LUKKU!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Tarjo, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    et ta sult juppe ostaks? :D ei tegelt no tagumised taldrrikud võid jah osta kui suured täkked, aga trummel ja see pohh mul endal läks ka kunagi selliseks trummel aga se pohh.:D
     
  2. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    No tahad öelda, et mul võib seal kõik see siduri süsteem kuum olla ? Aga rihmal ei juhtu midagi ? ja samamoodi läheb see kuumus edasi variosse jne ju . Ja seda ma ka tean, et ta libisemisest läheb . Kõik tuleb uus siduripoolest arvatavasti . Trummel , taldrikud , sidur . Peale pühasid tellib ära . Ou, mis rullid mul stokis on ? 5,5g peaksid ikka olema juu . :roll:
    Ja muuseas, ega mul nüüd on ka igast värve seal :lol: .
     
  3. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Osta jahutusega trummel , või siis lõiku variokaant .
     
  4. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Mnja roller haigelt mõnus. Täna hommikul läks ikka mõnusalt edasi, vennal oli raskusi et ta meist haledalt mööda ei peenestaks aga IMO oleks mingi 14000 vms suht ideaalne hind olnud vms. Peaasi ,et see nüüd tal kotti ei jookse vms.
     
  5. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Loodan et sellesuve saab ära sõita . Siis talvel kakub lahti ja vaatab kuidas ülejäänud asjadega lood on . :roll: . Muidu jah , tänud heade arvamuste eest . Kunagi teen ka normaalsemaid pilte .
     
  6. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Minul pole selliseid asju müügiski, ma tean omadest kogemustest neid asju
    kui tagataldrikutel täkked sees, siis rihm nagu juusturiivi peal

    ja siduritrummli kohta selline jutt:
    If your clutch bell has turned blue or you see wear and tear on the inside, your bell is on it‘s last legs; delayed starts and slipping shows the damage. No getting around it: you need a new clutch bell.

    Ma aind soovitan.
     
  7. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Maitea, aga minuarust see roller oli küll vajadusel igapäevaselt sõidus, vb liialdad asjaga veits, üsna korralik üldiselt.
     
  8. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Kobe masin Tarjo.
    Nii, see siduritrummel pole sittagi värvi muutnud, mul see mingi üleni lilla ja sinine ja mis muid värve veel seal on... Stage6 siduritrummel läks samasuguseks. Ning arvata on, et see läheb niivõinaa kuumaks seal.
     
  9. silvar122

    silvar122 New Member

    212
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    aega läks otsimisega aga leidsid suht normaalse masina endal :p EDU :p
     
  10. mhmh

    mhmh New Member

    925
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    olid täna seal sirka ristul mingi kahe vennaga :D? ise olin ka aeroxiga ja pmst teie kõrval :D
     
  11. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Jaa , olin . Nägin sind ka . Nunnu rox sul . :p .

    Pildil pole jah ta niiväga sinine . Aga peale põristamist võtsin variokaane maha , siis tal oli juba seal igast toone . Ja Kohapealt minek on ka selline ,et alguses uimab janii . Gaasi maha lased ka uimab . Vedrud ei saa läbi kohe kindlalt olla . Ja sidur on mul kuumem , kui teistel peale samapikka sõitu .

    Tänks muidugi kiidusõnade eest .

    Nael ei liialda . Kahtlen, et sa tal midagi lahti kakkunud oled janii . Sellesuhtes hullu pole, aga jah . Aga mulje jääb selline, et masinat pesta ta oskas , muu liiga keeruline . Igapäevasõidus on ta ju mul ka .
     
  12. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Suht ulme püss :D , hoiab hästi seda , vaata et matsu ei pane ;)
     
  13. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Tänud .
    Miks ma peaks matsu panema ? :roll: .
     
  14. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Nägin et lükkasid eile masinat kabinast koju :roll:
     
  15. Kaspu.

    Kaspu. New Member

    340
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Mis juhtus? Sulatasid uue rihma ära selle ahjuga mis sul seal siduriosas toimus?
     
  16. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Ärge usukuge mihkli tauni juttu, tarjo jättis kabinas võtmed istmealla ja siis variokaane puks ja mihkel pani sellepeal kraavi :D
     
  17. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    Niisama , niisuur ujumishoog oli, et võtmed jäid istmealla . Õnneks tuttavatega olime , lükkasid koju . Mihkel paarutas ka oma püssiga koguaeg mööda ja seisma . Asi lõppes sellega , et tal õnnestus kraavi panna . :roll: . Ja juhtumistest veel, et siis täna läks drift ülekäte . (Loe : Kurvi võtmisega tekkis probleeme ). :oops: . Hullu pole , aga sitt olla ikkagist . Paremkülg siis . Kriimud tulid siis paremale küljele , üks mõra ka . :roll:
     
  18. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    ei vedanud siis aga jh edu masinaga
     
  19. -hain

    -hain New Member

    253
    0
    0
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

     
  20. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    Re: Tarjo, Yamaha Aerox 2004 .

    nagu exotic :D algul et miks ma peaks laksu panema jne pärast ikka pani ja sul sama lugu.... tõesti õpi sõitma!!!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte