Lauriiii15 Piaggio Typhoon 95a.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by lauriiii15, Mai 17, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    hõre 8)
     
  2. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Hõre on ta tõesti, komp sama mis õhurõhk :p
    Ootan siis hetkel et keegi keeway juppe ostaks, saaks kolvi ära osta ja sõitma masina :p
    Pildid siis :
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Moppi pesin vahepeal ära, aga sel päeval kui kotti jooksis oli jälle vihmane ilm :|
    Pildid tehtud eile (pühapäeval), ei viitsinud pesemisega jändama hakata, silku ka maas jne. :p
     
  3. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    oot, Mis tal viga on ?:D
     
  4. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Minu küljejalg, iste, ja need plastikud paistavad pildilt. 8)
     
  5. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    iste katki ju
     
  6. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Tal oli vaja ära nahatada, ja enne ostu oli sellega kursis ju, ja tal oli vaja, et istme ja boksi hing oleks terve. Nahk ei omanud tähtsust. :roll:
     
  7. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Uut kolbi on vaja, või siis silku klomplekti, stock silku täiesti korras, pane ainult uus kolb sisse (olemas sobiv Rakvere motopoes, käidud juba proovimas, ilus ja tihe) :p , vaja ainult natuke raha kokku ajada veel :roll:

    Kui aus olla siis see katkise nahaga iste on ka ilusam kui see pruun, nüüd istme kast täiesti terve, liigun nii nagu peab ja lukkustub ka korralikult :p
     
  8. unta

    unta New Member

    120
    0
    0
    maküll küljejalapeale ei julgeks seismapanna seda;D kukub veel ümber kah:D
     
  9. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    jumala ilusast seisab, juba testitud ka kui kergelt kukub :p
    vaja igatahes suht tugevat lükamist et kukuks, külje jalg ulatub suht eemale mopist :p
     
  10. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    hargi peal kukub veel paremini ümber( ma mõtlen pehmet maastikku ) kuna üks ots on terav.
     
  11. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    sel hargil mõlemal pool need toestused vms küljes (need millele peale astud kui hargile tõmbad) :p
     
  12. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Tegutsesin täna siis natuke, nimelt siis tegin lülititele augud, veits jama sõita kui suunda ega midagi näidata ei saa, sammuti tulesi lülitada jne :p

    Väike pilt ka siis :
    [​IMG]

    Suutsin muidugi töö käigus värvi suhteliselt ära rikkuda, eks peab uuesti lihvima ja värvima jne :roll:
     
  13. unta

    unta New Member

    120
    0
    0

    sitaks hästi tehtud ju :eek: :eek: 8) krdi mul vaja endaoma sõitma saada, honda dio süütetrummlit ja värki vaja proovida kuskilt:D
     
  14. swop3

    swop3 New Member

    785
    0
    0
    ebamugav lülitada pole? :|
     
  15. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Suundasi veits on, aga täis ja lähituled suht pohh, nii või naa sõidan linnas enamjaolt, ehk siis lähitulega ja palju mul seda signaali ikka vaja läheb, starter ka suht vähe kasutatav asi :p
     
  16. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Mopp siis jälle elus, ostsin uue kolvi ära, läks suht kohe käima ja käib ilusasti, sisse töötamist siis nii palju et algul kui käima sain siis mingi 2minutit käis, peale seda umbes 10min. ja peale seda 20min. , iga kord lasin mootoril täiesti maha jahtuda enne uut käivitust ja peale kohapeal töötamist hakkasin tasa pisi ringi sõitma, suht väikseid vahemaid, mingi 2km ja nii, ning seda võimalikult madala gaasiga
    Jõudsin päevaga umbes 2l pena maha kulutada seda viisi :p
    Loodetavasti on homme jahe ilm, saab veits pikemalt sõita, täna oli nii kuum ilm ja mootor läks ka kähku kuumaks
    Kohapealt ära minnes on juba tõmme parem kui vana ja hõreda kolviga, ei tea mis siis on kui täis lapiga läheks :p :p
     
  17. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    lylitite aretus veids kahtlane kuna ebamugav käsi koguaeg kuhugi alla toppida mõni vaatab et sätid lonti :D lenksupeal oleks ikka parem olnd
     
  18. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Ma juba jõudsin tänasega ära harjuda :p
     
  19. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    näen, sõidan otsa :D
     
  20. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Kui järgi jõuad mulle 8) 8) :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte