Marten0 Beta ARK High-end 70ccm 08

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Marten0, Mai 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    huvitav ma vaatasin läti rkst oli seal roxid sama hinnaga mis eestis ainut lattides eh siis 20 % kallimad
     
  2. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
    No sellel on juba mootor ka selline, mida igal Eesti rolleril ei leia.Krdi huvitav ja teeksin normaalse hinnaga rk vendadele.Panin just enne tööle ka ja sõitsin väikse tiiru haigelt kerib edasi.Meelest juba läinud kui haigelt see masin liikus.Aga ja ostke ära tahaks endale krossikat osta ja muidu seisab niisama mul kuuris....


    EDIT: ÄKKI keegi oskab öelda mulle läti rk foorumi adret?
     
  3. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    [quote"Marten0"]
    huvitav ma vaatasin läti rkst oli seal roxid sama hinnaga mis eestis ainut lattides eh siis 20 % kallimad[/quote]

    No sellel on juba mootor ka selline, mida igal Eesti rolleril ei leia.Krdi huvitav ja teeksin normaalse hinnaga rk vendadele.Panin just enne tööle ka ja sõitsin väikse tiiru haigelt kerib edasi.Meelest juba läinud kui haigelt see masin liikus.Aga ja ostke ära tahaks endale krossikat osta ja muidu seisab niisama mul kuuris....


    EDIT: ÄKKI keegi oskab öelda mulle läti rk foorumi adret?[/quote]

    scooter-power.lv aga pead läbi google minema, ta millegipärast muidu ei leia. Ja müügi teemad on seal chatina viimaste seas.
     
  4. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    läti on veel hullem rotipesa,kui eesti.
    pigem proovi soomes.
     
  5. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    soomes on rolle nii vähe kuna mendid peedistavad et high- endi ainult võistluspillina saaks müüa.
     
  6. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    ole vakka kui ei tea , soomes on sitta kanti võrre
     
  7. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Soovitatav jah Soome ja Saksa foorumitesse ja müügilehekülgedele üles panna.
     
  8. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    ja tõesti lennatakse saksast laivi et see ära osta.. see peaks olema vast siis paarisaja euriga müügis, et saksast järgi tullakse :D
     
  9. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Kuule kõik ei ole äkki sinusugused, kes ostavad naabri malle käest freedo. On ennemgi viidud ära masinaid teistest riikidest.
     
  10. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38

    Nõustun siiki peremehega, keegi ei taha oma peakest transpordimuredega vaevata + veel lisatasu selle eest maksta.
     
  11. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Haha, eestist ühest otsast teise on umkaudu 250-300 km. See pole sittagi sõita, kui võtta seda, et pead mingi 1500-2500km maha sõitma, enne mõtle mis sa räägid kah.
     
  12. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Ehe näide kasutaja mbmees näol, kes toonud saksast oma mitu-mitu rollerit ikka.
     
  13. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    toob siiamaani aga ta teenib sellega.
     
  14. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    mitumitu - mitusada ikka :D
     
  15. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    selle näite järgi võib teha järelduse,et järelikult on saksas rollerid odavamad ja vaevalt keegi eestist sinna rollerit viib.
    enamus kes saksast neid toovad topivad ka lihtsalt kuhugi rekka käru peale kauba vahele need kuna odavalt saadi jne...mitte ei tooda mingeid ulme püsse.
     
  16. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38

    osta on lihtne, aga praegusel ajal turustada rollereid raske, kui sul just mõni noortepärane võrr pole.
     
  17. lennar

    lennar New Member

    352
    0
    0
    haaslava kiireim roller :)
     
  18. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
  19. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    kus kandis täpsemalt elad haaslaval ?? :eek:
     
  20. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
    Eerika teel
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte