Marten12 Mitsubishi Pajero Sport 2.5TDI, 73kw '00

Discussion in 'Lugejate autod' started by Marten12, Veebr 3, 2013.

  1. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    :D:D:D:D sa võid 13 ka olla ja auto enda nimele teha loll kaidomaido
     
  2. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Auto on minu oma, tõesti on isa nimel passis. Kaido, mida kotib sind see pass? oled kade v. Kao lihtsalt minema sellest teemast. Teema tegin, et jälgida pärast, mis teinud olen ja mõned inimesed tahtsid teemat. Poleerin auto nkn ära, kuna talvel särab paremini puhtana. Metsas müttamiseks on isa maastur, sellega eriti ei trügi sinna..juhul kui vajadust pole.
     
  3. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    +1, igatahes edu vms :roll:
     
  4. klotser14

    klotser14 New Member

    289
    0
    0
    Ka mina olen hoidnud autosi ja asju vanemate nimedel! Esimene asi on kindlustuskoifitsent ja peale seda veel 10 asja mis kõik on paremad.. Pole ju vaja et enda nimel on. Piisab sellest, kui tead ise, et auto su oma on ja võib võtta, siis kui vaja!! Ei saa mina igisemisest aru.
     
  5. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    räägi mulle ka mis need 10 asja on siis?
    ja kindlustuskonfitsendiga eelistaks mina küll,et kohe langema hakkaks,kunagi pead niivõinaa selle enda nimele tegema,elu lõpuni ei saa ka vanemate nimele autosi kirjutada + kui sina teed avarii on sellel isikul konfitsent laes,kelle nimel auto on.
     
  6. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Teemasse ka midagi siis, et ette tulevad lisatuled. Eile õhtul sai käidud ka pähe andmas, külg ees harjutamas ja põllul sõitmas. Kinni ta ei jäänud, eilsega väga rahul.
     
  7. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    no väga lihtne variant on auto enda nimele teha ja isa või ema vastutavaks kasutajaks,ehk siis kindlustusmakse on isa/ema konfitsendi järgi , ja samas kui müüa tahad siis pole vaja mingit isa allkirja ja isikukoode jne , ning endal ei plaani küll ise kindlustus maksma hakata enne kui on kool lõpetatud ja kindel töökoht jne , praegu veits lambine ca 800 eur aastas kindlustust maksta
     
  8. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Autol pikemat aega juba lisatuled küljes, eile pesin ära ( seest ja väljast ). Poleeritud ka.

    Klassivennaga sai eile sõitmas käidud ja kuskilt rehvi nael sisse saadud. Täna jäin ka põhjapeale, aga see selleks. Kui viitsin, siis lisan ka pildid siia.
     

Jaga seda lehte