Martini Aprilia Sr70R 06 MID RACE MÜÜA!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Martinkuke, Sept 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    aga pane ülejäänud led riba sinna alla põhjapeale et põhi oleks täpiline vms
     
  2. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    ei tea eks vaatab täna vist ei viitsi enam tegeleda sellega eks kui kunagi midagi teen siis teen pilte kh.
     
  3. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    hangi veel led ribasi kui pole sul ja tee suunatuledesse ka pidurituli, ümberringi äärtesse punane led riba, suht äge võiks olla, aga ma ei tea kas sinna mahub ja saab jne, pole apriliat seespoolt näinud. :p
     
  4. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    väike näide pmst mu eelmise postituse mõttest'
    [​IMG]
    ainuke vahe oleks siis et minu pildil on pirn ja muud punased kohat led riba ning täpiline, aga iga inimene suudaks isegi endale seda vast ette kujutada

    sorri, see kellegi rolleri pilt siit foorumist, ma ei tea täpselt kelle aga loodan et ta ei pahanda.. googlest lihtsalt parim mis leidsin sellejaoks
     
  5. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    Kusgil juutuubist nägin et kellegil oli õmber suunakate pidurituli .Ikka räigelt kena oli :)
     
  6. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    ilus ta võib olla aga kui väga võimsad ledid panna siis pole suunakaid näha ;)
     
  7. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    ei seal oli ilusti näha. Pani suunakaid ja pidurituld korraga ja mõlemad töötasid :) mõtlesin endale ka , aga ei mina eiviitsi ja ei sa hakkama ka nkn :D
    Kui teeksid ära siis oleks küll ikka päris korralik ;)
     
  8. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    no iseenesest on asi täitsa mõeldav ja teostatav aga enne kevadet ma seda ei tee :lol: kuna ei tea kus poes neid ribasi müüakse ja koguaeg olen ostnud eraisikult 75.- kr tk olen juba kuu aeg tahtnud ette kh uut led riba aga pole aega kunagi olnud et toda venda külastada kevadel rolliga ringi liikudes rohkem aega et ära osta kuid jällegist vähem aega et neid sinna paigaldada.
    E: ja kui teeksingi nii siis keskel jääbi ikkagist see led ümmargusena sinna park tuld asendama sest mai hakka ~5eur tk ostma led riba et seda pärast mingi 6-8cm peale lühendada kui riba ise on 24cm pikk aga jh nagu ennem kirjutasin siis suundade värk on täitsa mõeldav kui arvan et äkki on roller pärast nagu juudi jõulupuu :oops: :oops:
    a ja kui teil viitsimist siis otsige see veideo kh üles kus mingil tegelasel suundadesse pidurituli pandud :)
     
  9. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    nii pm kõik tehtud roll koos jne ainult küljejalg vaja osta ja led riba kh 1 uus panna ja see esivelje simmer kh vaja ära oodata too tuleb itaaliast tellida niet tolle saan kh mingi 3-4nädala pärast kätte, tegin siis mõned pildid kh natuke porisemad kohad on piltide peal ikka jube porised niet ärge sellepärast väga kurtke et must jne tean isegi juba :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    need malossi 7.1 ja rs24 ei sobi sinna minuarust:D ära näkku löö
     
  11. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    kaku need jah kohe maha :D Tahad kriime varjata siis pane ikka midagi ilusat :D
     
  12. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    minuarust sellel malossi 7.1 pole väga vigagi see rs24 jh nats kahtlane, tuttav kes rollidest ei tea midagi küsis kunagi et kas see mingi runescape reklaam w?:D aga mul pole sinna midagi muud asjaliku kh panna kevadel kui silkuga kleepse kaasa saan siis asendan need stage 6 omadega :D tuttavalt ostan kh mõned eks siis pean hakkama paigutama.
     
  13. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    värvi parem üle või kaku need stock kleepsud punased maha, need suht kahjustada saanud ja osta mingid monteri kleepsud näiteks ja tee monster edition:D või stage6 üleni mingitesse häädesse kohtadesse...nagu näha oled sa paremale küljele mäsa pannud vist
     
  14. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    Meil väga sarnased võrrid. Mustad veljed, diablo värvilahendus :D Teine amort mul, sumpa ja mõned kleepsud :


    E: ära stock kleepse küll puutu :D
     
  15. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    Kui just rollu üle värvida+ uued kleepsud tellida. Ebays täitsa olemas siuksed kleepsud ja hind oli ka mingi 50-71$
     
  16. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    üle ma küll ei värvi vähemalt mitte see talv vbla järgmine eks näis ja ega ma neid kleepse ju kh eriti ise ei saa peale panna ma panen nii mõõda need rautselt et pärast on veel hullem kui praegu :lol:
     
  17. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    päris sarnased jh, ja stock kleepse ma tõesti ei hakka näppima natuke on küll kahjustada saanud kuid pole hullu ja kui kleepsud maha kakkuda jääks rolli välimus väga igavaks :|

    ei värvi see aasta ega kaku ka kleepse maha ja see monster värk minuarust ajast ja arust juba ei paku huvi nagu väga, stage6 kleepse panen küll peale ja mina olen selle rolliga suutnud korra ainult üle tõmmata ja sellest on tagatule kõrval jäljed maas kõik muud kriipsud ja vaod eelmise omaniku tehtud :roll:
     
  18. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    no ma ei mõelnudki et just monster v midagi. see oli lihtsalt näide ja stock kleepsude kohta ma mõtlesin et kui maha kakkuda siis mingid kleepsud sinna asemele panna
     
  19. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    kindlasti mitte :D
     
  20. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    underi võiksid panna, oleks norm!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte