Lauriiii15 VW Corrado 1.8 118kw 1990

Discussion in 'Lugejate autod' started by lauriiii15, Sept 7, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Miks ta ei peaks saama origi. ajuga seda tööle kõrgema rõhuga?

    Ärge loopike mõtetuid lauseid..
     
  2. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Originaalis on 200kpa map andur, seega aju ei tunnista rõhku üle 1.0bari, originaal süsteem kütab 0,5-0,6bari ehk siis mul hetkel veel nat liiga madal rõhk, eks nädalavahetusel keerab natuke juurde, kusagil 0,7-0,8 juurde. Ja kui veel keegi ei ole lugenud siis on chipitud, seega VW ja turbo klubiliste sõnul peaks minek kõvasti parem olema kui originaal kompressori ja ajuga. Mainin veel kord et olen sõitnud sama mootoriga corradoga millel mootori pool täiesti tehase seades, ning minek on mul juba nüüd parem, ehk siis kui rõhk paika saada läheb asi veelgi paremaks.
     
  3. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Mille peale ma kade pean olema, sinu peldiku peale vä? Unista edasi :lol: Mine vorbi parem enda junnist veel pilte ja topi siia, lapsed saavad siis sind järjekordselt kiita. Jaa, mõnel on ikka see egolaks ikka eluküsimus:)
     
  4. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Mingit ärapanemisest pole olnudki, aga idioodi juttu pole mõtet ka ajada, et esiveoliste turbotamine on mõttetu. Nahhui mind see võrdlusmoment huvitama peaks? Säästnud oma klaviatuuri parem. Minu eelmine auto oli tagaveoline. Ei mõika, miks peaksin kade olema millegi või kellegi peale. Kuna sinul see kadedusejutt keelel, siis vist ka meelel? Olen õnnelik, et minu meeli ei muserda selline asi nagu kadedus. Asi mille pärast tõmmelda:)
     
  5. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Kuna selline vaidulus käib siis kõige kindlam võtta 4 vedu, ei ole probleemi et nüüd taga sild ei vea või et esimene ei vea.
    Mina olen enda autoga rahul ja teema selleks et inimesed avaldaksid arvamust mu auto kohta, olgu see halb või hea mis nad ütlevad.
    Ja miks on esiveeolise turbotamine mõttetu ? Kui piisavalt head rehvid alla ajada siis on seda pidamist küll ja veelgi, usu mind peremees et see mootor paneks ka sinu 1.8 bemmi tagumised rattat riingi käima gaasi andes.
    Auto valik selline kuna ei ole BMW eriline austaja, Mersude poole ka ei vaata ja ega muud head saksa autot polegi eriti nagu taga veolist, niiet esiveoline oli minu valik.
     
  6. kirja491

    kirja491 New Member

    493
    0
    0
    +1 :p
     
  7. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    paneb see mu enda 1,8 ka rattad ringi käima,aga isegi esiveolisega millel on alla 100kw ei saa normaalselt minema kohalt.
     
  8. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Siis õpi sõitma! Alusta tõukerattaga.
     
  9. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    vb sulle jah meeldib,kui linnas terve rong taga sõidab signaalitades,vähemalt oled tähelepanu keskpunktis oma nissan sunnyga 8)
     
  10. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Sul on kinkid fantaasiad? Räägi neist veel.
     
  11. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    kinkid?estonski?
     
  12. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
  13. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Aga räägi mulle mida sa mõtled selle normaalse all ? Seda et 0-50 on 2 sekiga käes w ?
    Selle peale ütlen seda et osta normaalsed rehvid enda autole alla, kui sa sinna 17" velgedele mingeid odavaid hiina plastmass käkke ostad siis loogiline et ratta all ringi tõmbavad kergelt ja ristilt minnes alati kets all ringi. Kui ostad normaalse firma rehve millel märja ja kuivaga pidamine hea, siis pole selle võimsa esiveolise kohalt minekuga mitte midagi nagu valesti.
     
  14. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Lihtne rohi on selle vastu, ÕPI SÕITMA!
     
  15. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    kus putsis sa mul hiina rehve näed?ja muide kõva seguga rehv kestab just kauem,hetkel mul continental sportcontact2 all,igas testis ikka esireas olnud jne....just pidamisel kas kuival märjal või kus iganes,aga kuluvad nagu maitea mis.
    niiet teinekord,kui targutama tuled,konsulteeri türamüraga,tundub temagi sinust targem.
     
  16. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    sul sunny tõmbab koopa valget täis ikka? 8)
     
  17. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Ja siis? Kuluvad nad küll visamalt, aga see ongi neil ainuke pluss. Muus osas ei kõlba need koeraperse ka.
    Misasi see sunny on?
     
  18. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    putsi krdi koopaelanik nahui.
    loe enne kui jälle tootmist alustad.
     
  19. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
  20. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    Kasutatud rehvid nüüd kohe kindlasti esireas ei ole...
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte