mar10 Aprilia sr50r '07

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by mar10, Jun 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    +1 kiisu
     
  2. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Andruss on kurjaks saanud :D
    Ega kõik õpivad oma vigadest ju. :p
     
  3. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Neile päris mitu korda öeldud ka et vähem off-topicut, vennad ikka lasevad lambi poste edasi ala` (kaaru näppis rollerit) (lahe roller) (kuni uus värv maha koorub).. lamp värk ju
     
  4. cruzer

    cruzer New Member

    205
    0
    0
    Tsiteeri vähemalt 1 postitus sellest teemast viimase nädala jooksul, mis sisaldas sellist lauset.
     
  5. xox

    xox Member

    361
    0
    16
    Karlo, ma täitsa hea tujuga täna, :D Lihtsalt no, võtab ikka sõnatuks, kui silindri august näha ju et vänt on suhteliselt tihkelt seal pole mingit ebamäärast ruumi et seal kolvi tükid saaksid ringi uisutada, ja siin olnud vist päris palju neid teemasi, kus on liiv karteris olnud ja ilge jama sellest tulnud, okei no , kukkus, a kust see geniaalne mõte tuli et proovime vänta keerutada veel ehk siis tuleb välja. A ja sis veel see, et nahhuinada vaja rolleriga talvel lumepeal ringi lasta, sumpsi rooste lasta liht ja sis uus nuss sumps roostes, a see vist ei mängi rolli, liiga lahe on. ainuke hea soovitus on, võta nüüd blocki pooled lahti täiesti ja PALUN mitte haamriga tagudes, ja lase kellegil kokku panna, kas siis ap vms, sest ise neid laagreid sisse tagudes läheb sul asi persse, ja kõveralt ja äkki rikud veel laagri pesad ära ja sis hakkavad laagrid seal tühja käima, ning seda nuttu ei jõua ükski tegelane ära kuulata võrdub see vist umbes sama suure halaga ennem ja spämmiga enne kui aru saadakse, et uue blocki järgi minna.... ära nüüd kurjaks muutu, paar soovitust.:)
     
  6. cruzer

    cruzer New Member

    205
    0
    0
    Aga selleks ongi ju Tarmo olemas, kes Matu jutu järgi pidi oskama väga hästi blokki lahti võtta ja uuesti kokku panna, milles küsimus siis? Ning see lumepeal sõitmine oli kõigest Tarmo idiootne mõte, mida muidugi me korda ei saada.
    Ning veel, SEDA blokki me ilma haamrita lahti küll ei saa võtta, sest et see õli, mis sinna kogunes, tahmas juba sinna kinni ning see tuleb kuidagitmoodi puhtaks teha.
    Ning kolb ei olnud silindris tihkelt sees, sest Matu suutis natuke vänta keerata, avastada et rõngad on puruks, siis neid natuke kakkuda, kuni need üldse puruks läksid, ja siis mina pidin neid rõngaid sealt hakkama välja võtma. Ühe poole sain isegi kätte, ülejäänu jäi sinna kinni...
     
  7. ThePower

    ThePower New Member

    490
    0
    0
    siis edu selle blokiga kui haamrit kasutades lahti võtate, sellejaoks on tõmmits, või ära tee üldse !!
     
  8. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Soss-sepad kokku kutsutud kes kuvaldaga blokki lammutavad :p
     
  9. cruzer

    cruzer New Member

    205
    0
    0
    Kakoi kuvalda, matu pole nii rikas, et omale seda lubada...
     
  10. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    türbel küll. kolvirōngas seal vahel, big deal. vōtab lahti ja ära selle sealt. ma ei saa aru miks see teiste asi on ? Paul sinul paluksin mitte enam mu teemasse kirjutada, mida tegime jne, ning üleüldiselt palun selle teema lukku panna, kuid mitte kustutada...
     
  11. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    :lol: ärge jh haamriga proovige, sttad kogemused.

    Arvasin ka, et see on kerge nii kaua kuni ma enam ei osand kokku panna ilusti ja sai paar asja katki ka tehtud :lol:
     
  12. Alligator

    Alligator Member

    564
    0
    16
    Väga kena AP. Edu sulle sellega! 8)
     
  13. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    pole varem blokki lahti vōtnud ning mōtlesin et peaks ikka proovima seda lahti teha. midagi *PIIKS* läheb siis las läheb. Tegijal juhtub.

    Ja teiseks, kolvirōngaid puudutades need lagunesid kolmeks tükiks ning no tōesti ei teadnud et tuleb kalts karteri ette panna.
     
  14. xox

    xox Member

    361
    0
    16
    ei noh, tark jutt sa väidad et õli lihtsalt koguneb karterisse, kuigi kuidas kuradi moodi see sinna läheb, mingi sõidad õli peal ? Võimatu ju, sest minu teada läheb benasegu kohe kolvi ja silindri vahelisse ruuumi, kus peaks toimuma plahvatus, ja ülejäänud õli kas lendab välja mida peaks sumpa peal näha olema ja sllest järeldama et vähem õli peaks panema. Seda pole ma varem näinud ei õli karterisse oleks läinud.... Pluss teine jutt et sa väidad et omanik keeras vänta siis kui silinder oli veel peal ja siis alles avastas et kolvi tükid katki ja nad kukkusid samal ajal blocki,ei noh ma sõnatu nüüd,
     
  15. cruzer

    cruzer New Member

    205
    0
    0
    Aga no ma ütlesin sulle, et ära näpi neid, lähevad puruks. Näed läksidki...
     
  16. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    ok
     
  17. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    tõmmitsat ei ole vaja et lahti saada
     
  18. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    tikkpoltide kylge oli mustus ära tahmand ning muudmoodi ei saanud lahti kui haamriga kergelt toksides seda. Vähemalt on see korrass...

    Teema lukku paluks :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte