LUKKU! masinat pole enam

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by rüütel1, Veebr 13, 2011.

  1. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    ei ole ta midagi lume alt välja kaevanud, asi käind koguaeg, lihtsalt ühel päeval ütlesin et dvj vaheta rullid ära, vahetas ära, aga sis polnud tõmmet, ütlesin et nüüd aeg teised vedrud käiku lasta, aga mõtlesin et mul olemas 1 vana siduri millel mingid vedrud peal, viskasime vahele , tõmme ja tipp olemas, poiss rahul nagu ma arusaand.
     
  2. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Kuulge, isegi 180 eurot selle mittekorras hiina asja eest oli ülemakstud! Kas teil rahast kahju ei ole või? :roll:
    Heal juhul oli see asi väärt ostmisel 100 euri, mitte rohkem.
     
  3. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    türamüra, omanik on rahul ja kõik on rahul , aga sina pole rahul et asi saadi vist 180 euriga, oleks võinud siis ju ise parema pakkumise teha Rüütel1-hele.
     
  4. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Ma oleks silmagi pilgutama selle: viewtopic.php?f=41&t=55110 võtnud. Tüüp räägib ,et saab liiga palju voolu ja vaja uut CDI(aju). Hui seal CDI läbi, pingeregulaatorit vaid uut vaja ja veidi nokitseda. Mis kõige tähtsam, asi on puutumata pedetüüningust ja igati tehaseseades.
    Jah, olgu siinne omanik rahul oma "hea" ostuga :lol: Ei tea, mis paremad pakkumised kõrvale heidetakse ja ostetakse mingi noname hiinaks :eek: Isegi siinse foorumi müügikuulutusi ei viitsita vist läbi uurida.
     
  5. fieri357

    fieri357 New Member

    162
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Ei,noh jah , see on nüüd küll sinu otsus otustada,kes mida ostab..masin hea hinnaga saadud,sõidab täitsa okeilt,välimust kena,sa ei pea ju iga masinaga tagal laskma,roller on sõitmiseks mitte lammutamiseks...Ja minuarust,pole see ülemakstud,100euri,hah,mine osta omale puldiauto sellerahaeest..
     
  6. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009


    Ok, panen 28 euri juurde ja igatahes see Honda on ikkagi kordades kasulikum diil. Ei oleks või. 128 euri eest see Honda või 180 euri eest perses hiinakas? Hiinakas kasulikum diil jah?
     
  7. Sh0t

    Sh0t New Member

    126
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Issand jumal, mine osta endale see honda siis. See honda võib parem olla, aga siiski on see tema asi millega sõidab...
     
  8. honda200

    honda200 New Member

    17
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    tra ongi iga inimene teab ise millega sõitab ja kui selline honda ei meeldi igale inimesele
     
  9. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Kas ma rääkisin või mölisesin kordagi selle kohta, et ta hiinakaga sõidab? Või hiinaka meeldivusest? Minu jutt algas sellest, et siin mainiti mingist ilgest heast diilist. Mis heast diilist siin saab rääkida, kui roller oli ostes perses ja maksis 180 eurot. Tahtsin öelda seda, ei ole 180 eurot mingi hea diil, vaid on saadaval ka palju asisemaid ja kasulikemaid diile, saate odavamalt ka sõitvaid rollereid, mitte mingeid rikkis mootoriga ja loppis rattaid. Aga jah, kummaline on küll inimeste valik, kus raha loobitakse sõna otseses mõttes tuulde juba ostuga ja siis veel lisaks selle asja kordategemisel. Tehke või tina, aga mina sellest loogikast aru ei saa. Ju siis rahal minu silmis rohkem väärtust.
     
  10. fieri357

    fieri357 New Member

    162
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    a,ei no jah,ta ei loopinud ja seda raha tuulde,sai pärispalju alla ka veel pealeselle,igalpool ei pea mingi hondad,aeroxid,apriliad,jmidaigames sõitma..Ta ostis masina,tegi korda,ja nüüd lõpuks sõidab.Siin ei ole mõtet öelda,et ta tegi sita diili,ei teinud.
     
  11. honda200

    honda200 New Member

    17
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    õige masin sõitab ja hästi
     
  12. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009


    Mille sina võtaksid? Honda X8R vigane arvatavasti AINULT pingerelee, kuna on probleemiks ülelaadimine. Tegelikult tühine probleem. Ok, tagumine plast ka natuke vajab kõpitsemist. Hind 128 eurot.
    Või noname hiina roller. Mootor laiali, jalgstarter katki ja siit sealt ka plastikud? Hind 180 eurot?

    Sa pärispalju alla? Müüja pole ju loll, panigi hinna kohe kõrge, et niikuinii hiljem alla lasta ja ostjat meelitada. Vana nõks ju. tegelikult sügab itsitades praegu pihku. Hea diili tegi siin ainult tema.
     
  13. milky

    milky Member

    301
    0
    16
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Nõustun, 180eur oli palju aga no kui omanik rahul siis miks tulla siia ilkuma? peace!
     
  14. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009


    Ma ei tulnud ilkuma, kaugel sellest. Kurat küll poisid, uurige netist ja ka siinseid müügikuulutusi enne, kui kellegile oma viimased veeringud annate. Ma usun, et omanaik hakkab, kui juba ei kahetse seda, sest tavaliselt hiljem oma kiire ja tõttöelda rumal tegvus alles avastatakse. Pidevalt ma mölisen müügiteemades. Miks, kurat, asju müüakse teinekord ikka sellise kirvega, et poestki saab kardades odavamalt. Ja oh seda kisa ja hala siis, kui seda ka müüjale mainin.
     
  15. rüütel1

    rüütel1 New Member

    213
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    No kurat see oli minu otsus osta see roller mitte teiste! Mina teen ja kuulan teisi inimesi kaa kes asja tunnevad mitte osta suvaliselt sellist mai tea mida ! Sellel masinal on hea mootor ja sellele on palju juppe saada! Miks ma peaks ostma sellise rolleri millele on vähe juppe saada? Ma ei saa aru enam :lol: Miks see teid torgib :lol: vb ma tahan teha mingit võimsamat masinat:D ja valisin selle :p ! Mina olen ostuga rahul TEHKE MIS TAHATE :p !
     
  16. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Sa tood välja siin punkte, milles sinu noname on parem. Et juppe palju saada. Ütle mulle üks jupp, mida sa sellele Hondale tänapäeval ei saaks? Saad KÕIKE! Isegi eestist kohapealt on võimalik enamus vajaminevaid asju soetada. Internet on suur ja lai. Ja kui asi on korras ei lagune see kvaliteettehnika sul kiirelt vaid sõidab mitmedkümned tuhanded km muretult. Hea on seegi, et hiinakate CPI-Keeway tegid sellest Honda X8R -st koopia CPI-Keeway ARN mudeli näol, kus plastosa üks-ühele sama, seega leiad ka plaste, kui vaja.
    Tahad enda oma võimsamaks ehitada? Honda sa saaksid veel võimsamaks ehitada palju edukamalt, kuhu sa selle praeguse asja ülesehitamise ja rahakulutamisega kunagi ei küündigi. Ok ei saan aru, et pead seda enda praegust ikkagi paremaks, aga millagi sa avastad(ja see tuleb kindlasti), et selle alla raha matmine ei tasu nagu üldsegi ära, tulemus jääb ikka kusiseks. Seda enam, et sul ei paista rahadega ju ka vist eriti laadna olema, sest ühes müügiteemas üritasid pakkuda ühele CPI- müüjale mäletamistmõõda 100 euri sõidukorras asja eest, aga miks ostsid samas perses mootoriga asja 180 euri eest:S
    See ju teadatuntud CPI-Keeway poiste jutt, et neid tüünida on tegelikult suht mõttetu, ei pea nad seda valu vastu ja tulemus on vilets.
     
  17. rüütel1

    rüütel1 New Member

    213
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    NO mis siis ise tean mis rahaga teen! ma ostsin rollerile ainult uue variaatori kaane ja kolvikomplekti!! Muud ei olnud vaja! Mina olen rahul Võite mõelda palju tahate :lol:
     
  18. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Selle kohta on ilus ütlemine: "Lollidelt tulebki raha ära võtta".
    Edu!
     
  19. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Aga miks see sind üldse torgib mida tema teeb ?
     
  20. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Rüütel1 Apollo Jonway 2009

    Loodan, et ta on teinekord lihtsalt TARGEM.
     

Jaga seda lehte