Martini Aprilia Sr70R 06 MID RACE MÜÜA!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Martinkuke, Sept 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    ei viitsi kondleid maha kakkuda koguaeg vaja ikka kusagile sõita sis ilma kondliteta sõites võib politsei kurjaks saada :roll:
    piduriga ma küll kuidagi mängida ei oska natuke vajutan sis kohe pauh esiots täie litiga maha praegu jh olen suutnud ainult nimodi et tõmban tagale ära ja sis hakkan gaasiga mängima.
     
  2. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    kuuled mees, tra kus sa võib peenestada 30 alas 60ga :roll:
    hommikul vaatan aknast kogaueg kui tuled kooli ja lähed koolist täiega täpiks koguaeg, kuradi huligaan oled:D

    muidu võrr pano aga ta tundub sul maru kakane koguaeg?
     
  3. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    hehe, varstivarsti endal ka lootus selle asjandusega tiiru saada(H) näeme sis joome!
     
  4. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    eks joome ikka aga tiiru ei saa sitt masin pidi olema kunagi kurtsid :D
    uhm kus kohas see 30 ala on? pole tähele pannud :D ja sõidan 80-ga :oops: ei viitsi kulgeda 50-ga :D
    a ja must on sellepärast et ma maalt tulen igapäev, ükspäev just testisin et äkki lähen lühemat teedpidi maanteele tõmbasin velje ilusti puhtaks sõitsin sis 1.5km maanteele ja pm täpselt samasugune pean vist maantee ääres lapiga iga hommiku nühkima hakkama :lol:
     
  5. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    aga jh et teema väga igavaks ei muutuks sis ikka vahepeal nipety näpet nokitsen natuke rollu kallal
    [​IMG]
    natuke sitt pilt, minuarust irl on sitaks parem.
     
  6. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    debiil, enne oli parem:D:D:D aga tiiru tahan ikka:D
     
  7. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    miks nii tegid :eek: ?
     
  8. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    arvasin et jääb parem ja noh minuarust ongi parem eks igal ühel erinev maitse.
     
  9. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    oleks pidand ära vahetama silencerid :D:D, ma oleks ilusa originaalmusta saand, sa oleks mu oma ära poleerind lihtsalt :p
     
  10. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    mul ei olnud originaal must, talvel ju värvisin ära matt mustaga aga jh see selleks, pesin sis võrri ära ja tegin seekord digikaga pilti kuid ikkagist irl näeb kõvasti parem välja :p
    [​IMG]
     
  11. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    Kes teab kust sellist kummijulli saada, mis silenceri ja sumpa vahel käib, nagu tol sumpsil?
     
  12. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    huvitav kui ma tolle tavalise hõbedase sprayga üle värviks sis koorub väga kiiresti maha?
     
  13. stenku

    stenku New Member

    341
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    mai saa aru miks nii hälvari nurga alt pilte pead tegema ? pool pilti on sitasti kasvav muru, how cool
     
  14. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    no raske juhus mai viitsind kusagile keset hoovi ka ajada...
     
  15. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    nii saab sis nüüd teist päeva järjest paagitäis kütet maha täristatud ja maanteel laskmine on ikka päris põnev, küll lehvitataks, näidatakse thumbs up, signaalitatakse, näidatakse kuidas tõmmata :lol: , aga täna juhtus üks action vend maanteel olevat kes jäi seisma ja hakkas taga ajama, me tuttavaga kohe kruusateed pidi minema, lasin sis mingi ~1km eest ära sis läbi metsa jõudes põõrasin kohe nurga taha ja viskasin mingi künka taha pikali :D tuttav lasi veel ~4km edasi ja sai ka ikka lõpuks minema :D et jh päris vinge päev lõpp täna, paak kh jälle kuival tagasi ei saa enam minnna :( aga rollu kerib ikka päris edukalt edasi me tuttavaga saime ~50m edumaad ja vend oli ikka hea 150-200m maas sitax kino ikka :lol:
     
  16. Össs

    Össs New Member

    203
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    midavittttttu mis toimub , tartu mingi võrrivihkajaid täis ,et lausa taga aetakse?????? tallinnas küll selliseid asju ei juhtu ...
     
  17. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    samas mingilmääral ma saan sellest vennast aru, ajab ikka närvi küll kui liiklust takistatakse jne, sest avalikuks liikluseks mõeldud teed pole trikitamiseks, tal on õigus vihane olla, aga see on küll haige et ta taga hakkas ajama:D
     
  18. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    tartus sitaks närvarid ..

    isegi vanamutit ja vanamehed vehivad rehade ja toidukottidega kui täiesti normaalselt lased .. :roll:
     
  19. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    aga kahjuks/õnneks ma ei takistanud liiklust ma sõitsin ültse teises suunas ja veel tee ääres ma saan aru kui ma keset teed oleksin sõitnud, koguaeg kui auto tuleb ma lähen kohe nii tee äärde kui võimalik et kedagi ei takistaks aga jh see selleks veits aja pärast video kh :p
     
  20. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    kusjuures olen isegi tähele pannud et vanad inimesed signaalitava suht palju ikka ja võtavad hoo maha jne üldjuhul on ikka inimesed rõõmsa meelsed kui näevad et keegi stundib tee peal natukenegi huvitavat vaadata pikal sõidul :)
    tuttav kes kaasas oli pani teist teed pidi ajama ja läks sis järgmise tuttava juurde ja tolle isa arvas et abi politseinik võis olla ise mõtlen kh et vbla tõesti oligi sest et no kui näha et juba ehmatas meid ja me punnu paneme milleks enam taga ajada eriti kui me veel mingi jumala x teed pidi ajama panime loodan et to raibe sõitis seal omal migadi puru sest too tee ikka suht ränk rolligagi ei kannata väga üle 30 sõita sest see väga ebaühtlane ja suured kivid ja asjad välja mis lõõvad ikka täiega põhja ära kui suure hooga läbi sõita autoga tuleb seal ikka mega rahulikult ja hoolikalt sõita kunagi freedoga sõitsin kh seal sumpa puru.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte