Martini Aprilia Sr70R 06 MID RACE MÜÜA!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Martinkuke, Sept 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    ausalt sellel puhastamise poleks mõtet mai saa oma teeotsagi sõita kui juba pm sama seis :oops:
     
  2. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    tuttavaga vist lähme vaatame et kuidas on ja kui saab sis võtab arvele ära aga teine rk-sõber ütles et need hinnad vist jõustuvad alles 1juuni v juuli :roll:
     
  3. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    said sis uued tagupiduri klotsid otsetud ja naraku sõrmlaager sest stage6 oma polenud.
    [​IMG]
     
  4. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    kaku peeglid maha, ilma on ilusam
     
  5. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    kakkusin juba ei julgend nimodi sõitma minna:D
     
  6. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    räägi kas 6000k xenonitega mendid ei hakka vinguma? endal ka plaan panna
     
  7. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    ise saad ka ju mustaks varsti nkn, miks ennast siis pesed?
     
  8. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    Veits vale võrdlus Tarjo..
    Kui poiss sõidab rolleriga igapäev,siis see tähendaks see tema jaoks igapäevast pesu.
    Pealegi,see ju ei tapa kui rolleri sitane.Peaasi,et õhupuhastit hooldaks.
    Enda pesu on elementaarne,rolleri oma mitte.
     
  9. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    õige tähelepanek noh muidugi natuke paha on vaadata kui roll must on aga ega see tipp kiirust ei mõjuta :D
     
  10. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    mul pole veel midagi õeldud aga nh asi jällegist selles kh et onu politsei pole mul seda põlemas kh näinud aga pm on nii vähemalt autode puhul et kui valgus nivoo vms ületab 2000k sis peab olema tulede pesur ja tulede korrektor ja mingi spets klaas kh veel ees aga rolleritre ja tsiklite kohta pole midagi õeldud.. mitu pirni sul ültse ees on? äkki saad nii nagu mul on et vabal ajal selle led piringa sõidan ja kui vaja sis saan xenoni põlema panna.
     
  11. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    no ma pimedat mõtlesingi, päevasõiduks on mul led ribad ja smd ledidega parktule pirn
     
  12. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    praeguste ilmadega täiesti loomulik ka siuke asi. mingi kuu ajapärast kui ilmad juba kuivad siis vaatepilt kõvasti parem ju! praegu on tal juba oma elukoha pärast mõttetu pesta! elaks linnas, siis veel
     
  13. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    Ennast ka ei tapa ju kui must oled.
    No enne piltide tegemist natuke pesta või lihtsalt see suurem pasakiht maha lasta pole raske?
    Kui igaltpoolt must sis oksudeerub kiiremini ära ka ju, aga eks tema masin, teeb mis tahab.
    Ja igapäevane pesu ka midagi tapvat pole.
     
  14. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    hmm no sis täiesti mõeldav see et paned ette aga sul need led ribad peavad ikka välja kh paistma et põleb jne.
     
  15. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    no minugipoolest sa nühi ennast ja rollerit kasvõi 3x päevas puhtaks mul peaasi et kondlid puhtad peal nahhui mul vaja mingi ratta koopast puhastama ja nühkima hakata kui kohe jälle samasugune...
     
  16. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    sai sis täna klapilehed ära vahetatud sest eelmine kord kui laagreid vahetasin oli 1 pool väga lahti mingi 3mm vahe oli sees sai tagasi painutatud tookord aga nüüd oli jälle juba 1mm vahe sees ja keegi oli 1 lehte närinud kh nurgast :|
    [​IMG]
    ja eile sai sõitmas kh natuke käidud ja reduktori õli kh vahetatud, kerge pilt kh 8)
    [​IMG]
    pildid telfiga tehtud niet kvaliteet pole just kõige parem aga hullu kh pole :)
     
  17. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    nii sai sis 70cc silku peale pandud praeguseks 44.2km sõidetud sellaga, huvitav palju peaksin sissesõitu tegema ja kui kiiresti ? ise olen praegu nii 50-55 sõitnud.
     
  18. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    alu silkud yldjuhul ei vaja sissesõitu, endal Streedil ei teind , kestis terve suve maha võttes oli täpselt nagu tutikas ja myysin ta hea raha eest veel maha ka tartu kanti ja kutt laseb sama rõõmsalt edasi :p
     
  19. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    jap nendel piisas kui kaks kolm korda jätad mootori tööle lihtsalt ja vsjo :) Muretuid kilomeetreid uue silkuga !
     
  20. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr50R 06

    hmm ma jätsin 2x 15min käima, loodan kh et need kilomeetrid ikka muretud tulevad :p
    see on küll suht hea uudis sest täna sõitsin linna ja tagasi 1 ots 20+km ja suht tappev oli ikka :roll:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte