Massu Aprilia SR50 R 06

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by massu, Jun 30, 2006.

  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Täna linna sõites kadus üks sumpa kinnitus polt ära ja sumpa hakkas loksuma mille tagajärjel murdus üks polt silindrisse ära :(
    Eks vaatab kas keerab kuidagi välja või siis kohe 70cc peale. :(
     
  2. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    mh , täpselt sama moodi oli ka ühel tuttaval , aga ta viib vist rolleri ap-sse .
    Suht jama värk , et ta need poldid lahti pläristab :?
     
  3. xzburnoutzx

    xzburnoutzx New Member

    121
    0
    0
    Suht ebamugav variant on see. Kui on tavaline polt siis pole probleemi, st puurib ilusti välja ja uus keere sisse, kuid kui sattus karastatud polt sisse on tööd hulgim. Isegi teemantpuuriga ei saand seda karastatud polti enda Piaggiol väljapuurida.
     
  4. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    karastatud poldiga tehakse nii, et keevitatakse mutter otsa ja keeratakse välja!

    Kui on sissemurdunud siis naljalt ikka midagi otsa ei keevita :wink: Kui ots on väljas siis küll. Viiliga samuti ei saa sissemurdumise korral, torni otsapeksmine on variant aga tavaliselt ka nii lahti ei saa seda. Kogenud igast variante :lol: Mul on alati mingi teema sumpaga :lol:
     
  5. kivimugi

    kivimugi New Member

    18
    0
    0
    saa seda täpselt sama moodi teha enda omaga...
    mul murdus kah sisse ära aga kui polt pole pinge all enam siis tuleb ülikergelt välja...
    1 võimalus on et väikese viiliga teed soone sisse ja kruvikaga saad keerata vaikselt mitte peale surudes
    2 võimalus nagu ma tegin oli et 2 pisikest naela või nõela ja mõlemaga kahelt poolt polti hakkad lahti keeratavas suunas lükkama
     
  6. xzburnoutzx

    xzburnoutzx New Member

    121
    0
    0
    karastatud poldiga tehakse nii, et keevitatakse mutter otsa ja keeratakse välja!

    Kui on sissemurdunud siis naljalt ikka midagi otsa ei keevita :wink: Kui ots on väljas siis küll. Viiliga samuti ei saa sissemurdumise korral, torni otsapeksmine on variant aga tavaliselt ka nii lahti ei saa seda. Kogenud igast variante :lol: Mul on alati mingi teema sumpaga :lol:
     
  7. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Nii, enam sumpa ei pea ülde, julm plärin ja jõud kadunud...
    pluss eile läksid esimesed amordid ka :(

    Pilt siis hooaja avamisest
    [​IMG]
     
  8. RUNNER

    RUNNER Member

    133
    0
    16
    MA ise kah mõtlesin et nagu nii on amort varsti läbi:D
    aga kas sul see matsune amort alles pole ehk saab seal kombineerida midagi..
     
  9. RoX*

    RoX* New Member

    38
    0
    0
    Njaa, ega nende eluiga ei ole jah pikk, kui tagarattal sõidetakse pidevalt . Sellepärast lasin endal esiamortidele panna uued õlid sisse ja simmerlingid. Esiots tehti jäigemaks ning asi on kõvasti parem kohe .
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    See ongi see sama amort all mis matsu sai keeratud...see käis painutuses, aga nüüd vaptsee läbi :D ja veel mõlemad :D

    edit!!!

    väike pilt veel juurde siis :)
    [​IMG]
     
  11. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Täna siis esimesed kurvad kogemused tagarattal sõidust...Nimelt tõmbasin kolm korda üle :roll: Esimene kord kooli ees hommikul ja teised kaks korda järjest Tondi Selveri parklas... Vigastused siis nii palju, et porikas, tagatuli, piduri heebel jakülg kriibitud... Püksid ka katki ja jalg väääga aia...
    Noh poisid kes trumpab üle???
    Ok ok...Tegelt läheb roller suht varsti remonti jälle.
     
  12. Kubsik

    Kubsik New Member

    46
    0
    0
    õppige jalad taga sõitma ja siis piduri tunnetus 2ra, siis hakake alles proovima jalad peal :D minu taktika vähemalt.
     
  13. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Nojah kokkutulekul vaatasin ka et massu sõitis ilma pidurita..
    Kõige parem on alguses jalgrattaga asi käppa saada ja siis rolleriga proovida..
    Mul jalgratas käpas, nüüd tuleb rolleri kallale minna :D

    Aga edu ja pehmet maandumist massu ! :lol:
     
  14. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    oh õudust, uus pill ,ja juba nii palju juppe järel..
    Ka tagarattal sõitu tuleb rahulikult harrastada xd.
     
  15. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Tubli massu sul ikka õnnestub :D Loodetavasti järgmine kord läheb paremini! 8)
     
  16. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Sinu ilus LED tagatuli läks :roll:
     
  17. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Noo sul nagu pisike masin ka...kui ma otsa ülesse tõstan, siis ei ulatu jalad maha...

    ja piduriga ma ei sõidagi, sest gaasiga saab ka ilusti mängida...
    Põhjus miks tasakaalust välja läks oli see, et mul oli seljakott seljas kus olid asjad sees ja seljakott vajus seljas ära ja tõmbas küllili... :roll:
     
  18. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Nii täna sai tööl värvijaga räägitud 4500.- ja saan omale jube kena värvi peale valge heleroosa varjundiga. :roll:
    2 nädala pärast läheb masin ilmselt värvi.
     
  19. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Re: Massu Aprilia SR50

    Heh...Vahepeal sai siis pooltule pirn vahetatud, ning esitule sisse aretatud pisike lisa valgus.
    Eile õhtul hakkasime naxitralliga 70cc pütti peale toppima, aga kuna pütt oli 47mm, aga kolb 47,4mm siis sai seda pütti tehtud kella 5 hommikul. Kui kolb käis ilusti püti sees, siis hakkasin kokku lappama, komperssioon on mega hea, säde ka (uus küünal), aga masin tööle ei lähe... Jama... Hullasime oma pool tundi veel, aga ei lubanud kah... Otsustasime siis veidike puhata, sest töö pidi algama juu 9.00 ja puhkama saime alles 7.00. Selle tulemusena jõudis naxitrall kell 13.00 tööle ja ma loobusin üldse sellest asjast, sest polnud millegiga minna...Täna peaks naxitrall töö juures puurima püti üle teise remontmõõtu ehk siis 47,7-8 siis saab uuesti proovida mis toimub...
     
  20. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Re: Massu Aprilia SR50

    Mis 70cc tuleb siis?
    Loodan, et saad tööle ikka...
     

Jaga seda lehte