Lauriiii15 Piaggio Typhoon 95a.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by lauriiii15, Mai 17, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Milline neist kõige mõtekam :
    Silindrikomplekt MotoForce Plus (http://www.mulgimotoari.ee/et/varuosad/ ... force-plus)
    Silindrikomplekt MotoForce Standard (http://www.mulgimotoari.ee/et/varuosad/ ... e-standard)
    Silindrikomplekt TNT (http://www.camex.ee/index.php?page=shop ... =1&lang=et)

    Et mis vahe neil silkudel on (eriti motoforce omadel), milline kauem kestab ja millisel rohkem jõudu jne :p

    EDIT : või on kusagil veel mõnda head silku komplekti müüa sellises hinna klassis, 70cc oleks väga hea (sel juhul võb nat kallim olla)
     
  2. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Neid sul pole küll mõtet osta, need samavõimsad kui sul originaal, võibolla see motoforce plus on tiba parem. Ja motoforce peaks hiinakas olema, aga ta ei pruugi sitt olla. TNT pidi küll suht pask olema kvaliteedi poolest.
    Osta parem mingi malossi sport 70, airsal 70 ja TPR-i saab ka odavalt kaherõngalised, mis peavad sul kaua vastu, kui sul timmis on ja ise loll ei ole.
     
  3. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Kust seda TPR`i osta saab ?
    See pärast ostan silkut et vana läbi omadega, hõre jne, jõudu nagu õieti pole
     
  4. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    see tnt tundus kõige normaalsem ! vähemalt ei ole väljalaske ava piiratud !
     
  5. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    tnt pidi jällegi halva kvaliteediga olema.
    Top perfomance saab www.opvoeren.nl vaata sealt. Siin foorumis tellib ka üks sealt (pekk), seal hollandi lehel head hinnad. Isegi ma saan endale 75 cc sealt 1900 aint. Enamus silkukitid teistel lehtedel on 3000.- ja +
     
  6. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Honda ploki oma olen näinud, ja sell välja laske ava väiksem kui tehase poolt pandud stock silkul, sama moodi ka minarelli ploki omal
     
  7. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    võrus silindri komplekt mallossi 73cc 1850kr !
     
  8. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    http://www.opvoeren.nl/shop/uk/onderdel ... =Cylinders

    TPRi ma vaatasin typhoonile pole, aga malossi sport 70cc on odav. 120 euri. Mingi 1800-1900. Seal ka odavamaid, aga see oleks kõige mõistlikum kui sa tahad igapäevasõiduks ja et vastu ka peaks. Airsal on ka sitaks odav, aga ilma silindripeata, seda ma ei tea kas 50nese oma sinna sobib.
     
  9. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Nonii, leidsin ühe tasku kohase silindri komplekti scooter attack`ist - DR Evolution 70ccm, hind 1500
    Kui hea see silku siis selle raha eest on, kuidas vasta peab ja nii, ning kas stock vänt(praktiliselt tutikas) peab vasta ?
    laagrid ma vahetan nii või naa ära
     
  10. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    aga see sama silku ongi ju võrus kah ! odavam tuleb võrust ju ! postikulu väiksem !
     
  11. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    orginaal väntvõll ikka peab vastu ! ega need nii nõrgukesed ka ei ole ! ma saan aru kui tahad minekut veel hullemaks ajad siis jah kergem väntvõll aga muidu orginaal kestab ! ja võrust ma saaksin sulle tolle silku mingi 1600kr kätte !
     
  12. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    DR Evo pidi väga hea silku olema igapäevakasutuseks. Jutu järgi pidi õige settinguga 20 000 km läbisõitu ilusti kannatama.
    Võimu peaks ka olema.

    E: Väntvõll peab sul lõdvalt vastu. Kui juba Stage 6 racing ei saa stock väntvõllist jagu piaggiol, siis see dr evoga võid rahuliku südamega sõita.
     
  13. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Laurii, kui ei riski stock väntvõlli, siis mul Polini vänt pakkuda Piaggiole..
     
  14. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ma tean nüüd kohe kõik midagi pakkuma :) ega väntvõll ei lagune nii lampi ära vaheta nõellaager ja tavalised laagrid ära uued simmerid ja kõik korras !
     
  15. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Kahjuks raha kott ei võimalda kallist väntvõlli(oleneb muidugi hinnast), see pärast otsingi odvad ja lahjemat 70cc silkut
    Ja kui see DR sobib stock väntvõlliga enam vähem kokku siis selle ma ostangi, sumpsi ma eriti kanget ei pane, karpa jätan ka stocki, kui siis vb mingi 14mm, ja see ka kõik,
    Et mis siis teadjamad mehed ütlevad ? Saab hakkama kui panen mingi C3`med, lahja sumpa ja väikse karpa.
    Kunagi hiljem kui rohkem raha siis vb kangem vänt ja sumpa

    NB tean üht tüüpi kes pani S6 Street race 70 stock vändaga, ja siia maani kestab, sumpa pro replica ja 17mm karpa
     
  16. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ma ju ütlesin et vändavõll peab vastu ! keegi ei usu ! aga kus elad ! tule võrru lähme koos sinna poodi silku järgi ja kui hinda kaupleme vb saan tasuta ja siis sulle väikse papi eest maha ärida !
     
  17. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    DR 70cc läheb siis peale
    To jeezuz:
    Elan rakveres, eks seda vaatab nädala keskel alles, siis saan alles raha kokku

    EDIT: mis krdima pood see seal võrus on ?
     
  18. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    on üks ! aga rakveres nuh midagi ikka annab välja mõelda ega silku ei kao ka kuskile !
     
  19. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    jeezuz k'ib vargil seal poes, oma teemas rääkis midagi:D eriti püha nimi see jeezuz vist pole:D:D
     
  20. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    jeezuse käest ära osta midagi.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte