Mida muuta!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 14, 2006.

  1. puzo

    puzo New Member

    292
    0
    0
    mis vahet sel on, oled kade et kellegil on rohkem poste?
     
  2. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    ma küll ei taha et mul RK-chati pärast tohhujaa poste rohkem on .
     
  3. puzo

    puzo New Member

    292
    0
    0
    ära siis postita sinna
     
  4. Sass16

    Sass16 New Member

    80
    0
    0
    Ma ju seletasin ära miks see nii peaks olema.. loe mu postitus 2x läbi ehk saad aru..
     
  5. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    chati teemaga täitsa nõus
     
  6. puch

    puch Member

    129
    0
    16
    see et

    Üritused
    Kõik üritused mis toimuvad rolleritega ja mis ei ole rolleriklubi.org poolt korraltatud üritused.

    ja veelk et kui uue lingi lahti võtab võiks ikka uues aknas tulla mitte samas.
     
  7. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Midagi ettevõtta, jube on vaadata ***** on suur spämmer mingi 1000 postitust, 20 postitust 1000dest on asjalikud ja siis veel jube lugeda signatuurist tal ,et ASJALIK TÜÜP / selle võiks asendada sellisega SPÄMMER :?
     
  9. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Selline asi võiks olla et nt kui keegi teeb rollerist teema ( projekti teema ) , siis sinna uuendab ainult omanik ise ja mitte keegi teine .Ja selle sama teema ( just like @chat )kohta võiks olla eraldi teema kuhu kirjutatakse komentaarid ,kritiseerimised ,OT ( mis käib tavaliselt iga teemaga kaasas ) jpm .

    Minumõte,mis arvate ?
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mina arvan et ei peaks olema niisugust piirangut. Lubatud võiksid olla asjalikud nõuanded, soovitused, küsimused mingite lahenduste suhtes jms. Kommentaatoritele ja kriitikutele poleks seda eraldi veergu üldse vaja, need saadame delfi.ee-sse või mujale, kus neid nii või teisiti juba on. Mõnele meeldib roosa, mõnele lilla, igaüks kiidab enda jagu, aga tehku seda omaette. Mitte kellelgi ei ole vaja teada et kellelegi Mikule või Mannile meeldib just see roller just sellepärast et see on oranz ja heleroheliste triipudega või et keegi ufo planeedilt Pastavil jälgib teemat sest see on tema arust huvitav... OT hulk ületab raskelt 50 % piiri. Kui igasugused labased kommentaatrid ära hoida säästaks sellega nii foorumi andmeedastust kui ka nende ajusid, kes nõela heinakuhjast e. ühte asjalikku postitust 10-st leheküljest mõttevabast mulast otsivad.

    Teema sulgemisega segataks igasuguste asjalike küsimuste-ettepanekute esitamist. Teemad avatuks ja OT-kontroll peale. Olen "kasutajate "midaiganes" foorumi alajaotuses vabatahtlik abikäsi, kui midagi sellist tuleb.

    Mõni vist arvab, et postitamine igas teemas on kohustuslik. Kahjuks ei ole see nii ja seada sõnumit tuleks massidesse edasi anda.
     
  11. Haub4

    Haub4 Bännitud Bännitud

    25
    0
    0
    Oi, seda mina tahaksin:) Võiks mingi veelgi hirmsam sõna olla.

    Oleks minu võimuses, siis annaksin foorumi omanikuna rallitaja-le kõhklemata administraatori staatuse.
     
  12. dnb.

    dnb. New Member

    130
    0
    0
    Justnimelt võiks olla nii et teema omanik saaks oma teemat ise hallata mitte et
    mingid moded tulevad ja kustutavad , või veelparem et kui kilikid teema peale tuleb ette
    2 linki et üks viib teemasse milles ainult omanik kirjutada saab ja teine link viib teema chatti
    loodan et aru saite ja ma mõistan et see pole teostatav niiet palun ärge vinguge :wink:
    Aga nii võiks tõesti olla et rolleri teemasse kirjutab omanik ise ja mitte keegi teine kes kommenteerib ala `` wow kõvv mul soomes mhr aerox saad aledalt lutti`` :D
    Ma tean et ma pole õige inimene seda rääkima aga räägin :)
     
  13. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Kaebuste alafoorumisse sellise teema nagu PROBLEEMSED KASUTAJAD..

    ja paneks kõik need junnid sinna kes petta proovivad/on proovinud vms...
     
  14. freeser

    freeser New Member

    474
    0
    0
    Pakun välja sellise asja, et kui kasutaja on sees siis näitab avatari all, et kasutaja on foorumis.
    On kuidagi võimalik ja paljud poolt? 8)
     
  15. dizzy^^.

    dizzy^^. New Member

    73
    0
    0
    viimase lause kohta> UURI OMA BROWSERIT SIIS VEITS, olen ysna kindel et annab panna nii et linke avaks New tab'i all. Endal on seda kergem teha, kui hakkata nyyd huisnajet mis ime trikke soovitama/nõudma.Yhe sõnaga Tutvu oma browseriga veits.!
     
  16. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    see olemas ju.. irw :lol:
     
  17. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Enam ei ole ju :roll:
     
  18. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Vaata tähelepanelikult.. Avatari üleval kõige paremas nurgas on sinine täpp, kui kasutaja sees on..
    Ja kui pole siis pole ka sinist täppi.
     
  19. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Selge sott !
     
  20. freeser

    freeser New Member

    474
    0
    0
    asoo hea et teada sain :D seljuhul sry my bad aga see võiks seal avatari all olla seljuhul ikkagi oleks kergem vaadata :wink:
     

Jaga seda lehte