Kymco agility 50 tuunimine.

Discussion in 'Tuuning' started by Geiroo, Nov 21, 2008.

  1. Geiroo

    Geiroo New Member

    232
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Vott , mõni vend teab ka ikka midagi :D

    tänxxx , ja muide ei anna jah , lihtsalt mega hää roller , on paremaid küll aga kymco on hea (Y)
     
  2. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: About kymco agility 50 :/


    õigus
     
  3. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Re: About kymco agility 50 :/

    Kymco on tõsiselt hea roller.Mul on endal olnud juba üle 7000km-i ja kurta pole peale selle,et 1 korra on kokku jooksnud,aga see oli ka tänu sellele,et ma ise 6li ei pannud :oops: .Muidu edu
     
  4. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Mis kõik kymco omanikud kribavad siia, et kui hea kymco ikka on? 7000km normaalsel rolleril mida pole ise "tuunitud" olekski imelik kui mingid jupid lagunema hakkavad ju. Lihtsalt nii kurb kui see pole, Kymco on paraku hiina päritoluga. Kas nüüd hea või halb hiinakas selle jaoks tehke eraldi teema ja saate kõik oma kymcot kiita.

    Kuna ta on 4taktiline siis tee summuti täiesti tühjaks, see pidi päris tõhusalt aitama ja siis variaatoris kergemad rullid ikka aitavad. Koonusfiltri panekuga arvesta sellega, et pead seda eesti ilmastikuoludega arvestades päris tihedasti hooldama ja peale panekul arvestama sellega, et sinna näiteks tagaratas maas olevat kraami koguaeg peale ei viskaks. Muidugi pead koonuse panekuda karpa timmi ajama kuna mootor saab lisaõhku siis.
     
  5. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: About kymco agility 50 :/

    kymkole tehti ka 4T sportsummuti,niiet pigem on mõtekam see osta
     
  6. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Kas sul on kogemused, et sportsummuti annab märgatavalt rohkem jõudu juurde kui annab summuti seest tühjaks tegemine. Sportsummutid lihtsalt 4t päris kallid.
     
  7. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: About kymco agility 50 :/


    siiski mitte,kymkole saad 4t sportsummuti 1500.-
     
  8. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Kymco ja hea roller ? Segi ?
     
  9. Geiroo

    Geiroo New Member

    232
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Ei meeldi , paljudele on hakanud meeldima kellel sellega kogemusi on , nkn on mul tulemas kobe värvilahendus ja tänu mõndele vendadele siit teemast tuunin ta väga heaks :p
     
  10. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Mida sa pead väga heaks?
     
  11. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    lühidalt: Iga l*ts kiidab oma vi*tu. Ma ei ütle, et kümko nüüd sitt roller on, ei ole. Kui sa ei hakka teda tjuunima siis saab temaga päris palju nii sõita, et midagi ei pea parandama pidevalt. Olen ka kuulnud seda, et oma hinnaklassi kohta on päris kõva roller. Hinnaklassi kohapealt on Kümko Super9 natuke liiga kallis kuna hind on sama Aprilia Sr50 Streediga ja pole mõtet võrrelda. Aga seda pole mõtet ajada, et kümko raudpolt pole hiinakas jne.

    Summuti kohapealt on 1500.- tõesti päris odav aga kas on siis kogemusi ka sportsummutiga? Paljud tahaksid ilmselt teada, et palju muutus peale summuti vahetamist. Kui summuti vahetasid kas sa veel midagi lisaks pidid ära vahetama? Kasvõi palju tippkiirust juurde tuli?
     
  12. Geiroo

    Geiroo New Member

    232
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    kiirenus nagu 2t ja max spped üle 90km/h
     
  13. Geiroo

    Geiroo New Member

    232
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Ütleme nii , et kui maailmas oleks 150rollerit parimat hetkel olevatest rolleritest , siis oleks kymco umbes 20kohal seega teen ma ta väga heaks :p
     
  14. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Teglt see ple koht kus sa oma kümsot kiidad.
     
  15. Geiroo

    Geiroo New Member

    232
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    No lihtsalt tekkisid konfliktid , ja ütleme nii , et üks vend ei ütleks , et mul on sitt roller , ma hakkan isegi aru saama , et kymco pole nii hea kui arvan , ja kuna raha on siis soovitage parem rollerit, endal plaanis tutikas sr50 r osta :p
     
  16. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    OT: Kymco on kvaliteetsem aga m2tetult kallis ja kvaliteedi ja j2u poolest j22b enamusele sama hinnaklass rolleritele alla 25k maksab uuena minu andmetel.
     
  17. Geiroo

    Geiroo New Member

    232
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    Minu roller osteti lolli peaga 28tuhande eesti krooniga :/
     
  18. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    kymco agility 50 ja 28k ? segi sittusid ? :eek:
    ma sain küll 19.900 tutikas
     
  19. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    Re: About kymco agility 50 :/

    hinnad lihtsalt langevad tohutult üleüldiselt ja ka selle pärast et on talv
     
  20. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Re: About kymco agility 50 :/

    kasutaja Pekk, äkki jagad siis kogemusi. oleks natuke teemasse kah.

    Paljud tahaksid ilmselt teada, et palju muutus peale summuti vahetamist. Kui summuti vahetasid kas sa veel midagi lisaks pidid ära vahetama? Kasvõi palju tippkiirust juurde tuli?
     

Jaga seda lehte