Maun0 Aprilia SX80 '10

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Maun0, Sept 2, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    :D varsti on kõigil peegelkaamerad, saate ka digikatega norme pilte kui oskate kasutada. Pooltel uuematel digikatel ka tv ja m olemas..
     
  2. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Kuna ise enam ei sõida masinaga üldse, siis läheb ka lähipäevil müüki. Tahtsin juba varem seda teha, kuid paar päeva tagasi istusin garaažis ja meenutasin vanu aegu, kus paljude teiste masinad andsid otsad, siis minu oma sõitsis ikka edasi. Tõsi, on olnud paar väiksemat muret, kuid kõik on olnud kergelt taastatav. Veel keda kõike ma seal taga olen vedanud ja vibreerivast taburetist emaseks teinud, samas ka naistele, kes seal istunud mõnu pakkunud. ... vedanud suurt kõlarit ja võimendit käte ja lenksu vahel, nii et silmad vaevu üle ulatasid.
    Ühesõnaga tahan öelda, et selle paari aasta jooksul on masin mulle nii lähedaseks saanud, et sellest on lausa raske loobuda. Kuna see on mu esimene masin, siis avas see mu silmad ka motomaailmasse ja nende parandamisesse, siis olen saanud esimesed aastat praktikat mootorite osas selle pealt.

    Kui kellegil tekkis kohe ostusoov, siis võib kirjutada sõnumitesse.
    Mainin ka ära, et hooaja alguses sai vahetatud kulujuppe palju, mis eespool(vist) mainitud. Alustades kolvirõngastest, amordiõlidest, lõpetades ketikomplektiga.
    Enne müüki vahetan veel piduriklotsid ära. Klotsi veel on, kuid tahan, et uus omanik oleks ostuga rahul.

    Nautige siis veel hooaja viimaseid sooje ilmu, sest mina enam sadulasse ei roni.
     
  3. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Võrr läks eile õhtul talveunne ära. Seekord jäi masin palju puhtmakas, kuid ilmselt võõpan ikkagi millalgi üle. Aku nüüd arvutilaua peal ja maha võttes oli veel 12,4V sees.
     
  4. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    [​IMG]

    Jõudsin kiirelt veel viimase pildi teha enne, kui uus omanik hoovi astus ja masina ära võttis. Masin rändas nüüd Võru poiste kätte 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte