Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas UUS VÄRV!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Madiz, Mai 13, 2012.

  1. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    Okei, tänud :p
     
  2. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    Noooo maitea matuhob'ilt sain roxi ketasplokki, mis on muidu väga korralik aga reduktori võllid on plokist vist kunagi üleelmisel omanikul välja tulnud ja siis mingit porri tehtud sinna, aga esialgu võtan peale kolmap. millalgi mootori laiali, liivapritsin ära ja laon uue sumpapoolse korras keermetega plokipoole külge ja siis ei ole seda probleemi ka, et vesi silkusse läheks. Aga no sumpa läheb ikka nii kuumaks et talvel kütaks sellega garaazi ära.. aa muidu igasugu vedrusid olen ka proovinud. Praegu malossi valge ja kollased vedrud, aga tahaks kollast survekat kähku saada kuskilt. Kohapealt lihtsalt pole minekut.. Ja kui ratas ülesse tõsta maast siis kiirendab suht kähku stock CDI piirajani ära ja siis hakkab puterdama. Arvan et puterdab CDI pärast mitte et düüs väike vms. Kuigi mul keeway stock düüs vist mingi 58, midagi.. :D Võiks vist suurema panna?
     
  3. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    cdi viga olla ei saa :|
     
  4. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    puterdab, siis düüs just suur ju, saab liiga palju peale-vaja väiksemat düüsi, väiksega poob, saab vähe peale- vaja suuremat düüsi.
     
  5. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    Aga kui roxi CDI oli siis läks 11000 pööret ja ei puterdanud. nüüd läheb mingi 8 kanti võibolla ja puterdab.
    E: ta tegelt nagu ei puterda vaid jätaks nagu vahele vahepeal
     
  6. hiina

    hiina New Member

    430
    0
    0
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    karpa võib sul timmist tugevalt ära olla .
     
  7. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    Masin läheb peale pikka seismist ilusti 2. löögist tööle, pöörde läheb ilusti jms, tundub nagu täiesti okei karpa poolest. Kuigi kohapealt minekut ei ole ollagi lihtsalt ja tipp ka väga väike (pikapeale öösel ilma tuuleta venitas eile 56 -.-
     
  8. hiina

    hiina New Member

    430
    0
    0
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    proovi teist küünalt, äkki on jama säde rõhu all.
     
  9. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    Ei muutu midagi
     
  10. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    räägi mis tipp enne oli? survekas äkki läbi, kui tipp langend ning kiirendus pole enam see, mis varem.
     
  11. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    Minarelliga sain mingite rullidega tipuks mingi 65 see on maximum mis kunagi üldse minarelliga saanud olen, kiirendust ei ole kunagi olnud. Survekat olen proovinud valget, kollast, stocki, punast - kollane neist oli kõige parem. Vedrusid olen proovinud stocke, kollaseid, rohelisi, delta clutchi mustasid ka pullipärast ja stockid kõige paremad. Enam mul kollast pole, sest see oli sõbra oma ja tahtis tagasi :D
     
  12. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    See pole väga normaalne, sul blokis ikka norm ülekanne sees ? - Räägi mis karpa, düüs, vedrud, rullid on ning kas masin käitub normaalselt üldse ?
     
  13. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    krdi keeway see mikuni düüs oli 58, midagi. ülekanne minarelli stock, kõige paremini liikus kollase survekaga ja stock vedrudega, rullide kaalu ei oska öelda aga rasked ja kerged vaheldumisi kuidagi oli siis sain 65 kanti tippu kui pea ära peitsin lenksu taha ja pärituult :lol:
     
  14. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    Võid panna julgelt umbes 65-72 düüsi, 5g rullid, kollased sidurivedrud, valge survekas. Või siis tippu tahad 6,5g rullid, stock sidurivedrud stock survekas. :)
     
  15. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    See valge survekas ei ole vist minarelli oma, palju suurem (mitte pikkuselt), siis pole vist väga hea sõita sellega ma kardan.
     
  16. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
  17. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    Mu arust jääb selline mulje, et tahab rohkem bensiini, aka suurem düüs. :D oleks sa tartus ajaks vähemalt karpa timmi :D
     
  18. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    no kui homme üks asi õnnestub siis võib selline asi juhtuda et äkki tartu sõbraga :D

    E: muidu pill nüüd peaks olema korralikult valma, nagu sellessuhtes et pooleli olevaid asju pole. Paisupaagi panin paika ilusti jne.. pesin üle ja nüüd ootan kui vihm üle läheb, siis lähen õue tagasi aga panin praegu kollase surveka, stock sidurivedrud ja mingid raskemad rullid ja kümneni uimab nüüd, siis hakkab stockimoodi tõmbama aga tippu ei saa proovida siin muda peal lol :D kurvi lähed ja gaasi annad siis nagu jää peal
     
  19. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    [​IMG]
    sau
     
  20. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Re: Madize Keeway Matrix 06 Minarelli LC/Ketas

    mida ? :O
     

Jaga seda lehte