Mida muuta!

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Mai 14, 2006.

  1. Dnop

    Dnop New Member

    114
    0
    0
    Sellise asja otsustavad siiski foorumi adminstratsioon mitte mingi suvaline hääletus.
     
  2. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    nojaa.. lihtrahval pole siis siin foorumis üldse mitte mingit sõnaõigust? :roll: :roll:
     
  3. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Jäta järgi juba. :D Mis vahet sellel on , kas on postcount või mitte ? Sina ei pea ju neid mõttetuid postitusi kustutama. :D
     
  4. Dnop

    Dnop New Member

    114
    0
    0
    Kindlasti on, aga oleneb asjadest.
    Teatud asjades nagu näiteks see, otsustab siiski foorumi administratsioon et mis on foorumile parim.
     
  5. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    On küll vahe, näiteks mulle endale ei meeldi, et mul mõtetute postide arvelt postituste arv tõuseb. Samas seal Chatis hää juttu teha ja kui selle "postide lugeja" vms. saaks ära kaotada siis oleks see hea lahendus.
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ärge muutke seda teemat läbuks!
     
  7. T4n3L

    T4n3L New Member

    162
    0
    0
    Minu arust võiks se esileht tagasi tulla kus olid vict populaarsemad teemad jne. nagu vanas rolleriklubis.
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Link võiks avaneda uues aknas, kui peal klikata. Teinekord satud lingile klikates edasi surfama ja siis kole tüütu back-i taguda, et tagasi foorumisse jõuda.
    Muidugi öeldakse nüüd, et kasuta ise open in new window, aga see on jälle lisaklikkimine.
     
  9. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Mozilla avab lingi uues aknas, kui hiirerullikut klikata.
     
  10. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Kas enamus kasutavad Mozillat?
     
  11. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Arvata on.
     
  12. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Tekkis selline imelik idee, et äkki teha ka nagu on streetrace.org'is eraldi teema Projektidele ehk siis sinna panna kõik väga viisakad näitusepillid aka. Kickassi projektid, Tanni CPI, Keni Boosta jne
     
  13. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Siis tekiks ju küsimus, et milline on korralik projekt ja milline mitte. Lugejate Rollerid teemast leiab praegu niigi kõik teemad üles.
     
  14. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Foorumi endine esileht võiks tõesti tagasi tulla. :)
     
  15. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    Google Chrome-l sama.
     
  16. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Mida muuta ? :roll: Keege võiks mu modeks teha :lol:
     
  17. freeser

    freeser New Member

    474
    0
    0
    Usun, et paljud tahaksid moded olla :wink:
     
  18. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Miks sa tahad mode olla?? Ma ei saa aru miks paljud moded tahaksid olla, oleks veel, et siin neid vähe oleks aga pole ju :roll:

    Modeks tahtjad saatku foorumi adminnile kiri (näiteks kasutaja Massule) ja saab alati ju küsida, siin pole mõtet nutta.
     
  19. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ärge saatke mingeid kirju mulle, neid tuleb isgi nagu seeni peale vihma. Moderaatoried valitakse vastavalt vajadusele! Niisama ei saa keegi!
     
  20. roughneck

    roughneck New Member

    148
    0
    0
    Mul selline küsimus et miks on Lugejate Mootorrattad tavakülastajatele ( mitte registreeritud kasutajatele ) kinnine.. mis selle mõte on nagu?
     

Jaga seda lehte