Mida muuta!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 14, 2006.

  1. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    kas aind mull on see viga et kui keegi es-i saadab sis avatar katab osa tekstis ära?
     
  2. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ei, see tingitud liiga suures avatarist.
    Muudan millalgi vedike koodi ja teen foorumi rohkem laiemaks.
     
  3. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    sihuke asi v6iks olla , et nagu me teame siis päris paljudel inimestel siin foorumis enda rollerist projektid.. ja näiteks iga kord kui matahan lugeda enda projekti , et kas sinna on keegi midagi kirjutanud , pean ma hakkama otsima kuskilt ussiaugust seda teemat.. et võiks olla sihuke väike tekstiriba , kuhu saab panna enda projekti lehekylje , ja saved ära , ning iga kord kui tahad minna enda projekti lehekyljele ( v6i yksk6ik mis lehekylg mis sul sinna tekstiribasse pandud on ) . et on üleval kuskil üks kast kuhu klikkides suunab sind sinna lehekyljele.. või siis näiteks teha selline koht kus on Favourite topics. iga teema juures v6iks olla nupp : Add this topic to favourite list vms.. ja siis sealt hea otsida
     
  4. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Väga hea mõte ! :D
     
  5. -kevin-

    -kevin- New Member

    116
    0
    0
    Täpselt ! :wink:
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Aktiivsete teemade asjaga olen päri. Võiks veel sedasi olla, et aktiivsete teemade all on äriteemade jaoks eraldi alajaotus.

    Ja seda ka... mitte keegi ei saa nüüd öelda, et avataril ei ole mina või et see just mina olen! :D
    Õnneks olen see siiski mina.
     
  7. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    No võtad enda rolleri teema lingi ja paned sinna Interneti Favourits'isse , ja ongi korras .
     
  8. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    JAH
     
  9. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Kirjutad otsingusse mingi ruukki ja leiad kohe , vähemalt kui mina kirjutan sinna Brabuse lööb kohe brabuse gilera runneri teema ette ;)
     
  10. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    ei ma juba sain sellest aru , aga lihtsalt. tahaks favourite , aga Firefox-il pole sellist favourite kohe siin yleval toolbaris , nagu seda on internet exploreril .
     
  11. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    minumeelest on vastupidi :lol:
     
  12. rolluman

    rolluman New Member

    14
    0
    0
    FireFox'il on favourites'i asemel bookmarks, see on suht sama asi.
     
  13. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    pohh et ma 6pin Infotehnoloogiat ja peaksin sellist asja teadma , aga võta näpust , ei teadnud :D
    sry OT . aga jah Massu , väga hea töö oled siiamaani teinud , jätka samas vaimus , küll neid uuendusi ja kodulehega jamamisi veel tuleb :)
     
  14. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    "Ma unustasin oma parool" Sisselogimisel.
     
  15. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    rolleriklubi foorumi värve, kuna on ju suvi aga nii talvised värvid- sinene ja valge
    rokeline ja kolane oleks norm
     
  16. Sass16

    Sass16 New Member

    80
    0
    0
    Võiks teha nii, et RK@CHAT foorumis postituste arv ei tõuse...see seline spam alafoorum kus kõik koguvad poste...
    , et ma usun, et paljud tehinguid tehes vaatavad kasutajate postituste arvu.. aga mõnel tüübil üle 50% postitustest RK@CHAT'is ala. "lähen magama", "just jõudsin koju"
     
  17. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    kahekäega poolt !
     
  18. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    no kui see võimalik oleks ,siis võiks kindlalt sellise asja ära teha ma arvan :)
     
  19. Bam

    Bam New Member

    17
    0
    0
    Erilist vahet ei ole ju, las koguvad, mis sellel üldse vahet on?
     
  20. Bam

    Bam New Member

    17
    0
    0
    Tegelt võiks luua uue alafoorumi teemaga peod (tallinn, tartu, viljandi jms) Siis saaks ikka raffaga suuri pidusid nautida ja kui õhtul soov välja on minna, siis on spot teada ;)
     

Jaga seda lehte