Martini Aprilia Sr70R 06 MID RACE MÜÜA!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Martinkuke, Sept 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    [3"]
    süütetrumli peaks saama kruvikaga ka lahti, ja vänvõlli laagrid tambid lihtsal tömbi esemega välja, ennem külmutad muidugi:)[/quote]

    Ega see Freedo pole et sa kruvikaga kangutad lahti , Aga võta mootor kaasa ja käi camexis , maksad 25 krooni ja võtavad maha .
     
  2. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    kroonides maksmisest ei tule enam midagi välja ja mul on vaja blokk kh lahti saada kokku suudan juba ise panna.ja camexit minuarust tartus pole on ainult wildriders kus müüakse camexi kaupa, ma võin ka eksida.
     
  3. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    Noo pmt sama värk . Niiet vht pole .
     
  4. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    Ega see Freedo pole et sa kruvikaga kangutad lahti , Aga võta mootor kaasa ja käi camexis , maksad 25 krooni ja võtavad maha .[/quote]
    mis krdi fcvking freeedo saa üle juba, kui sa ei tea siis ma pidin kymcol simmerid ära vahetama.
     
  5. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    Osta omale tõmmitsad siis. Kahekäpalised tõmmits maksab mingi 150eeku. Relakaga pead veel muidugi käpad väiksemaks tegema ,et sinna süütetrummli aukudesse mahuksid. Nondega saad laagrid kah maha võtta.
     
  6. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    ohoh räägi lähemalt kust ma osta saaksin, ma kunagi vaatasin kusagilt lehelt 1000.- olid need tõmmitsad :|
     
  7. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    No mine uuri tööriista marketist. Suvel vaatasin siis olid mingi 150 eeku nod. Ja mingi spets tõmmitsaid küll vaja pole ,sobivad ka kõige algelisemad.
     
  8. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    no tänud eks ma siis uurin mingipäev ja kui ei leia sis saadan hooldusesse las jebivad ise...
     
  9. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    poel väga kursis mis probleme on, aga vii blokk nt mignisse wildi vms teil seal on. Talllinnas nii mõnigi apsse viind et lahti keeraks...
     
  10. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    Palun minge põrgusse oma kruvikeerajate ja haamritega! (ma näinud mis pärast järgi jääb tollest bloki poolest ja magneetost.)
    Mul tõmmits olemas kui veel tarvis on, võin ise kohale kaa tulla.
     
  11. k2ijala

    k2ijala New Member

    642
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    Mul on olemas tule järgi! :p
     
  12. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    (Y) vähemalt on lootust et nüüd ei pea suurt lisakulutust tegema, seda siis hoolduse tööraha näol:p
     
  13. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    kahtlen et sa 25km linnast välja viitsid sõita :Det ma vast tulen ikka ise järgi aga anna oma msn PS-is.
     
  14. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    jälle jama starter on talvega perse läinud ei jõua vedada millegipärast tolle vist nüüd uue sebima kusagilt :(teisipäeval saavad suunad ja taga tuli toonitud ja vbla selle nädala jooksul saan veljed ja variokaane kh kätte, siis vahepeal sai ostetud led pirn pooltulle 18lediga maksis 15euri loodan et selle raha eest midagi valgustab kh tõmitsaid kh nagu paistab et 2 inimesel ikka on kuid nendega kevadeni aega kunagi kui asjad käes siis pildimaterjali kh :)
     
  15. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    Oled kindel ,et starter pekkis? Ma arvan ,et aku tühjaks läind külmaga. Ma mõõdaks aku pinge ära ennem ,kui hakkaks uut starterit ostma.
     
  16. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI, TÕMMITSAID TARTUST VAJA!

    aku on korras sest too on koguaeg toas olnud ja siis ka ei jõua ringi vedada kui laadija taga on ja aku on ainult mingi 7kuud vana.
     
  17. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    nii alustaks siis headest uudistest sain veljed ja variokaane kätte jeee, panin variokaane külge sain rolleri käima jeee, ja siis hakkas kõik perse minema :-x nii alustuseks esimesed tuled ei lähe põlema sellega oleks abi vaja mõnelt targemalt nii siis vahepeal jätsin rolli seisma panin uuesti käima natuke plõtutas ja suri välja mõtlesin et mis kamm on ja tuli välja et sädet enam pole nii et sellega oleks kh abi vaja.
     
  18. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    kontrolli süütemähisest tulevad juhtmed üle, mul oli samajama aga korda sain.
     
  19. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI VAJA!!!!

    kunas velgedest ja variokaanest pilti?:p
     
  20. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06 ABI VAJA!!!!

    reedel ma arvan mul ainult variokaan kodus veljed töö juures rehvid vaja peale panna..v noh kui see sul tuju tõstab mingi lahja pildi võin panna kh :D
    [​IMG]
    suht tolmused on reede v nv puhtamad pildid.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte