Martini Aprilia Sr70R 06 MID RACE MÜÜA!

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Martinkuke, Sept 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    mul tekkis kh juba hetkeline paanika et wtf kuidas vända küljest padruniga ära saab aga jh see selleks, veel ideid? üritasin natuke kruvikaga ära taguda aga edusamme sellest ei tulnud :roll:
     
  2. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    ise olen võtnud kolme sae kruvikaga , tekkitanud väntvõlli ja laagri vahale kruvikatega mersumärgi ja nendega kangutades, olen ka kahega saanud
     
  3. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    hmm no eks ma vaatan üritan kuidagi.
     
  4. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    nii kuna sis jh väntvõlli pole ka camexist saada sis pean ikkagist reedeni ootama väntvõlli vbla isegi kauem ja kuna ringi sõita ei saa sis tuli väike mõte et karterit tuunida, huvitav kas annakse see midagi juurde?see nii natuke ainutl vaja maha võtta ja aega palju suudan ilusti viiliga ära lihvida ja pärast peenikese viiliga veel siledaks kh.
    [​IMG]
    siin näha palju võimalik on suuremaks teha.
     
  5. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    mida sa tuunid seal, sul on vist jäänud veitsa vale arusaam karteri prtimisest, karteri portimise idee on voolavust parandada, ehk siis ajad karteri kanalid kokku silindri pealevoolu kanalitega, et voolavus oleks ühtlane, ilma nurkadeta mis tekitaks "turbulentsi"
     
  6. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    uhm aga küsimus ikkagist selline et annab see mulle midagi juurde? :Dja halbu uudiseid kh veel et saksast pole veel kaup isegi välja saadetud alles 48h jooksul saadavad kauba välja ja poest õeldi et enne kolmap. lootust seda vänta pole saada :(
     
  7. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    no sa kui sa ajad karteri kanalid kokku sport pro kanalitega siis on küll kasu jah aga kui sa hakkad lambist seal söööma seda karterid suuremaks niipalju kui mahub siis viska see plokk minema ja viiliga pole eriti tark teha sest piind jääb üpriski rõve, omad kogemused,

    ja kui tahd et ma pordiks siis ma ka teglen sellega
     
  8. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    praegu mingi lamp väntvõll seees. sain tiiru ära, kohe vägisi kakub nokka püsti, ei saa üelda et ei liigu:D täitsa näo tõmbas naerule:D rolleriomanik magab mujuures diivanil praegu usht sega a no vast saab varsti jalad alla ka:D ütleme nii et sünnipärv läks veits käest ära:D päikest litsid:D
     
  9. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    tegin ise suuremaks ära ja kasu oli niipalju et paremini läheb põõrde muud nagu eriti midagi tagale saab kh kergemalt ja gaasi andes jõuab nina madalamalt üles tagasi tõmmata ennem oli et natuke alla selle õige nurga läks sis oli perses enam üles ei tulnud. ja uue väntvõlli saan kh alles kolmapäeval, krdi sakslased viivitasid kauba välja saatmisega :-x
     
  10. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    ah ei magand ma midagi, ma ootasin :Daga jh ise olen kh suht rahul sellega kuidas liigub aga tahaks mingit teist sumpsi nt yasuni c16 aga keegi ei müü :roll:
     
  11. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    nii sai sis ingoga diili tehtud ja tuleksul sis aprilia racing amort, suht korraliku mustriga rehv ja punane veljeteip :p
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    ei väsi kordamast, sa huligaan:D:D
     
  13. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    jälle nägid w? :eek:
     
  14. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    ma oli just vahetunnis seal suitsutegemis kohas klassivendadega kui täpiks ajasid:D
     
  15. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    ega ma muidu sõidan ikka rahulikult 80km/h poole gaasiga ainult kiirendades keeran niipalju kui läheb :D
     
  16. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    paljuga amordi said?
     
  17. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    no kogulugu läks maksma 80euri aga see selleks täna sai sis ostetud uus esimene vario taldrik ja asjad, maksis sis 36.4euri millegiga krdi palju ikka küsiti minuarust...
    [​IMG]
     
  18. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    22euri on juba see starteri taldrik :D
     
  19. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    jh lootsin alguses et max 10 euri on aga jh veits rohkem ikka :roll:
     
  20. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Martini Aprilia Sr70R 06

    wiiiii happy times :lol: :lol: :lol: aga jh tänud kickassile et kiirelt posti pani :) aga mis värk selle õlipumba jorniga seal väntvõlli küljes on sest tollel pole neid nuute sees ja väntvõllil lõppevad kh nuudid varem ära kui stockil kuidas ta mul sis veepumpa ja õlipumpa ringi hakkab vedama? :S
    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte