Mida muuta!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 14, 2006.

  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mine magama, sul on juba kirjapilt sassis.
     
  2. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Fakin padjaklubi te tahate sellest rolleriklubist teha? Kui vormistate oma postid/teemad õigesti, siis ei tule sinna ükski minusugune mölisema.Aga kui müüte hiina plastmassist tõukeratast nimeall Hardcore enduro 250cc kvaliteetne, siis loog, et hakatakse paukuma.Muidugi ka need postid kus on kirjas ala " vänt on perses", siis jah...Tunnen kaasa,loodan,et väga valus ei olnud
     
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Aga praegu pole isegi padjaklubi ju, midagi veel hullemat hoopis...
     
  4. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Võiks teha ühe alafoorumi, kus on teema, näiteks kickassi ferrari proje teema ja sinna ei saaks mitte ükski teine inimene peale ingo ise postitada.
    Nagu scooter freaksis on.
    Saate vast aru.
     
  5. StreetStyle

    StreetStyle New Member

    206
    0
    0
    Ma olend mõelnud, et las see lugejate rollerid jäävad ja las postitavad edasi oma mõtetuid poste, mille sisu on "lahe roller", "edu, jälgin teemat" vms.
    Tuleks teha uus alafoorum nagu lugejate rollerid, pealkirjaga projektid. Sinna tuleksid siis mingid korralikumad projektid, mitte mingid tutikad sr.id millel on sportsumpa ja tuuning gripid.
    Ja sinna ei tuleks mitte ühtegi kommentaari, ainult teema algatajad uuendavad ja pole mingit muud mula vaja, et oleks kõik vajalik info olemas vms.
    Selline on minu idee, et muutuks see asi veits normaalsemaks.

    Ja ma ei saa aru miks on inimestel vaja tsiteerida poste ja ise midagi juurde lisamatta vms, kui midagi tarka öelda pole siis ära ütle lihtsalt.
     
  6. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16

    aga kui teised sinna postitada ei saa siis on ka jama..ei sa oma arvamust avaldada ja siis pmst pole sellel RK-l ka mõtet ju..kui teised soovitada ei saa asju jne.
     
  7. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Igal ühel peaks/võiks olla kaks etemat. Üks on see, kus ainuklt omanik saab postitada ja teine kus saab arvamusi ja soovitusi kirjutada.
     
  8. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Aga keege siis sellepoolt pole ,et oma teemas saaks ka teiste poste kustutada ?? :roll:
    oma teemat saaksid ise puhastada : :roll:
     
  9. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Kas keege siis sellepoolt pole ,et see foorum võiks kanda nime padjaklubi??? :roll:
     
  10. freeser

    freeser New Member

    474
    0
    0
    mina olen küll nõus ennast ajab närvi kui teema ära nu**itakse
     
  11. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    kui sa tahad padjaklubi teha siis tee, aga mitte rk-st
     
  12. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Sina tahad ju rolleriklubi padjaklubiks teha..Puntsi kui kriitikat ei talu,siis mine perefoorumisse ja räägi rasedatele emmedega mida nad oma lastele osta võiksid
     
  13. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Kogu see foorum ära kustutada või jätta alles asjalikud teemad, nii umbes 20% praegustest teemadest võibolla vähemgi.
     
  14. Haub16

    Haub16 Bännitud Bännitud

    14
    0
    0
    Hakkab juba looma:)
     
  15. puzo

    puzo New Member

    292
    0
    0
    nkn see mõttetu teema siin, kunagi ei võeta kuulda
     
  16. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    ÕIGE!!! massu võik aktiivsem olla siis foorumis .D
     
  17. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ma ei ole mingi ime IT mees kes kõike teha oskab ning kuna nagunii siin ei ole selliseid inimesi kes rahaliselt aitaks palgata tüüpi kes oskaks teise soove ellu viia, ei saa mina minagi teha.
     
  18. Haub16

    Haub16 Bännitud Bännitud

    14
    0
    0
    Massu, lükkame bemmi turgu, palkame saadud raha eest ühe vihase patsiga poisi ja teeme selle foorumi bulletpruufiks.
    Või müü mulle:) Odavalt(pean silmas tegelikult tasuta), sest asi on täiega rosinas.
     
  19. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Nii et kõik foorumikaaslased kes tahavad näha rolleriklubi arendust ja oskavad seda ( kasvõi natukene rohkem kui massu ) , siis võiks teda aidata !!! :D
     
  20. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Mul poleks poleks mitte midagi selle vastu kui keegi oskab rohkem kui mina ja tahab aidata.
    Võtke ühendust PS teel, saame kokku arutleme veidike ja tegutseme koos.
    Kuna RK on foorum mis rahaliselt mulle kasumit ei tooda mitte vähesemalgi määral siis kahjuks ei ole motivatsioon üksi tampida siia ilmed kümneid tuhandeid sisse.
     

Jaga seda lehte