nii et kiirendus ja lõppkiirus oleks normis ?
     
  19. fby1993

    fby1993 New Member

    105
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    suurem düüs pane, saab rohkem bena peale! muidu pole koonukast kasu !.
     
  20. erks932

    erks932 New Member

    273
    0
    0
    Re: freedo1l tuning

    miskeermega ja muude m66tudega tyys freedo1l-il orginaalis on? ja mis suuruses tyys panna?
     

Jaga seda lehte